Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co na alergię?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co na alergię?

    Czy możecie polecić jakis dobry lek na alergię który można kupić bez recepty?? Coś co szybko zadziała, do lekarza się nie dostanę, dzwonilam i nie ma miejsc.
  •    
       

    #2
    Odp: co na alergię?

    Moim zdaniem nie warto stosować żadnych leków na własną rękę,tylko najpierw skonsultować to z lekarzem specjalistą-alergologiem,wtedy będziemy mieć pewność czy warto inwestować w dany lek oraz czy zadziała.

    Skomentuj


      #3
      Odp: co na alergię?

      Moje dziecko miało ostatnio ciągle zatkany nos szczególnie kiedy byliśmy na wsi u teściów. Dużą ulgą okazał się hipertoniczny roztwór do nosa aquamer (polecony w aptece) który sama również stosuję. Niestety jego działanie jest tylko doraźne a sama nie znam przyczyny alergii dlatego za radą alergologa umówiłam się z maleństwem na testy alergiczne.

      Skomentuj


        #4
        Odp: co na alergię?

        Jeżeli chodzi o leki na alergię, to wolałabym jednak skonsultować to najpierw z lekarzem i nie dawać niczego niesprawdzonego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: co na alergię?

          Mnie na objawy alergii najbardziej jednak pomaga, jak wezmę allertec. Naprawdę łagodzi objawy i pozwala mi jakoś przetrwać to pylenie
          odzież robocza i ochronna

          Skomentuj


            #6
            Odp: co na alergię?

            Dla siebie można próbować leki typu allertec lub fenistil,który ma bardziej skuteczne działanie. Jednak dla dziecka nie powinno się podawać takich leków bez konsultacji,ponieważ trzeba je odpowiednio dobierać.

            Skomentuj


              #7
              Odp: co na alergię?

              Dzieki już kupiłam hitaxę fast junior, pomogła, to ma ten sam składnik jak moje dziecko do tej pory brało więc jest ok i dobrze się po tym czuje.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X