Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szorstka skóra niemowlaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Szorstka skóra niemowlaka

    Zauważyłam u mojej córeczki szorstką skóre w okolicach ud i ramionek. Wiecie co to może być?w innych miejscach jest normalna, gładka. nie używałam żadnego nowego kosmetyku dla dziecka.




  •    
       

    #2
    Hej
    Amelka miała szorstka skóre na ramionkach.Pomogła zmiana z oliwki na mleczko do ciałka
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      Dzięki. Spróbuje




      Skomentuj


        #4
        Bartus tez mial szorstkie ramionka nie wiemy do tej pory z czego ale zastosowalismy krem Oillatum i nic nie ma
        Bartuś 26.06.08
        Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

        Skomentuj


          #5
          Mojemu Dawidkowi pomógł rumianek!!!! Teraz jest gładziutki. No i oliwka pomaga!

          Skomentuj


            #6
            U moich dzieci szorstką skórą w tych okolicach zaczęła się lawina innych objawów alergii pokarmowej.
            Często jednak powody są najprostsze np. zwykłe przesuszenie skóry. Polecam preparaty BALNEUM są super. Moje dzieci kiepsko reagują na wszelkie kosmetyki a to jest wyjątek. Smarujemy się apteczną maścią niemowlęcą: vitA, vitD3, vit E na bazie wazeliny. Potwornie to tłuste ale ładnie się wchłania a nawet b. trudna skóra jest po niej wilgotna i gładka

            Skomentuj


              #7
              u mojego synka tak się zaczęła objawiać jakaś alergia miesiąć temu , oczywiście nie wiadomo na co, prawdopodobnie czekolada (karmię piersią).
              potem miał szorstkie całe plecy i brzuch, wylądowaliśmy u dermatologa (pediatra niestety zawiódł), dostaliśmy maść robioną i zalecenie na kosmetyki EMOLIUM. przeszło i teraz ani śladu.
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Napisane przez zaris Pokaż wiadomość
                Mojemu Dawidkowi pomógł rumianek!!!! Teraz jest gładziutki. No i oliwka pomaga!

                rumianek ma działanie łagodzące ale w nadmiarze wysusza BARDZO, może też uczulać więc ostrożnie z nim

                wiem, bo leczyłam buźkę synka, kiedy miał szorstką a rumiankiem tylko pogorszyłam sprawę .....
                Julek 15.o2.2oo7r



                Skomentuj


                  #9
                  moja corka miala niemal cale cialo szorstkie.lekarz stwierdzil ze to alergia i wyeliminowano z jej pozywienia jajka i pije mleko dla dzieci nietolerujacych laktoze.od tego czasu jest gladka.czasem jak cos wyskoczy to smaruje kremem nutri sensitive z nivea i po nocy wszystko znika
                  shannon

                  Skomentuj


                    #10
                    Polecam kosmetyki na bazie parafiny, Oilatum, Balneum, Emolium, są drogie ale naprawdę skuteczne, szczególnie te do kąpieli...moja córa miała bardzo h szorstką skóre i to jej pomogło...po dwóch kapielach było ok

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Najlepiej zastosować emolienty, tak jak wiele mam tu radzi. Ja używam mydełko w kostce oilatum a samruje maścią cholesterolową, dobra też jest ciekła parafina, oliwka natłuszcza ciało ale nie nawilża.

                      Skomentuj


                        #12


                        Ja używam płynu do kąpieli balneum i naprawde pomaga Polecam

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X