Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Homeopatia - siła sugestii???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Homeopatia - siła sugestii???

    myślę, nie ma w homeopatii nic złego, przecież ludzie od zawsze leczyli się ziołami i okładami z wody, natryskami, jak sie ze zdrowym rozsadkiem podejdzie to moze byc bardzo fajne i skuteczne poprawianie samopoczucia rodziny

    Skomentuj


      #17
      Odp: Homeopatia - siła sugestii???

      jestem ZA mój synek przy bolesnym ząbkowaniu dostał od pediatry lek homeopatyczny Dagomed 44- na prawdę nam pomógł. Synek nie był już taki płaczliwy, nie gorączkował i miał znacznie lepszy nastrój

      Skomentuj


        #18
        Odp: Homeopatia - siła sugestii???

        ja osobiście nie mialam do czynienia z tego typu lekarstwami ale moja szwagierka o siostra tak i sa za ich stosowaniem, twierdza, ze ich stosowanie jest całkowicie bezpieczne bo zawierają naturalne składniki pochodzenia roslinnego i jesli cos sie dzieje w pierwszej kolejnosic siegaja po konsulatcji z lekarzem po tego typu lekarstwa - ja jakos sie nie przekonalam o ich stutecznosci ale jak narazie u nas nie bylo takiej potrzeby

        Skomentuj


          #19
          Odp: Homeopatia - siła sugestii???

          mi się podobają niektóre leki homeopatyczne, jestem wrogiem silnych leków także to jak znalazł, ale nie testowałabym ich na dzieciach ;p

          Skomentuj

                 
          Working...
          X