Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

spanie na brzuszku

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• werna
    replied
    Odp: spanie na brzuszku

ja układam malucha tylko na brzuszku, uważam, że to najbezpieczniejsze, że się nie zachłyśnie po karmieniu, poza tym ona uwielbia tą pozycjędo spania

Leave a comment:

•    

• MonikaPB21
    replied

Mój Łukasz przeważnie śpi na brzuchu odkąd opanował przekręcanie się. Wczesniej, we wczesnych miesiacach życia spał tak w dzień, kiedy miałam go na oku, a na noc kładłam go na plecki, zeby sie nie martwić.
    A bardzo płaską poduszkę dostał dopiero po pierwszych urodzinach.

Leave a comment:

• gliniu
    replied

Ja cale zycie spalam na brzuchu (nawet jak bylam niemowlakiem) i nie widze w tym nic niebepiecznego - przynajmniej w moim przypadku

Leave a comment:

• kasiakozmin
    replied

Moi synkowie śpią raz na brzuchu, raz na plecach. Na brzuszku zazwyczaj, jak mają katar- łatwiej im sie wtedy oddycha.

Leave a comment:

• Jamirka
    replied

Moja Weronika sama się przekręca w nocy i prawie pół nocy śpi na brzuszku czasem ma lekkie odgniotki na buźce ale skoro jej tak wygodnie to ja jej nie zabraniam

Leave a comment:

• anka799
    replied

moja Alicja spi na plecach i szczerze mówiac bałabym sie zostawiac ja na noc na brzuszku bo ogladalam gdzies program o smierci łozeczkowej i tam bylo ze lezenie na plecach zmniejsza ewentualne ryzyko takiej smierci.ale oczywiscie kazda mama sama wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka

Leave a comment:

• boberek17
    replied

Hej jak chce niech śpi na brzuchu Warunki są dwa: twardy materac i żadnej poduszki!!!!

Alicja śpi od urodzenia na brzuchu

Leave a comment:

•    

• Gaja83
    replied

ja uważam, że jeśli lubi na brzuszku spać, to nic w tym złego mój nie lubi

Leave a comment:

• anna31
    replied
    Synek bardzo lubił leżenie i spanie na brzuszku,natomiast córeczka z powodu napięcia mięśniowego wręcz nienawidziła leżenia na brzuszku,wytrzymala góra minutę a potem był krzyk

Leave a comment:

• kapia1
    replied
    Oliwka też od samego początku lubiła spać na brzuszku.I tak jej na razie zostało

Leave a comment:

•    

• matys0311
    replied
    prosimy o głosiki

kochane mamusie bardzo prosimy o głosiki

http://www.enjoytheride.co.uk/2009/07/17/enjoying-a-fun-time-2/

Leave a comment:

• maldober
    replied
    Moje słoneczko miało naświetlanie po porodzie i kazali mi też na brzuzku kłaść. Tak mu się to spodobało że inaczej nie chciał. Dziś ma 5 miesięcy i od jakiegoś trzeciego dnia życi śpi na brzuszku, ale skoro tak lubi...

Leave a comment:

• Asia1406
    replied
    Moj od 6m-ca spi na brzuszku,a ma juz 1,5 roku.Jak mial 2-3m-ce i budzil sie z placzem o 3czy 4 w nocy kladlam go sobie na brzuch i tak spalismy do rana niewygodne ale baaaaardzo przyjemne samego nie kladlam bo sie balam nie ulewal ale licho wie

Leave a comment:

• Wiola_K_84
    replied
    A moja córa jak była pyci pyci - zaraz po urodzeniu spała sobie bardzo często na brzuszku u mnie lub tatusia. Potem ok. 3 miesiąca - nie chciała i protestowała. A teraz jak ma 5 miesięcy sama się przewraca na brzuszek -lubi to i śpi u mnie na brzuszku. Czuję, ze robi to swiadomie jakby chciała się przytulić

Leave a comment:

• zuzia82
    replied
    z tym spaniem na brzuszku to tak dziwnie wyszło. Matlutka do końca 3go miesiąca nie znosiła tej pozycji-było okropne wycie i płacz.bardzo słabo unosiła główkę i lekarz kazał kłaść na brzuszku mimo jej protestów i płaczu-chodzi o rozwój mięśni w tej pozycji.miało być po 15 min. dziennie ale po 3 min płaczu serce matki nie wytrzymuje i podnosiłam ją. potem sama zaczęła się przewracać na brzuszek i się cieszyć z nowej umiejętności, główkę też trzyma prawidłowo i ogólnie rozwija się tak jak trzeba. tylko te spanie na brzuszku mnie zaniepokoiło ale już jestam spokojniejsza

Leave a comment:

Working...
X