Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

spanie na brzuszku

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• amie7
    replied
    Mój Jasiek do 6 miesiąca spał tylko na pleckach, a potem nagle mu się odmieniło i każdej nocy śpi inaczej, najczęściej właśnie na brzuszku lub na boczku.

Leave a comment:

•    

• bubanka
    replied
    Witam. nasza Asia ma 6 miesięcy i od kilku dni śpi tylko na brzuszku. Jestem w lekkim szoku, bo wcześniej nie było mowy o leżeniu 5 minut chociaż na brzuchu. Dlatego trochę walczyliśmy zanim skumaliśmy o co jej chodzi. Darła sie wieczorami z dobre dwie trzy, godziny zanim zasnęła... A to maleństwu o zmianę pozycji chodziło. Fakt, ilez mozna lezec na tych pleckach

Leave a comment:

• pieczulka
    replied
    a moj od 2 tyg zycia spi na brzuszku, tylko ZERO poduszek!!! mial tylko klina pod materacem i pieluszke/poszewke pod buźką. tak tylko mu sie wygodnie spalo i nie ulewal(bo mialam z tym duzy problem)

Leave a comment:

• Nusiakova
    replied
    Moja Julka miała 6 miesięcy jak zaczeła spać na brzuszku i śpi tak do tej
    pory. Z tym, że teraz mając 1,5 roku tylko tak zasypia a potem przerzuca
    się na plecki bądź na bok.

Leave a comment:

• sikornik
    replied
    ale Wam dziewczęta zazdroszczę - mój nie cierpi leżeć na brzuszku a to przecież taka zdrowa pozycja

mi pediatra mówił że do 3 miesiąca dzidzia powinna na brzuszku tylko leżeć, nie spać, broń Boże
    potem już bez problemu może zapaść w drzemkę ale pod okiem rodzica - im starsze tym spanie no noc na brzuszku jest oki
    ale to model książkowy więc może być oczywiście różnie

Leave a comment:

• ejonczyk1801
    replied
    Wiesz co moj syn spał na brzuchu od 3 miesiąca!Poprostu jak był położony innaczej to była awantura całą noc!Diabelnie się bałam ale pozwalałam mu na to!Dziś ma 2 latka i nadal uwielbia spać na brzuszku

Leave a comment:

• zuzia82
    started a topic spanie na brzuszku

spanie na brzuszku

witam! mam nadzieją, że nie powtarzam istniejącego wątku-szukałam ale nie znalazłam. mam 5-cio miesięczną córeczkę. ostatnio bardzo polubiła spanie na brzuszku a ja nie wiem czy to dla niej bezpieczne i czy mogę jej na to pozwalać. co inne mamusie o tym sądzą?

Working...
X