Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co ze smoczkiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Mój syn już nie potrzebuje smoka, ale jak był mały to dawaliśmy, kiedy marudził
    pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja podawałam alanowi smoczek ale tylko przez pierwsze dwa miesiące tak też nie miałam problemu z odstawieniem go

      Skomentuj


        #18
        Ja podałam mojej w czwartej dobie jak przyjechalismy do domu nie przyszlo mi do glowy zeby w szpitalu dac a 8godz mi przy cycku wisiala i sie darla bo prawie nie mialam pokarmu myslalam ze umre z wycienczenia i to na stojaco bo siedziec nie dalam rade po cesarce.i tak odkad przyjechalismy do domu towarzyszy nam smoczek w dzien jak jest marudna albo do spania i w nocy a tak jak sie bawi gaworzy to jej niepotrzebny
        Wikunia 04.08.2008r

        Skomentuj


          #19
          Mój Kubuś nie lubi smoczka, wypluwa, nie ummie się zassać , raz nawet zwymiotował, Aventu jest za duży dla niego, zresztą nie wiem czy to wina smoczka, bo innego tez nie chce ssać, smoczek jedynie ma w buzi jak jedziemy autem nei wiem czy dalej go uczyć, czy sobie odpuścić

          Skomentuj


            #20
            Pierwszy raz wizde osobe ktora uczy dziecko smoka
            Dudek ciesz sie ze nie chce smoka - jedna zrecz z glowy. Obejdzie sie bez nauki oduczania ktora juz nie jest taka prosta

            Skomentuj


              #21
              mój synek np wogóle nie chciał smoka i nie uczylismy go na siłe.. i powiem wam że ciesze się dzisiaj że ni emusiałam przechodzić męki z oduczaniem pozdrawiam

              Skomentuj


                #22
                My od 6 m-ca Maksia nie "używamy" już smoczka . Nie oduczałam go , sam z niego zrezygnował , po prostu wyjmował go z buźki i wyrzucał

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja coreczce nie chcialam w ogole podawac smoczka,ale niestety,ze wzgledu na to ze miala kolke,a smoczek jest dobry na perystaltyke jelit,w koncu jej go dalam i sie uspokoila....teraz go dostaje do spania...ale go wyrzuca jak zasnie...Uzywam smoczki chicco...

                  Skomentuj


                    #24
                    Moj synus tez wypluwa smoka jak tylko zapadnie w sen,mimo to nie zasnie bez swojego dydusia.Ma przeszlo 9 miesiecy i chcialabym powoli go odzwyczaic ale nie wiem czy to dobry moment?

                    Skomentuj


                      #25
                      u nas tez do spania smoczek obowiązkowy!
                      ale jak Szymek zaśnie to też wypluwa.
                      na razie go nie odzwyczajam...
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        U nas smok obowiązkowo do spania, potem niby go wypluje, ale gdy się
                        w nocy przebudzi jest ryk i trzeba mu go podać (no chyba, że sam go
                        sobie znajdzie w miarę szybko)
                        W dzień jak dorwie smoka to mówię, że smok jest "be" i proszę, żeby mi
                        go oddał i oddaje
                        Maluch ma 11 miesięcy i ząbkuje, też póki co mu go nie zabieram.

                        Skomentuj


                          #27
                          no mój też jak się przebudzi to trzeba szybko dać, nieraz sam weźmie z poduszki.
                          ale w dzień wcale nie używamy, nawet nie chce.
                          dlatego jeszcze te noce da się przeżyc.

                          poza tym mi sie bardzo podoba dziecko ze smoczkiem w buźce!
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            #28
                            mi tez sie podobaja dzieci ze smoczkiem, ale moja mala nie chce smoka

                            Skomentuj


                              #29
                              Tak szczerze mowiac to ja tez uwazam ze ze smoczkiem dzidzia wyglada slodko

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                                Tak szczerze mowiac to ja tez uwazam ze ze smoczkiem dzidzia wyglada slodko
                                dzidzia to tak ale taki juz 2 letni smyk to nie bardzo
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X