Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Boimy się anoreksji

Collapse
X
 
 • Filter
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

  Boimy się anoreksji

  Mamy w rodzinie problem z czternastoletnią dziewczyną. Zawsze była bardzo szczupła, teraz jeszcze strzeliła w górę i jest dosłownie chuda jak patyk!!! Wiem, że to taki wiek, ja i siostra też byłyśmy chude. Jednak ona naprawdę bardzo mało je, prawie nic!!! Co robić, żeby nie skończyło się to anoreksją
 •    
     

  #2
  Niestety takie czasy, tylko chudzielców promują w tych mediach!

  Chyba najważniejsze, to po prostu mieć ją cały czas na oku i po prostu rozmawiać z nią, nie bać się mówić o zagrożeniu chorobą. Przecież to jest naprawdę bardzo poważna choroba!

  Skomentuj


   #3
   Kurcze, ale teraz są problemy z tymi dziećmi, ale nie dziwota jak tylko szczupła i zgrabna sylwetka wszędzie się liczy, i tylko to ma dać ci szczęście, straszne... Jak się przed tym bronić?

   Skomentuj


    #4
    Wiadomo, że mamy ja na oku, bo gdyby nie to, to chyba dawno już wylądowałaby w szpitalu. Siostra stara sie z nią spokojnie rozmawiać, tłumaczy jej, że to strasznie niedobre dla niej takie odchudzanie. Na szczęście dziewczyna nie jest głupia, to może się w końcu sama opamięta.

    Skomentuj


     #5
     Musi sama chcieć zmienić swoje zachowanie. Na siłę, to rzadko kiedy się coś udaje. Taka prawda...

     Skomentuj


      #6
      I co tam u Was? Udało się wam jakoś o tej anoreksji z nią porozmawiać? A w ogóle to była u jakiegoś lekarza, specjalisty, który może umiał by z nią na ten temat porozmawiać, żeby nie zaogniać tematu?

      Skomentuj


       #7
       Witam
       Chyba czasowo mamy problem zażegnany. Powiedzmy, że siostrzenica odżywia się teraz w normie, je dość mało ale je... Z tego co mówiła mi ostatnio siostra, to ma z nią dobry kontakt. Mogą spokojnie porozmawiać o tym. Okazało się, że koleżanki w klasie niektóre się odchudzają i ona też chciała... Dobrze, że w porę była reakcja ze strony rodziny, to nie doszło do jakiegoś nieszczęścia. Jak to trzeba pilnować teraz dzieci prawie na każdym kroku!

       Skomentuj

       •    
           

        #8
        Odp: Boimy się anoreksji

        teraz zbyt wielki jest nacisk na szczupłą sylwetkę i przez to wiele młodych dziewczyn się na tym wzoruje dlatego są problemy z anoreksja według mojej opiniii

        Skomentuj


         #9
         Odp: Boimy się anoreksji

         Anoreksja to naprawdę nie są żarty. Do tej pory nawet nie zdawałam sobie sprawy jaka to okropna choroba. Poczytaj tutaj o szczegółach - mnie to bardzo rozjaśniło obraz i teraz tym uważniej przyglądam się mojej córce.

         Skomentuj

                
         Working...
         X