Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spanie na brzuszku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Spanie na brzuszku

    Witam
    Amelka od urodzenia śpi na pleckach , badź boczku.Jednak od około 2 tygodni zaczyna w nocy sie przekręcać i śpi na brzuszku.Dla mnie to nowość gdyż nigdy tak nie spała.Wiem że spanie na brzuchu nie jest 100% bezpieczne dla maluszków.A może przesadzam?Co myślicie na ten temat , pozwalać jej w nocy spać na brzuszku?
    Dodam jeszcze że ja potrafię się przebudzić kilka razy w nocy i sie przewrócić ale nie na długo
    Amelia 12.03.08
  •    
       

    #2
    Kinga ostatnio spi w dziwnej pozycij,jak lezy na boku to zgina sie w pol, buzia lezy na kolderce i jest cala odkryta

    Skomentuj


      #3
      moja też od niedawna śpi na brzuchu, u dzieci, które już same potrafią się przewracać nie ma niebezpieczeństwa

      Skomentuj


        #4
        [QUOTE=nicola;19616][FONT="Comic Sans MS"]Zgadzam się ,moja od urodzenie lubiała brzuszkować, po 5 miesiącu to często śpi na brzuszku i pozwalam no to ,nic nie da ,że ja przewróce wróci z powrotem.
        Teraz to już czasami budzi sie w drugim końcu łózeczka i przybiera dziwaczne pozycje w czasie snu

        u mnie jest podobnie. ja swojego moge przekrecic na plecy, ale po sekundzie znowu jest na brzuchu. polozna powiedziala zebym zostawila go chce tak spac to niech spi.
        Jakub 19.05.2008

        Skomentuj


          #5
          mój synek też mniej więcej od 7-8 miesiąca życia zaczął spać na brzuszku, bałam się i ciągle go odwracałam na plecy albo na bok - na próżno, ponieważ za chwilkę znów był na brzuchu.
          Wreszcie odpuściłam, sam sobie krzywdy nie zrobi, śpi tak do dziś to jego ulubiona pozycja... często głowę ma niżej niż pupkę, bo śpi z podkulonymi nogami, pupa w górze ręce na bokach wygląda komicznie ale słodko i widać tak mu wygodnie
          Last edited by izabela22; 13-01-2009, 17:08.
          Julek 15.o2.2oo7r



          Skomentuj


            #6
            izabela widzę, że nie tylko mój Maksu śpi w pozycji, jak my ją z mężem nazywamy, 'na małysza' chociaż to tylko jedna z jego ulubionych nocnych pozycji.

            Mam jednak do Was inne pytanie:
            czy jak się pociecha w nocy przewróci na brzuszek i śpi tak jakiś czas, czy nie budzi się nagle i siada zdezorientowane? Maksu tak właśnie robi i to czasem co 30 min - to nieco denerwujące, że jak się położę z powrotem do łóżka, zanim się ułożę, to już go słyszę, że znowu siedzi i wstaje do niego...

            Dodam, że śpi od zawsze sam w łóżeczku, zasypia sam (czasem dopiero jak się ułoży na brzuszku) i zanim nauczył się przekręcać na brzuch to przesypiał całą noc bez jedzenia (od 2 miesiąca życia) - teraz w zimie podaje mu wodę "do popicia suchego powietrza".

            Nie wiem jak go uduczyć tego nocnego siadania.
            Maksu 28.03.2008 r. godz. 17:20

            45 dni przed 1 urodzinami zacząłem chodzić - od razu po schodach

            Skomentuj


              #7
              zuzik_k
              Witaj
              Amelka robi to samo , toczka w toczke tyle że ona jak tak zrobi to już dalej nie spi.Wczoraj sie przebudzila o 23 a poszla spac o 1
              Czasem ręce opadają , gdyż ja chce isc spac a tu masz nici ze spania.
              Nieznam zadnych sposobow na to a bardzo bym chciała.
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                jak Gabrys sie rozbudza w nocy i nie widzi mu sie spanie to dokladnie zaciemniam pokoj i go lulam, z regoly zasypia wtedy,ale czasem drze sie w nieboglosy,ale w koncu zasypia

                Skomentuj

                       
                Working...
                X