Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Witajcie drogie grudniowe mamusie mam nadzieje że czasami zaglądacie tutaj na forum żeby co nieco poczytać.Już niedługo pierwsze urodzinki naszych skarbeczków.Jak przygotowujecie sie do tego swięta?

    Leave a comment:

  •    
       

  • fisiolek
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Skwar, upał, szał.. gorączka doskwiera. Czasem podczytuję, ale rzadko odpisuję. U mnie synek coraz bardziej marudny, również stawiam na ząbki bo czekam na nie i czekam.. lada chwile wybije ósmy miesiąc a tu dalej bezzębolowy uśmiech się prezentuje;-)
    Rozpoczynam małą przygodę z blogowaniem, dla chętnych: xxx
    Last edited by disne; 02-07-2020, 00:11. Powód: link

    Leave a comment:


  • eta86
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    cześć dziewczyny. Dawno nie było
    bylam na małych wakacjach z K u rodziny w górach a takto mam szycie i nie mam czasu
    My ząbków nie mamy, pełza po podłodze siedzi na czworakach, juz coraz lepiej siedzi
    rosniemy ladnie. Przestałam karmicpiersia jak miał coś koło 6.5 miesiaca. Jedyne mleko jakie pije to Bebiko ;/ i to tylko w temperaturze pokojowej ale co zrobie w sumie wygodniej nie trzeba podgrzewac czy coś
    gotuje mu deserki z rurznych owoców jabłka, nektarynki, gruszki, morele, banany itp. Zupki tez gotuje.. lubi strasznie zupe z królikiem
    5 sierpnia jedziemy na wakacje nad jezioro i rzeke Dunajec, już sie doczekać nie moge
    w nocy nadal mi sie budzi ale tylko raz..
    a jak u was??? buziaki i ściskamy was mocno

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    witam
    i melduje sie po dluuuuuugiejj przerwie.
    u nas nie za wesolo,ja naprawde chyba jakas przekleta jestem czy cos bo same choroby nas atakuja z mala Rozi to juz 3 razy w szpitalu bylysmy ostatnio na adeno wirusa chorowala lapie wszystko jak jeci po za tym prawdopodobnie jest alergiczka ciagly katar i ropa w oczkach.wprowadzam jej nowe jedzonko ale jakos specjalnie nie jest zachwycona,karmilam piersia tylko 3 mnce.nie ma jeszcze zadnego zabka chce juz sama siadac i jest taka kochana kluseczka przeciwienstwo Lili smiejemy sie z m ze niedlugo bedzie chodzic w jej zeczy.
    przez te wszystkie chorubska chrzciny mamy dopiero teraz w sobote,oby juz po tak nie chorowala bo sie wykoncze pozdrawiam was cieplutko i postaram sie czesciej zagladac buziaki

    Leave a comment:


  • slowik7
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Cześć mamusie

    rzadziutko tu bywam, bo zalatana jestem nieco, Lilka chodzi nadal do przedszkola, jeszcze do konca lipca, potem jedziemy na wakacje, w Pieniny i nad morze.Dziasiaj pierwszy raz jest do 15-ej , bo zawsze ja odpieram już o 12-ej ..ciekawa jestem baaardzo jak jej sie spodoba leżakowanie..Mnie z jednym dzieckiem jest całkiem fajnieTaaaki luz, że hej! Majeczka jest cudowna, smieje sie i ciągle uczy czegos nowego..Fajny jest ten okres, bo to takie spektakularne umiejętności i jest ich naprawde sporo..Jak nie znosiła lezenia na brzuszku, tak teraz nie moge jej pampka zmienic, bo sie od razu przewracaWkłada sobie stópeczki do buźki, czołga sie po podłodze, niebawem bedzie siedziała, bo strasznie sie do tego rwie, jest taaaka interaktywna....zeby tylko zechciała pospac z 5 godzin jednym ciagiem w nocy, to bym ja chyba ozłociłaCo do ząbków, to my nie mamy jeszcze, ale to pewno chwila moment,bo mala jest bidna i pcha do dzioba co popadnie.

    Do napisania,papa

    Leave a comment:


  • Angel1090
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Mały skończył 6 miesięcy i właśnie wybił się kolejny ząbek - ma juz ich na swoim koncie 4 Ostatnie dwa dni były ciężkie. Synuś strasznie marudził - nic mu nie pasowało. Domyśliłam się, że to przez nowy ząbek i się nie myliłam - dziś już "wystawił główkę"
    Teraz śpi, więc mamusia ma chwilę dla siebie

    My na wakacje wybieramy się nad jezioro. To będą nasze pierwsze wspólne, trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że będzie fajnie

