Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Grudzień 2012!

    No i po kolejnej kontroli.Wyniki Lilki sa już dobre.W moczu juz nie ma nic niepokojącego.Za tydzień jedziemy na morfologie skontrolować poziom żelaza.Oj,aż mi ulżyło jak ją zważyliśmy,mała przybiera powoli na wadze.Obecnie ma 4770 oby tak dalej do przodu.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Grudzień 2012!

      paulina09 kolejnych 8 lat wam życzę super że mała przybiera na wadze...
      ja wczoraj próbowałam dać mojemu jabłko ale wypił tylko sok resztę wypluwał... w sumie on nawet modyfikowanego mleka nie chce pić.. na razie mu odpuszczam temat jabłka po 4 mies zrobię drugie podejście
      lakatacja juz wróciła prawie do normy kiedy ta zima sobie już pójdzie?

      Skomentuj


        Odp: Grudzień 2012!

        Dziękuję
        to super że udaje ci się dalej karmić,ja niestety przegrałam walkę o mleczko.Ale nie jest źle bo Lilce od początku było jedno czy pije moje czy modyfikowane (czasem ją dokarmiałam na początku)
        A jak twój synus nie chce jabłuszka to masz rację,odpuść i za jakis czas spróbuj znowu.Nic na siłę.Lilka nie lubi specjalnie jabłuszka z marchewką,jak jej ostatnio dałam to pluła i aż sie popłakała.Za to w połączeniu z bananem ok,akceptuje i zjada ładnie


        Skomentuj


          Odp: Grudzień 2012!

          Witajcie

          Mam pytanie mamusie, czy w szpitalu wypełniałyście ankietę z Niebieskiego Pudełka i/lub Pakietu Dzidziuś?
          Czy otrzymałyście jakieś przesyłki poza tymi paczkami w szpitalu?
          Mój maluszek też jest z grudnia i wydaje mi się, że powinno coś przyjść...


          Skomentuj


            Odp: Grudzień 2012!

            Witajcie.Angel ja nie wypelnialam.Paczki dostalam na sam koniec,mialam juz wypis zara,takze nie zdazylam.Co u Was dziewczyny?W koncu przyszla wiosna!Jak ubieracie swoje maluchy na spacer?przykrywacie czyms?pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Grudzień 2012!

              No właśnie z tym ubieraniem to ja też mam problem... nie wiem w co ubrać dziecko. Wczoraj chyba za grubo go ubralam, ledwo z domu wyszłam i zaczął strasznie płakać :/ niczym nie dało się go uspokoić to się wróciłam... a w domu przeszło


              Skomentuj


                Odp: Grudzień 2012!

                Hej mamcie!No w końcu jest z kim pogadać Tak ja też wypełniałam karteczki do tych pudełek i jakieś niecałe 2 tygodnie temu dostałam tylko taką ulotkę gdzie z grubsza było napisane o diecie maluszka,jak sobie radzić po szczepionkach itp,to wszystko.Co do ubierania też mam problem i boję się że przegnę w jedną albo w drugą stronę,ale myślę że przy takiej pogodzie najlepiej na cebulkę,tak żeby można było maluszka rozebrać w razie potrzeby.Ja ubrałam ostatnio małą tak:body z długim rękawkiem,rajstopki,skarpetki,spodenki z dresu,grubszą bawełnianą czapeczkę a na to dresową bluzę z kapturem,przykryłam ją kocykiem i już.Cały spacer dotykałam karczku małej czy jest ok,i było,karczek był przyjemnie ciepły to chyba udało mi się ubrać ją dobrze.
                W środę byliśmy na szczepieniu.Oj,ale Lilka płakała i już w tym samym dniu po południu była taka nie swoja a wczoraj dostała temperatury,troszkę spanikowałam jak mała płakała ale dałam jej ibufen i przespała całą noc.Dziś wstała radosna jak skowroneczek z apetytem wypiła mleczko.Aż mi ulżyło


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Grudzień 2012!

                  I znów pustki.Wszystkie pewnie śmigają z dzieciaczkami w wózeczkach ja dopijam kawkę i też idziemy.Grzech nie korzystać z takiej pogody.


                  Skomentuj


                    Odp: Grudzień 2012!

