Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupa w pampersie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kupa w pampersie?

    Drugi raz zdazylo moje dziecko jak zrobiło kupke rzadką wyleciała mu na plecy? CO to znaczy? czy moze to oznaczac ze maly ma juz zamelgo pampersa czy moze miał go zle zapiętego za lekko?
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    Rzadka kupa wiadomo ze jest plynniejsza i moze wyleciec.Mojej Amelce tez sie to zdarzylo ,byc moze faktycznie za małe pieluszki używasz albo zle zapiełas.
    A i jak dziecko jeszcze lezy to rozgniata bardziej zawartosc pieluszki

    A jakie uzywasz pieluszki numer?Pewnie jedynki albo 2 gdyz Twoj synek ma 5m-cy tak?
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      ja do 7 mies nie uzywalam pieluszek pampers bo zawsze wszystko bylo zafajdane albo zasikane, ale jk maly zacza mocno brykac to schudł w tylku i poampersy staly sie ok,ale np dzisiaj zrobil zadka kupe i mial ja az pod paszkami, a robil ja na kleczkach.(uzywamy teraz 4, ale pampersy zawsze szybciej byly za male niz inne)

      Skomentuj


        #4
        Ja od urodzenia Nikosia używałam pampersów i nie zdarzyło nam się, żeby coś wyleciało, a jeżeli chodzi o rozmiar to zgadza się, że są małe i podana rozmiarówka napewno nie odpowiada rzeczywistym rozmiarom. Kupowałam zawsze większe bo wolałam jak pieluszka była wysoko zapięta.

        Skomentuj


          #5
          nam w pampersach zawsze sie wylewało na plecy,
          zmienilismy na Huggies i się nie zdarza nawet jak mały bryka na podłodze z pełną pieluchą.
          kupujemy rozmiar 5 bo 4+ juz się nisko zapinały.
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #6
            My uzywamy Pampers i czasem kupka wyleci przez plecki ale tylko jesli jest zadka a ja nie zauwacze kupacza, synek bryka tak ze nie ma sie co dziwic ze sie ubrudzi.Podczas snu jest podobnie, wiercipietek sam sobie robi takie niespodzianki. Mysle ze nie zalezy to od rozmiaru pampka ale od ruchliwosci dziecka i niezauwazenia przez mame ze czas przewinac bombla

            Skomentuj


              #7
              raz mi dzidzia zrobiła taka sraczkę że musiałam ją wykapać.całe plecy aż po kark i szyję.uzywamy pampersy.na początku przesikiwała a co się później okazało za słabo ściskałam pampersa-dlatego.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
                Rzadka kupa wiadomo ze jest plynniejsza i moze wyleciec.Mojej Amelce tez sie to zdarzylo ,byc moze faktycznie za małe pieluszki używasz albo zle zapiełas.
                A i jak dziecko jeszcze lezy to rozgniata bardziej zawartosc pieluszki

                A jakie uzywasz pieluszki numer?Pewnie jedynki albo 2 gdyz Twoj synek ma 5m-cy tak?
                Izabell uzywamy 3 od 4-9 kg...
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  Mnie też to czasem spotkało, ale to jeszcze jak Maksu był leżącym dzieckiem.
                  Teraz jak już włazi wszędzie i większość część dnia spędza na własnych nogach, to przynajmniej widzę, kiedy robi kupkę, bo kuca i się tak fajnie napina. Swoją drogą, że kiedyś były baaardzo płynne, a teraz to jak u dorosłego czasem...
                  Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

                  45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

                  Skomentuj


                    #10
                    U nas kupka jak była rzadka to obojętnie czy Pampers czy Huggis to
                    wszystko wychodziło na plecki. Szczególnie jak maluch się bardzo wiercił,
                    przewracał z plecków na brzuszek i odwrotnie.
                    Moim zdaniem całkiem normalna sytuacja, czasami źle się zapnie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                      U nas kupka jak była rzadka to obojętnie czy Pampers czy Huggis to
                      wszystko wychodziło na plecki. Szczególnie jak maluch się bardzo wiercił,
                      przewracał z plecków na brzuszek i odwrotnie.
                      Moim zdaniem całkiem normalna sytuacja, czasami źle się zapnie.
                      dokładnie, mi się tak czasem też zdarza (tzn. córce) i jest to normalne, wodnista kupa to poleci po szyje.
                      a i ze starszą córką też tak miałam więc nie widzę problemu
                      trzeba umyć i po sprawie


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj


                        #12
                        Napisane przez kitty249 Pokaż wiadomość
                        Drugi raz zdazylo moje dziecko jak zrobiło kupke rzadką wyleciała mu na plecy? CO to znaczy? czy moze to oznaczac ze maly ma juz zamelgo pampersa czy moze miał go zle zapiętego za lekko?
                        Gdy mojemu dziecu kupku już wylatywać zaczynają to zmieniam pieluszki na większe i zawsze skutkuje . Mimo że pieluszki wielkościowo są dobre, a nawet starczyły by na przynajmniej jeszcze dwa miesiące ((moje dzieci są szczuplutkie )) to jednak dzieko rośnie i zarówno zajada jak i wydala coraz więcej to i w pieluszke się niemieści

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X