Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubieranie się i bunt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ubieranie się i bunt

    Czy Wasze dzieci nie robią problemów z ubieraniem się? W im więcej warstw mam ubrać mojego smyka, tym gorzej... a tu zima za pasem!
  •    
       

    #2
    nie mam jeszcze dziecka, ale jako mała dziewczynka nie znosiłam się ubierać, a już szczególnie majtek....z wiekiem przeszło
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      A są takie co to w starszym wieku nie lubią majtek

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez nagaprawda Pokaż wiadomość
        A są takie co to w starszym wieku nie lubią majtek
        Ale ostro!!!

        Skomentuj


          #5
          mój synek nie lubi zakładać czapki, zawsze o nią jest straszna walka. Ale co nam pozostaje? chyba tylko czekać, aż z tego wyrośnie

          Skomentuj


            #6
            A może pozwól mu wybrać jakąś czapkę samemu. Oczywiście pod Twoją kontrolą, ale np. kolor, który mu się podoba. Skoro tylko sama czapka stanowi problem, to jeszcze nie tak źle.

            Skomentuj


              #7
              Amelka nie lubi sie ubierac szczegolnie gdy chodzi o koszulki z dlugimi rekawami.Basz wszystko co dotyczy raczek
              Sadze ze z tego wyrosnie , poki co strasznie lubi gdy sie ja rozbiera a ma pol roczku
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                wczoraj kupiliśmy super czapę moje dziecko samo sobie wybrało no i chyba to podziałało bo dziś już nie było problemu z założeniem jej....
                dziękuję za podpowiedz!

                Skomentuj


                  #9
                  Jeśli macie problemy z ubieraniem Waszych szkrabów, to faktycznie dobrze jest im pozwolić na podejmowanie decyzji w sprawie własnej garderoby, oczywiście w granicach rozsądku!

                  Skomentuj


                    #10
                    mój synek

                    Mój synek Maciuś ma 4 latka i wcale nie chce ubierać się sam.Wszystko muszę robić za niego,bo on twierdzi że nie umie.W przedszkolu Panie mówią,że może mieć jakieś zaburzenia psychofizyczne,ale ja uważam że jest po prostu leniwy.Na wszelki wypadek zapisałam go na wizytę u psychologa,ale niewiem czy to coś da.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11


                      Moi synowie za to w przedszkolu ubieraja sie sami a w domu oczekuja obsluzenia. Juz nieraz sie spoznialis,y gdzies, dlatego, ze sie uparlam poczekac, az jednak laskawie sie ubiora..
                      D

                      Skomentuj


                        #12
                        nie ulegać malcowi to jest dobre wyjście bo jak już zobaczy, że płaczem coś zdziała to nie będzie tego końca...
                        Tak jak pisze demira przeczekać malca i już
                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          #13
                          Moj synek ma roczek i tez sie buntuje.
                          Niestety ze man ciezko wygrac Ubrac sie musi czu chce czy nie. Czasem to trwa ale i tak wygrywam. Najwazniejsze tak jak pisaly dziewczyny to nie uleganie. Mamom uparciuszkow polecam pieluchomajtki - my uzywamy gdy sie nam spieszy a maly nie chce pampersa ubrac.

                          Skomentuj


                            #14
                            my mamy straszny problem przy ubieraniu czapki. płacz i kopanie nogami...Chyba nie lubi miec nic na głowie
                            Bartuś 26.06.08
                            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                            Skomentuj


                              #15
                              Dzieciaki nie chcą się ubierać, a tu zima idzie i jeszcze więcej ciuchów trzeba będzie nosić... Straszne!

                              U mnie notorycznie biegają bez kapci!!!!!

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X