                    Ja również w szpitalu otrzymałam "niebieskie pudełko" - a czy mi coś przyszło? Przyszło, ale przyznam szczerze, że nie wiem czy jest to zasługa podania danych w szpitalu czy może zarejestrowania się na stronce producenta.. bo przyszedł mi słoiczek z bobovity, a odrębna przesyłka z HIPPa - najpierw przyszła mi łyżeczka, broszurki i kupony rabatowe na zakupy do rossmana, miałam również na podstawie tych kuponów do odbioru drugą paczkę w rossmanie za 1 grosz i również miła niespodzianka, w środku było danie obiadowe i soczek.
                    Co do paczek zostałam wcześniej "uczulona" by nie podawać numeru tel. kom. w formularzu bo potem jest się zasypywanym telefonami nawet przez kilka lat.. do znajomej tak dzwonili z różnymi ofertami a jak zapytała skąd mają jej nr tel. to usłyszała, że na podstawie wypełnionej ankiety w szpitalu przy otrzymaniu paczki..ona ją wypełniała prawie 5 lat temu i do tej pory jej nr tel. krąży po firmach.
                    Jeszcze będąc w ciąży wypełniałam formularze na stronkach www by otrzymać próbki z Johnsona oraz Bebilonu (chyba misia przysyłali..) ale się nie doczekałam, może mają jakieś limity.

                    Pogoda sprzyja spacerkom, tylko problem mam z wózkiem, trochę waży, a windy brak:/ Co do ubierania, zakładam body (różnie na krótki lub długi rękaw zależy od temperatury na dworze), grubszą bluzę (misiową, albo jakąś inną cieplusią), rajstopki, spodenki, butki, czapeczka. W pogotowiu zawsze mam przy sobie kocyk. I oczywiście kremik na buźkę.

                    Skomentuj


                      Odp: Grudzień 2012!

                      Fisiolek,teraz mi przypomniałaś o tym telefonie,ja się zdaje podałam przy wypełnianiu ankiety w szpitalu i pamiętam że dzwoniła do mnie babeczka zeby mnie zachęcić do kupna jakiś edukacyjnych zabawek dla dziecka,rozłączyłam się wtedy bo była wyjątkowo namolna.
                      Wczoraj na spacerek ubrałam małą w body z długim rękawkiem na to koszulkę z krótkim,cienką czapeczkę,dresowe spodenki i skarpetki,przykryłam ja cienkim kocykiem i już.W pogotowiu,wiadomo bluza z kapturem.Dziś równie pięknie na dworze to idziemy popracować na działkę.Nareszcie wiosna !


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Grudzień 2012!

                        Do mnie też wydzwaniają co jakiś czas a to z ubezpieczeniem dziecka, a to szczepionki dodatkowe... skąd? właśnie z niebieskiego pudełka :/
                        Hippa takie coś z kuponami też dostałam, ale to za rejestrację w Klubie Maluszka. Z BoboVity pakiet, który zamówiłam przez stronę ze słoiczkiem i poradnikiem. A takto? Pusto... kiedyś mamy dostawały fajne pakiety dla dzieci z tych ankiet ze szpitala - poczytałam w internecie trochę. A teraz to chyba tylko wyłudzanie danych :/
                        Fakt no może wszystko przede mną maluch dopiero za 4 dni skończy 4 miesiące - więc może coś dostanie na rozszerzanie diety...

                        A mojemu maluszkowi chyba zaczynają wychodzić ząbki - bardzo szybko, ale widać już dwa ślady białe na dziąsełku na dole


                        Skomentuj


                          Odp: Grudzień 2012!

                          U mojej Lilki widać jeden mały biały ślad na dolnym dziąsełku ciekawa jestem kiedy pokaże sie cały ząbek?


                          Skomentuj


                            Odp: Grudzień 2012!

                            Mój mały coś ma podwyższoną temperaturę wczoraj 37,1 dziś miał rano 37,7 - nie jest chory wydaje mi się że to od ząbków... nie wiem czy powinnam iść do lekarza? Podaję mu przeciwgorączkowy lek, pani doktor kazała mieć zawsze pod ręką i ostatnio nam przepisała żeby jak coś dawać...


                            Skomentuj


                              Odp: Grudzień 2012!

                              Byc może.Lilka od 2 dni jest marudna wkłada całe piąstki do buzi,nie śpi zbyt długo w ciągu dnia,oj będą zębole
                              a tak co tam u was mamcie?jakieś plany na długi weekend?


                              Skomentuj


                                Odp: Grudzień 2012!

                                Mój ma tak samo chociaż dziś tfu tfu jak się uśpił to śpi już z 2 godziny... mam troszkę czasu dla siebie

                                W długi weekend planujemy... leniuchować i odpalić grilla oczywiście

                                W ogóle dziś zaskoczył mnie kurier... przyszła wypasiona paczka od BoboVity! Kiedyś pytali na facebooku o opinię o ich profilu, no więc wysłałam i poprosili mnie o dane bo dostanę niespodziankę. Dziś przyszła paczka 14 słoiczków z tej nowej serii Pierwsza Łyżeczka po dwa z każdego rodzaju (marchewka, zielony groszek, brokuł, kalafior, banan, suszona śliwka, jabłko) a do tego miseczka i pacynka W sam raz trafili na rozszerzanie diety


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X