Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

problem nocne moczenie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    problem nocne moczenie

    Od paru tygodni co kilka nocy zdarza się, że mój syn zasikuje łóżko, nie miał ostatnio żadnych stresów, jaka jeszcze może być tego przyczyna?
  •    
       

    #2
    Odp: problem nocne moczenie

    A ile syn ma lat? Próbowałaś z nim o tym rozmawiać, może to kwestia jakiegoś stresu, a może po prostu pije za dużo przed snem i twardo śpi? Ile razy miało to miejsce?

    Skomentuj


      #3
      Odp: problem nocne moczenie

      To niekoniecznie musi być stres, dzieci rózne rzeczy przeżywają w nocy, nawet zbyt dużo wrażeń, a mamy wakacje, ale oczywiście sprawdzić nie zaszkodzi. Byłaś już u lekarza? Może warto zrobić podstawowe badanie moczu?

      Skomentuj


        #4
        Odp: problem nocne moczenie

        Niestety wiele matek boryka się z tym problemem. Polecam stronę znajdziesz tam dużo przydatnych informacji i porad.
        Last edited by disne; 10-06-2020, 01:37. Powód: reklama

        Skomentuj


          #5
          Odp: problem nocne moczenie

          ma 7 lat, byliśmy u lekarza, robiony był mocz, syn wziął antybiotyk bo mial jakieś tam zapalenie, ale problem wcale nie ustąpił,dzięki za polecenie tego suchego poranka, ściągnęlam sobie dzienniczek mikcji, czekamy wizytę u nerfrologa

          Skomentuj


            #6
            Odp: problem nocne moczenie

            Nasza pediatra jeszcze skierowała nas na badanie krwi, badanie w kierunku pasożytów, usg pęcherza. Prowadziłam dziennik mikcji i kalendarz moczenia i z całym pakietem poszłam do nefrologa, duża oszczędność czasu, bo juz nas pani doktor nie musiała kierować na badania, bo wszystko miałam.

            Skomentuj


              #7
              Odp: problem nocne moczenie

              A jak wygląda w praktyce prowadzenie takiego dzienniczka mikcji? W jaki sposób to zapisywać? Po prostu na kartce?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: problem nocne moczenie

                Napisane przez avetia Pokaż wiadomość
                A jak wygląda w praktyce prowadzenie takiego dzienniczka mikcji? W jaki sposób to zapisywać? Po prostu na kartce?
                Możesz na kartce, nawet na stronie są takie do pobrania i wypełniania, możesz sobie wydrukować. A możesz też pobrać aplikację i w telefonie zapisywać.
                Last edited by disne; 10-06-2020, 01:37. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: problem nocne moczenie

                  Dziewczyny powoli do przodu, alarm się fajni sprawdza, ciągle używam tej apki suchy poranek na telefonie do obserwacji, każda zmiana na plus cieszy ale pewnie jeszcze daleka droga przed nami

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: problem nocne moczenie

                    Też to przechodziliśmy, okazało się że to stres, wizyta u psychologa i chłonne podkłady na łóżko z Teny pomogły.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: problem nocne moczenie

                      Drogie mamy, chyba nie potrzebnie stresujecie tym tematem same siebie i dzieci. U dziecka rozwija się układ nerwowy w różnym tempie i jest to normalna reakcja rosnącego dziecka. Tak po prostu jest. Nigdy nie reagowałam na takie wydarzenie, stało się i koniec. Raz synek mnie sam zapytał, ale odpowiedziałam, żeby się wogóle nie przejmował bo jak brzuszek dorośnie to samo zniknie. I znikneło

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: problem nocne moczenie

                        Takie rzeczy po prostu się dzieją. Ja myślę, że spotyka to znacznie większą liczbę dzieci, niż moglibyście przypuszczać. Właśnie dlatego warto raczej zwrócić uwagę na to, że dobrym pomysłem mogłaby być wizyta u psychologa z dzieckiem. A na ten moment doraźnie sprawdzić się mogą podkłady, xxx Pamiętajcie, że tego tematu nie warto bagatelizować, bo to bardziej poważna sprawa..

                        Skomentuj


                          #13
                          Nam tez się sprawdziły te podkłady xxx, okazały się bardzo chłonne, kupowałam w xx
                          Last edited by gagatka; 01-03-2021, 11:55. Powód: reklama

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X