Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to skaza białkowa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to skaza białkowa?

    witam wszystkie mamy, moze ktoś mi pomoże, mój 14 miesięczny synek dostał na buźce czerwonych krostek, które się zlały a teraz zaczynają się pierzyć. Nie skojarzyłam wystąpienia tych krostek z wprowadzeniem nowego pokarmu, zmianą mleka, proszku do prania czy czegokolwiek. Serki i jogurty je od prawie pół roku, więc to chyba nie to. Doktor kazał mi go obserwować, nie powiedział co to jest, a buźka robi się coraz gorsza. Może któraś z Was wie co to jest, bo dermatolog przyjmie nas dopiero za miesiąc.

    #2
    jeśli buźka robi się coraz gorsza, to nie ma co czekać miesiąc na dermatologa, wybierz się do pediatry raz jeszcze, skoro kazała obserwować - obserwujesz i widzisz, że się pogarsza i niech lakarz pomaga dziecku - taka jego rola i obowiązek.
    albo poszukaj innego dermatologa...

    jeśli nie zauważyłaś, że może to być reakcja na pokarm to może jest to wynik podrażnienia przez wiatr i mróz (może akurat synek miał mokry policzek - od łez, bo na wietrze przecież łezki lecą z oczu, albo mokry policzek od śliny...?
    a może od kurtki, szalika,czapki coś co np. może drażnić buźkę synka

    mój synek jak miał ok. 6mcy.miał takie "lukrowane policzki" świecące i czerwone, coś w stylu liszaja lekarz powiedział, że to łojotokowe zapalenie skóry, zeszło samo niczym nie leczone.

    ja mogę jedynie pogdybać co to może być ale specjalista powinien pomóc.
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

           
    Working...
    X