Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Super Niania

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Super Niania

    Czy oglądacie Super Nianię? Ja czasem wymiękam jak widzę niektóre "pociechy"
  •    
       

    #2


    Ja nie ogladam, ale ja w ogole ogladam tylko kanal minimini)
    D

    Skomentuj


      #3
      Ja oglądam i podobają mi się jej metody wychowawcze

      Skomentuj


        #4
        ja czasem oglądam i wiecie co, jestem w szoku że dzieci potrafią tak dać popalić
        Wojtuś 28.11.2007

        Skomentuj


          #5
          Tak ten program pokazuję jakie są dzieci gdy są wychowywane bez żadnych zasad. Włosy się jeżą jak widzę takiego 3 latka który jest panem i władca domu...

          Skomentuj


            #6
            Oglądam i uczę się tych metod karne krzesełko jest super i działa...

            Skomentuj


              #7
              Od niedawna oglądam... Nie chce mi się wierzyć,że rodzice do tego stopnia mogą sobie z dziećmi nie radzić, nie wyobrażam sobie, że moje dziecko okłada mnie czym popadnie, niszczy sprzęty w domu...koszmar jakiś...Jak można do czegoś takiego dopuścić? Czy wychowanie dziecka naprawdę jest aż tak trudne? Skąd w małych dzieciach taka agresja?


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                SuperNiania, czyli Dorota Z. jest swietna! Z mezem ogladamy kazdy odcinek, i nam rowniez w glowach sie nie miesci, jak mozna dziecu pozwalac na takie rzeczy! Rodzice tych maluchow, chyba nie maja pojecia, na czym polega wychowywanie dziecka. A i nam, mamom, badz tez przyszlym mamom, wiele rzeczy uswiadamia i pokazuje

                Co sadzicie o wychowaniu 'bez stresowym'?
                Pozdrawiamy!

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez Mari Pokaż wiadomość
                  SuperNiania, czyli Dorota Z. jest swietna! Z mezem ogladamy kazdy odcinek, i nam rowniez w glowach sie nie miesci, jak mozna dziecu pozwalac na takie rzeczy! Rodzice tych maluchow, chyba nie maja pojecia, na czym polega wychowywanie dziecka. A i nam, mamom, badz tez przyszlym mamom, wiele rzeczy uswiadamia i pokazuje

                  Co sadzicie o wychowaniu 'bez stresowym'?
                  Wychowanie bez stresowe? nie ma takiego czegos? wychowanie bez stresowe to mozna zobaczyc w Super Niani .to własnie są efekty bez stresowego wychowania

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja jestem fanka tego programu - nei ukrywam ze wiele z rad wcielam w zycie.
                    Najgorsze jest to ze to nie dzieci sa "zle" a rodzice.
                    Jak wizdialam jak matka smaruje pupu 4 latkom i myje ich w wanience dzieciecej to wymiekłam.
                    Mam wrazenie ze wiekszosc tych stresow spowodowane jest niekonsekwencja i wygoda rodzicow.

                    Wychowanie bezstresowe istnieje lecz po czasie wyglada to jak wychowywanie rodzicow przez dziecko nie na odwrot.

                    Zlota rada - uczmy sie na błedach innych

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Super Niania

                      Odkąd przeczytałam, że Super Niania podawała dzieciom środki uspokajające podczas kręcenia jej programu, to już tej pani nie ufam.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X