Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

maminy synek i córeczka tatusia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    maminy synek i córeczka tatusia

    Zgadzacie się z określeniami "maminy synek" i "córeczka tatusia"???
  •    
       

    #2
    Niektórzy dorośli faceci idealnie pasują do określenia "maminy synek". Ciekawe czemu nie potrafią z tego wyrosnąć??? Wygoda, uzależnienie...

    Skomentuj


      #3
      Właśnie, mi też wydaje się, że jakoś więcej w naturze tych maminych synków się spotyka??? Nawet w małżeństwach niejednokrotnie widać. Kobiety to chyba bardziej samodzielne są, a zwłaszcza jak są już dzieci. Faceci wtedy często czują się powiedzmy odsunięci na boczny tor i najłatwiej iść do mamusi, bo zawsze przytuli...

      Skomentuj


        #4
        coś w tym jest, że chłopcy bardziej lgną do mamusi, a córeczki do tatusia

        Skomentuj


          #5
          oby tylko mamusi nie przesadziły i nie obdarowały kobiety "zniewieściałym" synkiem

          Skomentuj


            #6
            Ale taką zniewieściałość, to chyba na szczęście widać (z zachowania). I wtedy wiać od takiego kandydata się powinno!!!

            Skomentuj


              #7
              Oj tacy zniewieściali kawalerowie są najgorsi. Ale chyba sporo takich teraz, wystarczy spojrzeć na ulicy. Czasami to już od razu widać. Szkoda, gdzie ci mężczyźni...???

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mój mąż jest "ulubieńcem mamusi" mówię Wam dziewczyny - trzeba się namęczyć

                Skomentuj


                  #9
                  Ale ulubieńcem własnej mamusi, czy Twojej??? Ja stawiam na jego własną!

                  Skomentuj


                    #10
                    Dokładnie tak jest !!!
                    Więc pamiętajmy drogie mamy chłopców, że wychowujemy
                    ich nie dla siebie a dla przyszłych synowych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Mam wrażenie, że wiele mamuś jednak tego nie bierze pod uwagę, a te co tak robią, to są naprawdę mądrymi i dojrzałymi kobietami, które potrafią we właściwym momencie odciąć pępowinę... Gratuluję!

                      Skomentuj


                        #12
                        ja mam córeczkę i córunia tatunia to tylko napis na jej body...

                        Skomentuj


                          #13
                          Poczekaj... poczekaj... pożyjemy i zobaczymy!

                          Skomentuj


                            #14
                            colleen zgadzam sie z Toba, ale tez nie mozna przesadzic
                            Pozdrawiamy!

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X