Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kolki,wzdęcia,zaparcia??

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Kolki,wzdęcia,zaparcia??

witam
    moja córcia Anastazja skończyła niedawno miesiąc, jest 7-tyg wcześniaczką która po porodzie z wagą 2240, pare dni leżała w inkubatorze, była karmiona mlekiem bebilonem dla wcześniaków z niską masą urodzeniową
    gdy dostałam ją na sale niechętnie jadła pierś, a po powrcie do domu karmienie z piersi zamieniło się w istny koszmar, a mnie pokarm zanikał i wkońcu było go tak mało że małą nawet jak załapała pierś to nic z niej nie wyciągała. Położna poradziła mi karmienie butelką, podawałam małej najpierw ten bebilon dla wcześniaków a potem nan h.a , małą jadła i świetnie przybierała na wadze, przy ostatnim ważeniu już 3kg.
    chciałam spróbować podać jej bebiko 1 i po nim zaczeły się problemy. NAjpierw małą strasznie się pieła, sadziłam ze to zaparcia z powodu nietolerancji bebiko, ale wraz z nimi zaczeły się wzdęcia. Pieła się coraz bardziej, zaczeła strasznie płakać, nózki podkurcza do brzuszka, złosci się, jest niespokojna, ledwo daje radę ją uspokoić i utulać do snu. Wcześniej gdy budziła się w nocy na jedzenie(równo co 2h) to nic nie płakała, tylko ja nakarmiłam a teraz noce to koszmar.. wszystko trwa od poniedziałku (4dni) , wtedy to kupiłam jej bebilon comfort ale kupki nadal robi jedną na 24godziny a robi ja w strasznych mękach i płaczach i dopiero gdy masuję brzuszek i lekko pobudzę odbyt, kupki są miękkie ale strasznie obfite. Wczoraj podałam Dicofort, a dziś Infacol. Narazie usneła, coprawda tez się pieła i popłakiwala.
    Nie wiem, moze mleko jej nie pomaga skoro przez 4 dni zrobiła 4 kupki tylko? Może jest tu jakaś doświadczona mama która powie mi, może robie coś źle? teraz bede czekac na kolejna kupke. Ciekawa jestem czy ten Infacol cos pomoże.

Working...
X