Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Histeria w kąpieli - pomóżcie proszę!

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• lola_lu
    replied
    A ja małej wanienki użyłam dosłownie jeden raz.

Dostałam w prezencie takiego klamota, który nie mieścił się do wanny. Wanienka ta miała profilowane plecy, jakoś mi nie pasowała.

Najpierw rozkładałam w wannie ręcznik i pieluchę. Ale szybko zakupiłam coś co nazwali foczka. Jak dla mnie rewelacja.

Bardzo podobna do tej:

http://www.allegro.pl/item502166580_...o_kapieli.html

Leave a comment:

•    

• lola_lu
    replied
    A u nas pomaga tylko obecność tatusia przy kąpieli. Wtedy mała daje sobie spokojnie umyć i spłukać włoski.

Leave a comment:

• be_jot
    replied
    moja corka bardzo lubila sie kapac, nie bylo z tym problemu, jednak jakis czas temu przerabialismy z nia awersje do mycia glowy. coz, nie pomoglo nawet rondo zachwalane przez nianie.... mycie ok, ale splukiwanie odbywalo sie w krzykach. ale udalo sie w inny sposob- wspolne mysie glowy: mama corci,, corcia lalce a potem splukiwanie glow prysznicem. i nagle jaka to fajna zabawa sie okazala

Leave a comment:

• kitty249
    replied
    My Małego zaczelismy kąpac jak mial 4,5 miesiac w duzej wannie, Teraz jak go wsadziałam do malego to caly pokoj zalany tak nozkami przebieraBartus uwielbia sie kapac w duzej wANNIE

Leave a comment:

• majajula
    replied
    ja Majke kąpie w małej wanience
    mąz ją trzyma a ja myję
    nie siedzi jeszcze na tyle aby ją przenosić do dużej choć zaczyna nieźle wychlapywać juz wodę

z Julką odkąd skończyła 4 miesiące kąpałam się w dużej wannie
    i było tak do tamtego roku
    jak byłam w ciązy zaczęła się sama kąpać i tak już zostało do dziś

Leave a comment:

• Aninka
    replied
    Milena kąpie się w domciu w małej wanience, ale na wyjeździe jak jest wanna to razem ze mną np do rodziców jeździmy prawie co tydzień na weekend i od urodzenia tam kąpie się ze mną w dużej wannie, po jej reakcji stwierdzam, że strasznie to lubi

Leave a comment:

• Jasmin
    replied
    Napisane przez ju.co18 Pokaż wiadomość
    My zaczelismy kapac nasze dziecko w duzej wannie jak mial 4 miesiace.Kapal sie z tata,tak jest do chwili obecnej....
    Trudno jest doradzac jaki wiek jest dobry na kapiel w doroslej wannie.My zaczelismy wczesniej ze wzgledu na to,ze synek wyrosl z wannienki jaka mielismy.W wieku 6 miesiecy szalal na odkrytym basenie.Uwielbia wode.
    Pozdrawiam
    Właśnie, Twój maluszek kąpał się z tatą, u nas jeszcze jeden czynnik spowodował to, że synka kąpiemy w dużej wannie od 10-ego miesiąca...Kiedy jest czas kąpania tatuś idzie do pracy więc od kiedy nasz synek się urodził zwykle kąpie go tylko jedna osoba...
    Poza tym, nasz synek też uwielbia wodę i też regularnie chodzę z nim na basen, a to czy maluszek lubi się kąpać czy nie też chyba nie zależy od rozmiaru wanny, są maluszki które po prostu boją się wody i każdą kąpiel traktują jak konieczność...z naszym bąblem tak na szczęście nie jest codzienna kąpiel trwa zwykle pół godziny, bo synek musi się spokojnie wytaplać w wannie

Leave a comment:

•    

• patiew
    replied
    my kapiemy w duzej wanience i wkladamy to duzej wanny

Leave a comment:

• colleen
    replied
    My kąpiemy malucha w małej wanience ale wkładam ją do
    dużej wanny.
    Po pierwsze woda tak nie stygnie.
    Po drugie nie muszę lać tyle wody, aby miał jej przynajmniej
    do pasa.
    Po trzeci - stabilniej tam siedzi.
    Ale jak z niej wyrośnie będę kąpała w dużej.

Leave a comment:

• Goplana
    replied
    My po dzis dzien uzywamy maty antyposlizgowej.

Leave a comment:

•    

• Maja02
    replied
    Ja zaczęłam kąpać synka w dużej wannie , gdy już dobrze siedział (i nie ślizgał się w wannie) czyli ok. 9 miesiąca.

Leave a comment:

• Goplana
    replied
    My dosc szybko przeszlismy do duzej wanny bo ok 4 miesiaca - synek byl duzy i wiekszosc wody wychlapywał.
    Najlepiej chyab takiego pewnie siedzacego brzdaca przeniesc .Dla malcow siedzacych niepewnie lub dla mam ktore kapią same i chca czuc si epewniej polecam krzeselka do kapieli - na Allegro od ok 55 zl ale sa rozne wersje, od calkiem bez bajerow po takie z panelami z zabawkami.

Leave a comment:

• ju.co18
    replied
    My zaczelismy kapac nasze dziecko w duzej wannie jak mial 4 miesiace.Kapal sie z tata,tak jest do chwili obecnej.Kilka tygodni temu mielismy problem,bo nagle mu sie odwidzialo i nie chcial wejsc do wanny.Podejrzewamy,ze przyczyna leku byl plyn do kapieli,ktory zobaczyl poraz pierwszy(moze skojarzenia z myciem glowy-czynnosc ktorej nienawidzi moje dziecko)
    Trudno jest doradzac jaki wiek jest dobry na kapiel w doroslej wannie.My zaczelismy wczesniej ze wzgledu na to,ze synek wyrosl z wannienki jaka mielismy.W wieku 6 miesiecy szalal na odkrytym basenie.Uwielbia wode.
    Pozdrawiam

Leave a comment:

• Jasmin
    replied
    Ja kąpie naszego synka w dużej wannie, synek ma 1,5 roku. Używaliśmy małej wanienki, do 10-ego miesiąca naszego szkraba, kiedy maluszek zaczął wychodzić z małej wanienki i rozchlapywać wszędzie wodę to 'przeprowadziliśmy' go do wanny Na początku kładliśmy podkładkę na dno wanny żeby się nie ślizgał. Moim zdaniem można kąpać maluszka w wannie kiedy tylko nauczy się utrzymywać równowagę...wcześniej trochę bym się bała, że mi się wyśliźnie z rąk.

Leave a comment:

• shannon
    replied
    ja przenioslam antonine do duzej wanny jak juz dobrze umiala siedziec tj ok 5 -6m

Leave a comment:

Working...
X