Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co ze smoczkiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co ze smoczkiem?

    Witam. Czy dajecie dzieciakom smoczek? Moja się bardzo uspokaja przy smoczku a jest dzieckiem strasznie krzykliwym. Mam tylko taki problem, że muszę jej go trzymać ciągle, bo sama nie potrafi. Próbowałam kilku firm, ale Nuk jej pasuje, tylko z tym trzymaniem...Czasem kładę pieluchę tetrową, ale trzymiesięczne dziecko jest strasznie ruchliwe i wiadomo co się dzieje. Miałyście podobny problem, czy może ktoś ma dla mnie jakąś radę?
  •    
       

    #2
    JA kupuje tylko smoczki z NUKA. Mialam ten sam problem. Kupilam malemu nuk jedynke i byl ok a ostatnio zakupilam dwojke i nie umie sobie go utrzymac w buzi. Pewnie przez to ze smok jest zbyt duzy i nie umie sobie znim poradzic.
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj


      #3
      Niestety nie pomogę, my mamy Aventowskiego smoka
      i zaraz w 3 dniu po urodzeniu się zassał i nie mieliśmy problemu
      za to teraz żałuję, że w ogóle go mu podałam Jaki człowiek
      czasami głupi jest

      Skomentuj


        #4
        mysmy nie dawali smoczka i mam teraz jeden problem mniej
        shannon

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
          mysmy nie dawali smoczka i mam teraz jeden problem mniej
          moja ssala smoka od 1 miesiąca ale już w drugim jej zabrałam i mam spokuj


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #6
            i właśnie dlatego zabrałam jej smoczka bo go nie umiała ssać i ciągle jej wypadał
            troche marudziła i ssać chciala ale jaoś to przetrwaliśmy


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #7
              Amelka ssie smoczka odkad skonczyla miesiac , niemialam pokarmu a ze w czasie gdy szykowalam mleko plakala probowalam dac smoka .I ma go do dzis , za zwyczaj na noc , w ciagu dnia jest zajeta zabawa wiec zapomina o nim
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                my tez mamy Aventa,
                synkowi też wypadał przez pierwsze kilka dni , cierpliwie mu go wkładałam spowrotem do buzi i sie udało
                ale potem sie przyzwyczaił i ssie do dzis.
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  Mojej z Aventu jest za duży, z Canpola za mały. Też nie chciałam w ogóle podawać smoczka, ale czasem to jest jedyny sposób na chwilę ciszy...Dominika niestety tez się denerwuje że ten smok wyskakuje, ale krzyczy że chce albo kiedy się na coś wścieka czy jest zmęczona i tak ją można uciszyć. Ale może nie będzie większego problemu z odstawieniem za jakiś czas

                  Skomentuj


                    #10
                    ja nie wiedzialam ze sa rozmiary samoczkow i kupilam od 6-12 miesiecy i taki podawalam od urodzenia corce. poradzila sobie ale tylko w nacy czasami uzywa smoka i do spania w dzien

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Też zaczęłam podawać smoka, bo inaczej moja Mała cały czas wisiałaby mi na cycu...zauważyłam że moją pierś zaczęła traktować, jak smoczka-uspokajaczka...a tego chciałam uniknąć, więc podałam smoczka.
                      Na początku nie chciała, wypluwała, ale w końcu zassała i teraz czasami się przydaje- głównie na spacerkach albo gdy Mała się naje ale ma problem z zaśnięciem. Używamy smoczków z Aventu.


                      Skomentuj


                        #12
                        Ja przez pierwsze dwa tygodnie leżałam w szpitalu czyli tam gdzie smoków nie można dawać bo zaraz się znajdzie położna z wielką "buzią". Córa wtedy strasznie marudziła i spały jedynie wtulona we mnie. Po powrocie do domu dostała smoka i była zadowolona ale z jego ssaniem początkowo też miała problemy z którymi sobie poradziła. Problem wziął się z tąd że smoczek był za duży ((w dodatku okrągły, kóry jest jeszcze większy od tych płaskich)). Dróga córa odrazu się zassała i mimo że skończyła 7 miesięcy ma go nadal

                        Skomentuj


                          #13
                          my używamy Canpol, synek zassał się już w 3 tygodniu życia teraz służy mu tylko do zasypiania,
                          czasem smoczek to zbawienie ...... dla rodziców
                          ale im dłużej dziecko ssie tym gorzej go oduczyć...
                          u nas wielkimi krokami nadchodzi czas pożegnania z moniem ....
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #14
                            Avent ma chyba nalepsze smoczki idealnie dopasowane do malej buzki

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez bedomi Pokaż wiadomość
                              Witam. Czy dajecie dzieciakom smoczek? Moja się bardzo uspokaja przy smoczku a jest dzieckiem strasznie krzykliwym. Mam tylko taki problem, że muszę jej go trzymać ciągle, bo sama nie potrafi. Próbowałam kilku firm, ale Nuk jej pasuje, tylko z tym trzymaniem...Czasem kładę pieluchę tetrową, ale trzymiesięczne dziecko jest strasznie ruchliwe i wiadomo co się dzieje. Miałyście podobny problem, czy może ktoś ma dla mnie jakąś radę?
                              ja daję małej uspokajacza jak już bardzo marudzi i też kładę pieluszkę ... to dobry sposób
                              pozdrawiam

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X