Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobre miejsce na postój na trasie

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Dobre miejsce na postój na trasie

  Witajcie,
  niedawno odbyliśmy pierwszą dłuższą podróż z naszym 7-miesięcznym synkiem.Przejechaliśmy trasę Gdańsk-Warszawa. Niestety nie mogliśmy jechać nocą, co oznaczało kilka postojów na karmienie i zmianę pieluchy. Prócz McDonalda w Ostródzie, gdzie jest przewijak i wysokie krzesełko, gdzie nikt nie pali, a więc spełnione są wszystkie marzenia podróżującej rodziny, nie trafiliśmy na inne miejsce spełniające te warunki. Zakładam, że mieliśmy pecha, bo takie miejsca na pewno intnieją.
  Podzielcie się proszę "dobrymi miejscami na postój na trasie". Nie tylko na tej Gdańsk-Warszawa, ale również przy innych drogach krajowych.Zaznaczenie ich na mapie pomoże wielu rodzicom podróżującym z maluchami.
 •    
     

  #2
  Odp: Dobre miejsce na postój na trasie

  nie ma takich miejsc?my wybieramy się wkrótce nad morze doradźcie...

  Skomentuj


   #3
   Odp: Dobre miejsce na postój na trasie

   Wszystko zalezy od trasy jaką będziecie jechać. Przy głównych drogach sa zajazdy gdzie możesz zapytac o pokój do przewijania niemowlaka. Za niewielką opłata zawsze udostepnią.

   Skomentuj


    #4
    Odp: Dobre miejsce na postój na trasie

    O matko ja przemierzam trase 23 godziny z Francji do Polski i nigdy nie szuakłam odpowiedniego miejsca żeby przebrać niemowlę bo gdybym szukała to do domu dojechalibyśmy nie w 23 a 40 godzin jeżdzimyz M taką trasę od kąd mały skończył 2 miesiące ,średnio dwa razy w roku,teraz (w lipcy) będzie to nasza wspólna ( z synem) 3 podróż, gdy trzeba będzie nakarmic małego staniemy na parkingu i zagrzeje mu obiadek ze słoiczka w podgrzewaczu,gdy trzeba będzie zmienić pieluszkę staniemy i zmienie ją na tylnych siedzeniach samochodu- nie widze zadnego prblmu a po co sobie podróż przedłużać i szukać takich miejsc? polska nie jest na tyle "wyposażona" żeby mieć tak owe na każdym kroku!

    Pozdrawiam
    Skomentuj


     #5
     Odp: Dobre miejsce na postój na trasie

     Co innego w lipcu, a co innego, kiedy temperatura na dworze wynosi okolo 0

     Skomentuj


      #6
      Odp: Dobre miejsce na postój na trasie

      Co do trasy Gdańsk-Warszawa to faktycznie Ostróda i tamtejszy McDonald's jest najwygodniejszym miejscem.
      Ale dziecko można przewinąć na tylnym siedzeniu samochodu, latem i zimą. Nakarmić również, trzeba sie tylko wczesniej przygotować. Osobiście kiedyś karmiłam małego głodomora na polanie w lesie przy trasie.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


       #7
       Odp: Dobre miejsce na postój na trasie

       Ja przemierzam trasę z Belgii do Polski,jak mały był młodszy zawsze czy to zima czy lato przewijałam go na tylnym siedzeniu,rozkładałam kocyk i pieluszkę tetrową,żeby było mu miękko i żeby nie poprudził siedzenia.Z resztą wszystko miałam pod ręką,a tak wysiadac z samochodu,ubierac dziecko itp,kwestia przyzwyczajenia

       Skomentuj

              
       Working...
       X