Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• pinklady
    replied
    Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Dziewczyny w jakiej wannie kąpiecie swoje dzieciaczki?
    W tej małej czy juz w dorosłej? Od kiedy w dorosłej?

Leave a comment:

•    

• viviet
    replied
    Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
    Od dwoch dni moj prawie roczny synek dostaje histerii gdy probuje go kapac.Kupilam mu plyn do kapieli johnsona z lawenda,zeby lepiej spal.Dodalam do wanny plynu i mlody zaczal plakac.Trudno go bylo uspikoic.Musialam wypuscic wode z wanny,napuscilam czystej efekt ten sam.Probowalam wrocic do kapieli w wanience efekt ten sam.Juz sama nie wiem co robic.Moze macie podobne doswiadczenia,ewentualnie jakies rady.
    Kapiel z milej przerodzila sie w koszmar.

Jak masz możliwość to poproś tatę o wejście z malcem do wanny

Leave a comment:

• pinklady
    replied
    Tak juz jest wątek na ten temat.
    ale ja tez prasuję zawsze i wszystko i nie wyobrażam sobie założyć coś Szymciowi pogniecionego (nie mam opcji rozprostowującej jak koleżanka, niestety....)

Leave a comment:

• ju.co18
    replied
    Watek dotyczacy prasowania ciuszkow juz istnieje.Sama go przegladalam.Wynika,ze 99% mam prasuje dzieciom ubranka.Ja zaliczam sie do tego 1%.Przed urodzeniem sie mojego dziecka wszystko popralam i poprasowalam.Piore ubrania gdzie cykl pranie jest z goraca woda.Nastepnie wkladam rzeczy do suszarki na goracy cykl.Mam opcje rozprostujaca ubranie,czyli nie musze prasowac.Zabija zarazki i wszelkie inne,nie niszczac odziezy.

Leave a comment:

• patiew
    replied
    ja na poczatku prasowalam teraz tylko prasuje te ciuszxki,ktore tego wymagaj

Leave a comment:

• agnieszka26
    replied
    powiedzcie mi drogie, doświadczone mamusie, trochę nie na temat, ale nie wiedziałam gdzie to wpisać, czy prasujecie ciuszki Waszych brzdąców? Ja ostatnio się dowiedziałam, że będę wyrodną matką, bo stwierdziłam, że wystarczy, jak moja mała będzie miała po prostu świeże i wyprane ubranka, a prasować ich nie zamierzam. Jak to z tym jest?

Leave a comment:

• ju.co18
    replied
    Dzieki wielkie za odpowiedzi.Zapomnialam dodac,ze tatus intensywnie uczestniczy w kapielach.Czytajac odpowiedzi tez doszlismy do wniosku,ze moze wyjscie na basen to dobry pomysl.Latem szalal w basenie i bardzo to lubil.Wczoraj bylo oswajanie z wanna,na nowo.
    Tatus sie kapal,bawil zabawkami synaa synek bawil sie poza wanna.Nie zmuszalismy go do kapieli.Malymi kroczkami do celu.Mam nadzieje,ze to przyniesie oczekiwany cel.
    Pozdrawiam

Leave a comment:

•    

• izabell1203
    replied
    Również dobry pomysł

Leave a comment:

• majajula
    replied
    Napisane przez izabell1203 Pokaż wiadomość
    Majajula wiem ze dla starszych dzieci sa specjalne czepki na głowke aby woda nieleciała na buzie podczas mycia glowy , bo niektore dzieci tego nie lubia.

Racja niech Tata przejmie role a i Mama sobie troche odpocznie
    u nas sprawdziły sie okulary do nurkowania

Leave a comment:

• izabell1203
    replied
    Majajula wiem ze dla starszych dzieci sa specjalne czepki na głowke aby woda nieleciała na buzie podczas mycia glowy , bo niektore dzieci tego nie lubia.

Racja niech Tata przejmie role a i Mama sobie troche odpocznie

Leave a comment:

•    

• majajula
    replied
    bo skoro zabawki nie pomagają to może tatuś

moja Julka płakała zawsze jak jej myłam głowę
    jak myję się z tatą płaczu nie ma

może mama za bardzo to przeżywa i dziecko wyczuwa jej lęk i znowu płacze

radze aby tato przejął kąpiele

Leave a comment:

• izabell1203
    replied
    Dobry pomysł Majajula.Może tam zobaczy ze kąpiel znów może być fajna

Leave a comment:

• majajula
    replied
    może trzeba żeby tata go zabrał na basen skoro latem to lubił

Leave a comment:

• izabell1203
    replied
    A moze to własnie tego płynu sie przestraszył.Plyn zrobił piane?Moze to od tego

Leave a comment:

• ju.co18
    replied
    Dzieki za podpowiedzi.Mlody uwielbial wode.Latem szalal razem z tata na basenie,woda mu nie przeszkadzala,swietnie sie w niej czul.Od czasu jak dodalam plyn do kapieli to dostal histerii.Zabawki nie dzialaja.
    Dzieki

Leave a comment:

Working...
X