Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

biegunka a mleko...

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

biegunka a mleko...

Od ponad tygodnia mam problem z moim szesnastomiesięcznym maluchem. Zaczęło sie od ostrej pleśniawki, potem Alex przestał pić i jeść i skończyło się w szpitalu na kroplówce. Po dwóch dniach jak już zaczęło być lepiej pojawił sie problem z gardłem i katarem. Znów do lekarza i antybiotyki po których mały dostał uczulenia. Po kolejnej wizycie w szpitalu odstawili mu leki i dostał syropek antyalergiczny. Jakby dziecku było mało u mnie w domu zapanowała epidemia grypy żołądkowej (zmogło wszystkich prócz mnie). Biegunka trwa już dwa dni ale wymioty już pojawiają sie coraz rzadziej. Najważniejsze, że Alex pije i jak narazie odwodnienie nam nie geozi, ale mam pytanie. Czy dawac mu mleko modyfikowane?? Poza wodą i mlekiem (próbowałam z kleikiem , zupka i ryżem gotowanym) mały nic nie chce... Nie mogę już patrzec jak sie męczy ale jak narazie boję się odstawic i mleko. Może ktoś miał podobna sytuację?? Jutro idziemy do przychodni po raz kolejny ale prosiłabym o jakieś rady bo już mi rece opadają...

Working...
X