Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

uszy

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• czekladka24
    replied
    Odp: uszy

nie spotkałam się z czymś takim. Pierwszy raz o tym słyszę. Straszne i z pewnością bolesne dla dzieciaczków. Musze zapamiętac na przyszłość że istnieje taka dolegliwośc

Leave a comment:

•    

• werna
    replied
    Odp: uszy

jak czymś lepiącym ,to może jakaś tana tam była i się zaogniła, polecam pójście do lekarza, no i częste mycie uszu też za uszkami

Leave a comment:

• antalis
    replied
    A no własnie bo my tu chyba o innym naderwaniu mowimy. Na fotce czyjes ucho z zaznaczonym naderwaniem o ktore mi chodzi
    A Ejonczyk chyba chodzi o naderwanie samej malzowiny w miejscu gdzie jest dziurka na kolczyk - ja przynajmniej znam taki "objaw" uczulenia na zloto.
    Attached Files

Leave a comment:

• FamilyTree
    replied
    ejonczyk1801 jak założysz kolczyk to pod małżowiną masz naderwane ?

Leave a comment:

• antalis
    replied
    Co oznacza ze naderwane ucho nie jest objawem alergii .To tylko zbiegi okolicznosci - w dzisiejszych czasach alergia to juz choroba choroba cywilizacyjna stad tak wiele przypadkow alergii+naderwan .

Leave a comment:

• ejonczyk1801
    replied
    Ja np jak tylko założe złote kolczyki to zaraz mam takie naderwane uchoA jak założe inne to nie!No i to jest alergia!Może nie każdy komu robi się coś takiego mają alergie ale to też się zdarza

Leave a comment:

• antalis
    replied
    Jeny ale co ma do tego alergia ? I na co to alergia ?

Leave a comment:

•    

• FamilyTree
    replied
    Kurka dziewczyny nie robiłam żadnych testów, ale alergikiem nie jestem.
    Ja czuję kiedy "zahaczam" uszami o poduchę. Potem jeszcze bardziej obrywam te uszy jak ściągam koszulkę/bluzkę przez głowę. Poza tym zawsze mam oberwane to ucho, na którym śpię i jak nie ruszam to 2-3 dni przechodzi. Gdyby to była alergia nie goiło by się tak łatwo.
    Na prawdę najmniej bym oberwane uszy łączyła z alergią, lekarze powariowali z tymi alergiami. Zawsze jest tak, że jak o coś zapytasz a oni nie potrafią odpowiedzieć to jest to właśnie alergia.
    Już teraz zrozumiałam dlaczego kiedyś bylo mniej przypadków alergii - po prostu lekarze każdej pierdułki nie łączyli z uczuleniem.

Nie wiem czy pamiętacie, ale jakiś czas temu skarżyłam się na to, że Julek ma wiecznie zapchany nos. Poprzednia pediatra ciągle tylko podtykała nam Zyrtec i jakiś psikadła, a to pomagało tylko na chwilę. I też wiecznie słyszałam alergia i alergia. A ja na 90% byłam pewna, że to nie alergia. Julek zachorował i poszłam do innego lekarza, ten
    przepisał Bactrim i po katarze ani sladu do tej pory. Po prostu bakteria.

akinomb ale jak się niepokoisz to idź do lekarza z maluchami.

Leave a comment:

• pieczulka
    replied
    Tree nie masz alergii dopuki sie o niej nie dowiesz
    moze cos ci nie sprzyja ale jest to w bardzo malym stopniu

ale moze to tez jakas postac grzybicy? teraz cieplo , i tam sie od poduszki wilgoc tworzy?

Leave a comment:

• anna31
    replied
    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    według mnie to nie alergia... bo niby na co poza tym ja alergikiem nie
    jestem. Więc od czego bym to miała ??
    Tree, nadrywające się uszy mogą być objawem alergii ale nie muszą.Jezeli wykluczono alergię to moze być też wiele innych przyczyn.

Leave a comment:

•    

• akinomb
    replied
    a robiłaś sobie testy alergiczne?

Leave a comment:

• FamilyTree
    replied
    według mnie to nie alergia... bo niby na co poza tym ja alergikiem nie
    jestem. Więc od czego bym to miała ??

Leave a comment:

• akinomb
    replied
    anna nasz racje z tą alergią - obydwoje z dzieci są alergikami a wizyte u alergologa mam dopiero na koniec sierpnia.

Famili dokładnie o to mi chodzi.

na razie smaruje dzieciom ranki oxycortem i zobacze czy pomoże

Leave a comment:

• anna31
    replied
    Mój synek miał takie nadrywające uszy i lekarz powiedział że jest to objaw alergii i rzeczywiście jak wyrósl to i uszy się zgoiły.

Leave a comment:

• FamilyTree
    replied
    sikronik ja mam popękaną skórę w miesjcu gdzie się łączy małżowina ze skórą (nie wiem czy zrozumiale piszę ) jak obracam głowę podczas snu, małżowinka "haczy" o poduszkę, się wygina i to powoduje u mnie takie popękania, czasami dość mocno.
    Teraz też mam na lewym uchu.
    Nie wiem tylko czy o to dokładnie chodzi akinomb

Leave a comment:

Working...
X