Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy do zerówki???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy do zerówki???

    Witam!Mam pytanie do rodzicow,którzy są na bieżąco.Choć tak na serrio to nie wiadomo czy w tej kwesti można być na bieżąco,bo chyba w naszym polskim rządzie nie są... Ale do rzeczy:chodzi mi o to,kiedy dzieci(6latki beda MUSIAŁY iść do szkoły,czyli 5 latki do zerówki)Rocznik 2008 miał iść jako pierwszy ponoć obowiązkowo,a teraz coś mi sie o uszy obiło ze jednak nie...Fajnie było by wiedzieć,bo to już za rok ta zeróka miala by być w przypadku mojej córki.Wiecie coś?
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy do zerówki???

    Z tego co się orientuje i szukałam wiadomości w necie to rocznik 2008 będzie musiał obowiązkowo iść do pierwszej klasy w wieku 6 lat wiec 5 latki obowiązkowo do zerówki...
    wklejam artykuł z 01.03.2012

    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
    "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy do zerówki???

      Tak jak pisze pamka, rząd zapowiedział, że 6-latki obowiązkowo pójdą do szkoły w 2014 roku, a więc rocznik 2008, ale czy tak rzeczywiście będzie to się przekonamy dopiero.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy do zerówki???

        hm...a co wy o tym myslicie dziewczyny??tzn.czy podoba Wam sie ten pomysł??

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy do zerówki???

          nie jestem zachwycona, uważam, że to niepotrzebne zupełnie... (hmmm takie samo zdanie mam o gimnazjach)...
          ale cóż jak mus to mus...
          będzie trzeba zrobić wszystko, żeby pomoc dzieciom jak najlepiej się przystosować...
          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy do zerówki???

            Moja córeczka też ma 4,5 roku i za rok idzie do zerówki, a jak będzie miała 6 latek to pewnie pójdzie do I klasy mimo wszystko. Myślę że się nadaje, bo umie liczyć do 100, pisze już cyferki i wszystkie literki, bardzo się interesuje poznawaniem nowych rzeczy. I wiem że bardzo chciałaby już pójść do przedszkola, poznać więcej koleżanek. Lecz nie zapisywałam jej narazie. Pójdzie za rok, razem z synkiem, który ma obecnie 3 latka.
            Chociaż myślę, że to nie do końca dobry pomysł. Według mnie do I klasy powinny iść 7 latki,jak do tej pory. Choć niektóre dzieci,są juz na to gotowe wcześniej. Ale nie każde. Niestety, od nas rodziców nie wszystko zależy...




            Skomentuj

                   
            Working...
            X