Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zaproszenie do udziału w badaniu „Kondycja oraz zdrowie matki i noworodka"

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Zaproszenie do udziału w badaniu „Kondycja oraz zdrowie matki i noworodka"

Drogie Mamy!

Zapraszam do udziału w badaniu pod nazwą „Kondycja oraz zdrowie matki i noworodka.” W ramach prowadzonych badań w Instytucie Zdrowia Publicznego Collegium Medicum UJ w Krakowie przygotowano krótką, całkowicie anonimową ankietę internetową dla matek. Celem ankiety jest zebranie podstawowych informacji na temat kondycji oraz zdrowia matek i jej najmłodszego decka od jak największej liczby młodych mam.

Wypełnienie ankiety zajmie Paniom jedynie kilka minut, a udzielona pomoc w badaniach nad zdrowiem matek i noworodków – będzie ogromna.

Aby wypełnić ankietę kliknij na poniższy link (lub skopiuj adres i wklej do przeglądarki):

http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/...3/sec-QedTAjdG

Dziękuję i pozdrawiam
    Andrzej Galbarczyk
    Last edited by BadaniaPopulacyjne; 17-11-2009, 23:36.
  •    

Odp: Zaproszenie do udziału w badaniu „Kondycja oraz zdrowie matki i noworodka"

Dziękuję wszystkim Mamom, które już odpowiedziały na nasze zaproszenie i wypełniły ankietę. Jestem głęboko przekonany, iż zaangażowanie Mam z portalu mamacafe.pl w niedługim czasie zaowocuje ciekawymi wynikami badawczymi i poprawieniem stanu wiedzy o zdrowiu oraz kondycji matek i noworodków.

Z przyjemnością odpowiem na wszelkie pytania i komentarze dotyczące ankiety .

Jeszcze raz dziękuję i zachęcam niezdecydowane Mamy do poświęcenia dosłownie kilku minut na udział w badaniu.

Andrzej

Skomentuj

Wypełniłam!

Sympatyczna ankietka. Mam nadzieję, że pomogłam.

Życzę powodzenia!!!

Skomentuj

Każda wypełniona ankieta to wielka pomoc Dziękuję!

Skomentuj

Drogie Mamy,

Niedługo zbliża się termin zakończenia zbierania przeze mnie danych. Wszystkim Paniom, które zdecydują się jeszcze na wypełnienie mojej ankiety, będę niezmiernie wdzięczny.

Jeszcze raz dziękuję Tym Paniom, które już mi pomogły

Skomentuj

wypełniłam...choć ankieta nie za bardzo jest dostosowana do bliźniaków...

Skomentuj

Working...
            X