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej no nareszcie jakaś napisała.U nas tez wszystko w jak najlepszym porządeczku.Lila rośnie jak na drożdżach,jest jeszcze nieco drobniejsza niż jej rówieśnicy ale nadrabia zjada z apetytem już wszystko co może jeść półroczny maluch.Ma 2 ząbki i od tygodnia mówi ''maaaa maaa'' najpiękniejsze co w życiu słyszałam,wiadomo jeszcze nieświadome ale cudne.Uczy się też siadać i juz jeżdzimy w spacerówce żeby lepiej oglądac świat.
    Co do planów wakacyjnych to nie mamy nic konkretnego,pewnie będziemy odpoczywać rodzinnie na działce albo wyrwiemy sie gdzieś na weekend,zobaczymy.
    Pozdrawiamy

    Leave a comment:

  •    
       

  • konwalia08
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Witam.Ojj naprawde tu pusto!!!Co sie stalo z Marika i Slowik?U mnie ciagle brak czasu.Teraz mam troche go wiecej,bo Nadia ma wakacje od przedszkola i nie musze biegac od rana.u nas wszystko ok.naszczescie,mala rosnie,zebole wychodza.kiepsko nam idzie wprowadzanie nowych posilkow,no ale podobno dzieci 'cyckowe"tak maja.Ja nadal karmie i mala wcale nie ma ochoty na jedzenie zupek,woli cycka.Niedlugo wybieramy sie nad morze,ciekawe czy uda nam sie wypoczaca wy jakies plany macie na wakacje?

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Chyba już tylko ja tutaj zaglądam

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Mamy już pierwszy ząbek!!! Hurrraaaaaa!!!

    Leave a comment:

  •    
       

  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    A pewnie wszystko w swoim czasie.Lila leżąc na brzuszku usiłuje unosić pupkę do góry,czasem udaje jej się oprzeć tak na nóżkach.Chyba stara się raczkować ojeju,taaaaaaaki wysiłek próbki pampersów dostałam jakieś 2 tygodnie temu,pieluszki nie są złe jednak ja wolę te Dada
    co do ząbków to jeszcze nic nie widać a dłuższy czas się ślini i gryzie co popadnie.Widać tam małą białą kropeczkę ale nic się nie przebija.Musimy chyba na zębole poczekać jeszcze trochę.
    Dziś mała jest marudna a rano miała temperaturę.To po wczorajszej szczepionce.Zaszczepiliśmy ją na pneumokoki.Ostatnia dawka została nam na lipiec.
    Pozdrawiamy :*
    Last edited by paulina09; 06-06-2013, 19:30.

    Leave a comment:


  • Angel1090
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Mój synek dopiero jeden raz przerzucił się z plecków na brzuszek, ale nie umiał tego odkręcić Ma jeszcze czas
    Za to pojawiły się dwa ząbki akurat jak skończył 5 miesięcy. Dziś niestety troszke ma podwyższoną temperaturę, ale to chyba właśnie z tego powodu, bo innych objawów chorobowych nie widzę.
    Ostatnio przyszły do nas dwie próbeczki Pampersów w rozmiarze 3. Fajna niespodzianka Może coś wreszcie dostaniemy z ankiet szpitalnych poza telefonami i smsami

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej!Jak tam minął Wam Dzień Matki?Dla wielu z nas to było przecież pierwsze takie święto.Ja w tym dniu czułam się wyjątkowo,sama nawet nie wiem jak to opisać.Szczęśliwa,wzruszona...
    Czasami nie mogę uwierzyć że prawie od pół roku i zaliczam się do tego grona l
    Lilka co raz bardziej jest ruchliwa.Od tygodnia turla się już niemożliwie.Trudna sztuka obracania sie na brzusio i z powrotem została opanowana!Ale jestem dumna z małej
    Pozdrawiamy!

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Lilce ostatnio też zdarza się budzić z płaczem,myślę że to przez ząbki.Dalej ma na dole małą białą kropeczkę,ślini się niemożliwie i nie mam pojęcie kiedy ten zębol się w końcu przebije.A tek w ogóle to apetyt jej dopisuje,lubi jeść szczególnie konkrety czyli rozmaite zupki,z mięskiem,bez mięska,przeciery owocowe,kaszki.Samo mleko z dodatkiem kaszki nie jest jej ulubionym posiłkiem.Teraz w cieplejsze dni wypija mleczka mniej.
    Z zapałem ćwiczy obracanie na brzuszek nie wychodzi jej to jeszcze ale robi postępy.

    Leave a comment:


  • eta86
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    cześć mamusie
    u mnie K tez sie mega ślini, ładuje wszystko do buzi wczoraj był strasznie marudny wieczorkiem tzn widać było że mu oczka lecą ale nie mógł usnąć tak wiec posmarowałam mu dziąsła żelem... i chyba coś pomogło bo spał do 24.
    Tak to budzi mi sie w nocy z płaczem ;/ wasze dzieci też? (czytałam że może to być oznaka ząbków)
    dzisiaj Ksawi zjadł troszkę kaszki malinowej na moim mleku łyżeczka mu podałam
    piękna pogoda w KR wiec spacerujemy
    ja już trochę słońca złapałam
    chrzciny mamy 26 maja... wiec przygotowana nas czekają

    Leave a comment:

       
Working...
X