Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Telewizor tablet komórka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Telewizor tablet komórka

    Czy Wy mamy uważacie,ze to jest niebezpieczne dla Naszych dzieci?
    Oglądacie w pokoju razem z dzieckiem w sumie niemowlakiem telewizor...
    Przeczytałam w internecie ostatnio,ze te promieniowania zarówno od tabletka komórki czy telewizora są bardzo rako twórcze co Wy o tym twierdzicie? czy to oznacza,ze lepiej nie oglądać przy dziecku tv itp?
  •    
       

    #2
    Odp: Telewizor tablet komórka

    Zależy w jakiej odległości. Telefon nie powinien leżeć blisko dziecka, zresztą jak i pozostałe urządzenia. Wszystkie te sprzęty są niebezpieczne, ale tv dziecko może oglądać tylko z odpowiednią odległością. Co do tableta i telefonu to raczej dzieci nie powinny mieć z nimi w ogóle do czynienia

    Skomentuj


      #3
      Odp: Telewizor tablet komórka

      No właśnie o to mi chodzi ale teraz pytanie niemowle 6 miesięczne czy tam 7 no nie obsługuje samo tableta czy komórki teraz takie pytanko czy mozna używać w tych sprzętów w pokoju gdzie przebywa takie niemowle no bo Ja już zgupialam....

      Skomentuj


        #4
        Odp: Telewizor tablet komórka

        To w takim razie sami też powinniśmy zrezygnować bo rak dotyka nie tylko dzieci...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Telewizor tablet komórka

          No tak,tyle ze tam i to było napisane ze wielu z Nas bedzie sobie tak właśnie odpowiadało,ale np dziecięcy mózg sie jeszce rozwija i jest bardziej podatny na te fale i tak dalej wszystko sie kształtuje....
          no i bądź tu człowieku mądry oglądajcie telewizory przy dzieciach itp?
          Moze jestem głupia ale Ja tak bardzo boje sie raka a szczególnie raka u dziecka o matko....Jak czytam o tych biednych chorych dzieciach to,aż spać w nocy nie moge tak mi ich szkoda ból cierpienia itp...

          Skomentuj


            #6
            Odp: Telewizor tablet komórka

            Wiesz rak u dziecka nie bierze się tylko od tego że oglądał tv . Samo jedzenie i powietrze już. Kiedyś ludzie żyli długo bo jedzenie nie było paprane, powietrze było czystsze, nie było tyle elektroniki teraz wszystko jest , żarcie z chemią i bardziek trzba patrzeć co dajesz jeść. Ja oglądam tv przy dzieciach ój synek ma dwa latka i ogląda z nami. TV wisi na ścianie a mały siedzi na kanapie 2,5 metra dalej. Ważne jak przełączasz tv by dziecko nie stało na fali, tableta bym nie dawała dziecku tak samo i telefonu do wszystkiego zdąży urosnąć.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Telewizor tablet komórka

              No to jest właśnie dylemat
              z tym jedzeniem tez bo w większości daje jej robione jedzenie w domu ale kaszki i deserrki podaje jej te gotowe no i nie wiem czy to nie jest właśnie za duża chemia....

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Telewizor tablet komórka

                Właśnie ostatnio czytałam artykuł o tych wszystkich telewizorach, tabletach, smarphonach przy niemowlaku/dziecku, ale musiałabym go poszukać, bo nie chwiałabym wprowadzać w błąd, jedyne co pamiętam, to że dzieci poniżej 12 roku życia nie były uzależnione od tych urządzeń, że nawet z tabami śpią, bo baja...

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Telewizor tablet komórka

                  No Ja właśnie te czytałam o uzależnieniach ale no niestety w dzisiejszych czasach już tak jest technologia....

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Telewizor tablet komórka

                    Promieniowanie tych sprzętów już nie jest takie duże, tablety , telewizory sa odradzane dzieciom z tego względu że zaburzają ich prawidłowy rozwój. Niby fajnie że dziecko dwu letnie śmiga na tablecie, ale badania pokazują że takie dzieci mają często problem z komunikacją z innymi dziecmi- najlepiej tylko komputer i gry, baje, zero zabaw w towarzystwie bo nudne, i inne dzieci też w sumie nudne.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Telewizor tablet komórka

                      my nie mamy tv wiec jeden problem z głowy ponoc Małe dzieci potrafia sie szybko uzaleznic o tv i ciagle zerkac w ekran jesli tylko tv idzie,

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Telewizor tablet komórka

                        Nie ma co się dziwić , że ciągle zerka jak tam leci tyle obrazków, kolorów, tyle się dzieje, i to tak szybko, tylko potem świat realny wydaje się być powolny i nudny.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Telewizor tablet komórka

                          Fakt bo nie raz zostawia mała przy tv żeby obiad gotować czy coś a teraz jak przez dw dni ja odzwyczajam tzn próbuje bez telewizora to wszystko ogarnąć to wczoraj mama jak wzięłam mała do pokoju gdzie telewizor grał to mała oczu od tv oderwać nie mogła....
                          Samo zło niedługo te wszystkie zabawki w bedą niepotrzebne bo zastąpi im je tablety i komórki...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Telewizor tablet komórka

                            Wg mnie oczywiście że tv tablety i wszystko co ma świecące ekrany jest niebezpieczne dla małego dziecka (oczywiście w nadmiarze). Moja bratanica od małego grała w gry komputerowe, z bliska oglądała tv a teraz nosi okulary. Ciężko jest wyleczyć wadę wzroku w starszym wieku dlatego ja bym proponowała ograniczenie dziecku wpatrywania się w monitory

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Telewizor tablet komórka

                              Po co dziecku tablet czy telefon? We wszystkim powinien być umiar. Np. wyznaczone godziny oglądania tv, trochę zabawy przy komputerze. Nie ma co od małego uzależniać dziecko od takich gadżetów, to wg mnie źle wpłynie na jego późniejszy rozwój

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X