Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem:)

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• czekladka24
    replied
    Odp: Pierwsza kąpiel w wannie z rodzicem

ja powiem szczerze nigdy nie miałam z dzieckiem wspólnej kąpięli a syn ma 4 latka. Nie mam nic przeciwko takim sytuacjom. W naszym przypadku nie było mozliwości

Leave a comment:

•    

• pradip
    replied

Napisane przez lucencia Pokaż wiadomość
    Ja nie jestem zwolennikiem kąpania się z dzieckiem. Raczej nie będę nigdy tego praktykować. Obecnie dodaję krochmal do kąpieli niemowlaka i raczej nie chciałabym być wykrochmalona, haha. Nie wiem czy znacie tę metodę, przeczytajcie http://adamed.expert/
    A po zo dodawać krochmal do każdej kąpieli dziecka? Sama jako maluch też byłam w nim kąpana i pamiętam, że sama kąpiel i skóra zaraz po była fajna więc nie ma się jak dla mnie czego bać

Leave a comment:

• lucencia
    replied

Ja nie jestem zwolennikiem kąpania się z dzieckiem. Raczej nie będę nigdy tego praktykować. Obecnie dodaję krochmal do kąpieli niemowlaka i raczej nie chciałabym być wykrochmalona, haha. Nie wiem czy znacie tę metodę, przeczytajcie http://adamed.expert/

Leave a comment:

• jjmka
    replied

Ja wanny nie mam,więc i nie mam tego problemu pod prysznicem razem ciężko byłoby nam się zmieścić, ale też uważam że wspólne kapanie to raczej nie jest dobry pomysł, jakieś to takie niesmaczne jak dla mnie..

Leave a comment:

• werna
    replied

ja się nie kąpię z maluchem, jakoś nie uważam, że to jest dobre, że nasze bakterie mają się łączyć w wannie. ono ma inne kosmetyki poza tym

Leave a comment:

• 27otsifem
    replied

Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
    Mój kąpał się ze mną jak miał hmm chyba 4 miesiące ale szczerze mówiąc był średnio zainteresowany. Zachowywał się tak samo jak w swojej plastikowej wanience
    ja jakoś nie jestem zwolenniczkom kąpieli wspólnej rodzic plus dziecko - jakoś to nie higieniczne w moim odczuciu - ale każdy lubi coś innego

Leave a comment:

• mikaa997
    replied

Mój kąpał się ze mną jak miał hmm chyba 4 miesiące ale szczerze mówiąc był średnio zainteresowany. Zachowywał się tak samo jak w swojej plastikowej wanience

Leave a comment:

•    

• agniecha1793
    replied

Mój mąz razem z Jasiem kapał sie jak ten skonczył roczek mysle ze to odpowiedni czas dziecko juz ma kontrole nad swoim cialem i czerpie radoche ze wspolnej kapieli z rodzicem

Leave a comment:

• inesita28
    replied

Nasz synek uwielbia kąpiel, ostatnio bardzo chlapie. Rusza rączkami, nogami, wije się, podnosi plecki. Myślę, że już niedługo wezmę go ze mną do wanny. Ma 7 miesięcy.

Leave a comment:

• e_barti
    replied

Pierwszą wspólną kąpiel zrobiłyśmy sobie jak Mała miała 3 miesiące. Od znajomych dostaliśmy kaczuszki do kąpieli, więc dodatkowo się bawiłyśmy Poza tym co tydzień chodzimy razem na basen, więc kąpiemy się w dużo większej niż domowa wannie

Leave a comment:

•    

• koliberek71
    replied

Moje dzieci kąpały sie z nami od poczatku-tylko się pępuszki pogoiły.Mąż ,czy ja siadaliśmy w wannie i jedno z nas przynosiło bobasa.Siadało się wygodnie podkurczało nogi tworząc fotel i maluszek lezał obserwował i nie miał obaw przed wodą.Myło sie dzidziusia przytulało i ciumało i było strasznie fajnie.Więz jaka się wtedy rodzi...bezcenna.
    Nie raz miałam okazje siedząc w ciepłej kompieli karmić dziecko piersią tez niezapomniane i bardzo imtymne przezycie.
    Potem przejmowalismy pałeczke któreś znas odbierało dziecko i na pralce na puchatym reczniku zaczynał się rytuał smarowania ,masazu(bo tak mnie uczyła moja mama a ja babcia) ze dobrze maluszka połozyć na brzuszku i masować plecki z góry do dołu naprzemian...wtedy ida takie"bąki"odgazowany dzidzuś śpi doskonale.
    No i teraz nawet jak wyzbyłam się wanny i kompiemy się pod prysznicem Olka często wpada z wizytą

Leave a comment:

• andziaa23
    replied

U nas pierwsza wspólna kąpiel z dzieckiem była po skonczeniu roczku jak już dobrze siedział i bawił się w wannie sam.

Leave a comment:

• KingaKrawczyk
    replied

Majajula Nie da sie usunac takich spamowiczow co to pisza ni z gruszki ni z pietruszki w kazdym poscie to samo? Przeciez to jest tak drazniace ze nie wiem... Czego ludzie nie zrobia dla reklamy jakiegos badziewia

Leave a comment:

• majajula
    replied

Napisane przez dirtydancer Pokaż wiadomość
    Najwięcej problemów sprawiała mi kąpiel malucha. Na szczęście znalazłam receptę na ten kłopot, który spędzał mi sen z powiek. Okazał się to tummy-tub.pl . Tam znalazłam wiaderko do kąpieli dla dziecka. Dzięki temu wiaderku moje dziecko jest odprężone i spokojne. Jestem młodą mamą, więc nie mam doświadczenia, a dzięki tummy-tub nabrałam pewności i spokoju.
    i z tym wiaderkiem kąpiesz się z dzieckiem w wannie???
    hahahahahahhahahahahahha

Leave a comment:

• dirtydancer
    replied

Najwięcej problemów sprawiała mi kąpiel malucha. Na szczęście znalazłam receptę na ten kłopot, który spędzał mi sen z powiek. Okazał się to tummy-tub.pl . Tam znalazłam wiaderko do kąpieli dla dziecka. Dzięki temu wiaderku moje dziecko jest odprężone i spokojne. Jestem młodą mamą, więc nie mam doświadczenia, a dzięki tummy-tub nabrałam pewności i spokoju.

Leave a comment:

Working...
X