Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czad czy osłabienie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czad czy osłabienie?

    Musze Was o cos zapytac...Przed sekunda kapalismy z mężem małego w łazience, mamy mieszkanie na piece, a w łazience piecyk gazowy. OD jakiegos czasu wydaje nam sie, ze z niego wydobywa sie czad mieszkamy na parterze w kamienicy, wiec wszystko z góry idzie do nas. Zgloslismy to juz beda po niedzieli,(do tej pory małemu nic sie nie dzialo, zawsze kapalismy go w tym samym miejscu), ale z drugiej strony dzis bylismy u teściów od rana- niedawno wrocilismy maly przez cały dzień spał u nich moze ze 30 min. Chodzi o to, ze po tej kapieli wycieralam go, a on nagle zrobil sie blady i taki oszolomiony,oczy same mu sie zamykaly... robilismy wszystko zeby zaczal plakac...Z tego strachu sama wpadlam w panike (i w płacz)o meżu juz nie mowie.... Zastanawiamy sie czy to przypadkiem nie było z przemeczenia...po 5 min nagle załapał i znow byl normalny. Dałam mu mleczka, odbiło mu sie, przytuliłam go i zasnąl. Czy któras z Was miała podobna sytuacje? Czy moze to faktycznie z tego czadu?
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków
  •    
       

    #2
    mam nadzieję, że to nie od tego, choć objawy faktycznie dziwnenajlepiej jak najszybciej to sprawdzić a z maluszkiem iść do lekarza
    Majeczka 27 kwiecień 2008r.

    Skomentuj


      #3
      Tak jak pisała Rachotka udaj sie do lekarza.My dorosli potrafimy odczuc oslabienie od czadu ale taki maluch nie
      Zrobil sie blady to moze byc czad.
      Ja bym udala sie na pogotowie.
      Moze przesadzam ale mowi sie ze czad to cichy zabojca.
      Zycze aby bylo to co innego np.zmeczenie
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #4
        lepiej nie czekac, a robia badania ze potrafia wykazac czy ktos np nie jest regularnie podtruwany czadem, moj kolega sie zatruł naszczescie przezyl i sie okazalo ze cala jego rodzina jest podtruta!!!
        az dziw ze kazali wam czekac. a sprobujcie kompac w pokoju a nie w lazience!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czad czy osłabienie?

          Czad może dawać objawy podobne do osłabienia. Da się to pomylić,ale zastanawiam się teraz jak bardzo trzeba zaniedbać sprawy związane z piecem żeby ten czad się wydobywał,to tak na marginesie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czad czy osłabienie?

            Takie sprawy jak niesprawny piec często wynikają z naszej nieświadomości czy wręcz niewiedzy.Sprawny piec gwarantuje nam i naszej rodzinie bezpieczeństwo,nie należy o tym zapominać,a takie czujki nie są ani drogie ani trudno dostępne.jeżeli rozglądacie się za nowym,solidnym i bezpiecznym sprzętem grzewczym to mogę polecić sprawdzony http://www.sklep.kominki-vector.pl/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czad czy osłabienie?

              Ja przede wszystkim polecam zamontować sobie w domu w pomieszczeniu gdzie jest piec czy kominek czujnik czasu. My mamy w domu taki nawet obok kominka i na szczęście jeszcze nigdy sam się nie włączył

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czad czy osłabienie?

                Może lepiej skonsultować taką sprawę ze specjalistą od piecyków gazowych. W końcu chodzi o bezpieczeństwo.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X