Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

glista ludzka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    glista ludzka?

    mojej koleznaki synek ma prawie roczek dbaja o higiene jednak ma gliste ludzka skad to sie wzielo?jak wyleczyc?co moze sie dziac?
  •    
       

    #2
    Na pewno lekarz odpowie na dreczace Was pytania.
    Skad wiecie ze to to ?

    Skomentuj


      #3
      Ja znam przypadek glisty w rodzinie.Moj partner mial to jak byl maly,najadl sie pozeczek prosto z krzaczka,moze synek twojej kolezanki jadl jakies nieumyte owoce?Bez lekarza sie nie obejdzie ale to nic strasznego w dzisiejszych czasach.

      Skomentuj


        #4
        IVERMECTIN, IWERMEKTYNA: tabletki 6 mg doustne

        Działanie: Ivermectin zabija pasożytnicze obleńce u człowieka takie jak: świerzb, nużeńce (demodex), glista ludzka, węgorek jelitowy, włosogłówka ludzka, owsiki, wszy. Powoduje zaburzenie przewodzenia nerwowego u nicieni i stawonogów co prowadzi do ich śmierci. Lek jest dobrze wchłaniany po podaniu doustnym a wydalany głównie z kałem w ciągu około 2 tygodni.

        Przeciwwskazania i ostrzeżenia specjalne: Nie należy stosować u osób ciężko chorych, w ogólnym złym stanie zdrowia lub w razie nadwrażliwości na lek. Nie należy stosować w trakcie ciąży, w trakcie karmienia piersią, dzieci o masie ciała poniżej 15 kg.

        Dawkowanie: 0,2mg/kg masy ciała. Nie należy przyjmować jedzenia na 2 h przed podaniem leku i przez 2 h po jego podaniu.

        Iwermektyna wykazuje szerokie spektrum działania pasożytobójczego. Iwermektyna powoduje zakłócenie przewodnictwa impulsów nerwowych co w konsekwencji prowadzi do porażeń i śmierci pasożytów.

        Na świecie pasożyty leczone są skutecznie lekiem doustnym o nazwie Ivermektyna. Lek stosowany jest jednorazowo, dolegliwości ustepują do dwóch tygodni. Czasami jest konieczne powtórzenie kuracji po dwóch tydodniach od zastosowania leku. We wszystkich publikacjach naukowych stwerdzają że lek jest bezpieczny i b. skuteczny, w Polsce niestety nie jest zarejestrowany.

        CHETNYCH O KONTAKT W SPRAWIE LEKU PROSZE PISAC NA NR GG 12799064
        LUB NR TELEFONU 514 500 963

        Skomentuj


          #5
          a masz pozwolenie na sprzedaz lekow ?

          Skomentuj


            #6
            nie do wiary, jak na ruskim bazarku...viagre tez tu mozna kupic?

            Skomentuj


              #7
              Dotka pewnie wszystko mozna kupic Kto rozumny kupi z niepewnego zrodla lek ktory w dodatku nie jest zarejestrowany w Polsce ...Za taka sprzedaz mozna niezle beknac a sprzedajacy jeszcze namiary na siebie podaje jak na talerzu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Hejka, w polsce zarejestrowany jest Vermox. Trzeba do lekarza po receptę pójśc. Kosztuje grosze bo jest na ryczałt.

                AMELKA 08.02.2007

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                  nie do wiary, jak na ruskim bazarku...viagre tez tu mozna kupic?
                  Jak to czytałam to też tak pomyślałam ...

                  co jeszcze jest na zbyciu?

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X