Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Grudzień 2012!

    Napisane przez Lene09 Pokaż wiadomość
    Ten z USG jest raczej bardziej wiarygodny.
    Z cyklem nie zawsze jest jak w zegarku.
    dziewczyny gratuluję
    super czas na rodzenie a te które mają tak termin na 30 grudnia to już w ogóle super stresik będzie w którym roku bobo się urodzi

    co do terminów z OM i USG to wiarygodniejszy z USG
    mi np z OLgą w OM wypadał na 15 grudnia z USG na 9 stycznia a urodziłam 12 stycznia


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Grudzień 2012!

      Że zima to lepszy czas? Czy grudzień? Dlaczego?

      majajula ! Trzy córy to niezła gromadka!
      Fajnie.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Grudzień 2012!

        MAJAJULA dziekujemy.To rzeczywiscie duza rozbieznosc mialas.A to nie jest tak,ze jesli nie urodzisz w ciagu 2-och tyg.od terminu z okresu to wywoluja porod?LENE09 sciagnelm sobie suwaczka wczoraj z tej strony co podalas i niby wsio ok.a patrze ze go nie mam i jeszcze ten pierwszy mi wcielomoze pozniej sprobuje

        Skomentuj


          #64
          Odp: Grudzień 2012!

          no racj ze stresik jest,ja pierwszy termin mam na 14.12 a inny na 24.12 a nawet 27.12 i mam nadzieje cicha ze moze dam rade do stycznia donosic bo jak dziecko z grudnia to caly rok ma do tylu.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Grudzień 2012!

            Lene mi zimową porą super się rodziło na pewno lżej i nie tak gorąco jak w czerwcu nie wspomnę o babeczkach z końca sierpnia
            i dziecko ze stycznia jest jakby najstarsze i chyba mu łatwiej niż grudniowemu

            i latem dziecko ma już te 4 miesiące dłużej bez jedzonka wytrzyma można na wakacje śmignąć
            a tak jak z Mają pamiętam zanim dotarłam do mamy młoda wyła już jeść


            Konwalia no niby tak jest że po 2 tyg wywołują
            ale ja lekarzowi odrazu mówiłam kiedy zaszłam w ciąże i usg to potwierdziło bo ja cykle miałam tak nieregulane że dla żadnego lekarza nie były wyznacznikiem (między 33 a 122 dni mi się zdarzało mieć @)

            Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłych 8 miesięcy

            kurcze niedawno ja to przeżywałam a młoda zaraz 1,5 roku będzie miała


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #66
              Odp: Grudzień 2012!

              hej
              no i mnie dopadlo i rozlozylo jutro smigam do lekaza.o mala sie narazie nie marrwie zdaze ja przygotpwac na ptrzyjcie rodzenstwa ona wrecz uwielbia wszystkie. dzieci.
              emilka to tak ja ja tez we wtorek zaczynam 6 tydz.a ost.okres mialam 18 kwietnia a ty.chcialam isc w czwartek prywat.do gin ale niestety jest boze cialo i nieprzyjmuje a szkoda.
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                #67
                Odp: Grudzień 2012!

                Hej dziewczyny widzę, ze piszecie sobie o terminach, ja będę wiedziała 11-go dokładnie, to się pochwalę
                Konwalia, a miałaś planowane dzieciątko? moim zdaniem różnica 4-5 lat jest w sam raz miedzy rodzeństwem no i nam się udało za pierwszym razem jak chcieliśmy i jeszcze na chłopaka w owulację się staraliśmy ale jak będzie córcia to też będzie fajnie, mąż będzie miał trzy kobitki hi hi biedny zdominowany będzie;D
                I wiesz, oczywiście zastanawiam się jak to będzie, czy mała będzie zazdrosna, ale myślę, że damy sobie z tym radę, w końcu nie my pierwsi staniemy przed tym wyzwaniem

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Grudzień 2012!

                  Marika jeżeli 18 kwiecień to pierwszy dzień Twojej ostatniej miesiączki to teraz jesteś w 7 tygodniu ciąży bo liczy się od 18.04 a nie od dnia zapłodnienia, jeśli nie mam racji to mnie poprawcie ja miałam 1 maja

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Grudzień 2012!

                    EMILKa tak planowalismy,tylko ze jak podjelismy decyzje to pomyslalm ze w marcu i tak nie zajde,bo wyliczylam ze jestem juz po owulce(czekalam na okres)a tu niespodzianka,owulacja mi sie przesunela i dzieciatko grudniowe bedziea chcialam,zeby styczniowe najwczesniej,ale wiadomo,ze nie to wazne,tylko to ze sie udalo i zeby zdrowe bylo.Zawsze chcialam taka roznice wieku miedzy dziecmi.Nadia sie cieszy,ze bedzie dzidzka,ale jestem swiadomo,ze jak minie jej "pierwszy zchwyt"jak dziecko sie urodzi to zazdrosc sie pojawi.Dla mnie bedzie to nowa sytuacj i sie zastanawiam nad wszystkim a co dopiero 5latek.No ale jakos damy rade.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Grudzień 2012!

                      konwalia08.polki.pl musisz wkleić cały kod, bo wkleił Ci się tylko kawałek.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Grudzień 2012!

                        hej
                        tak ale jak bylam u gin tez myslalam ze jestem w 6 tyg ale na usg wyszlo ze w 4 tym.wlasnie wrucilam od lekaza ogoln.i mam zapisane antybiotyk,teraz sie poloze i kuruje.
                        [/url[/
                        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Grudzień 2012!

                          Hej
                          A no chyba że tak szybkiego powrotu do zdrówka Marika

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Grudzień 2012!

                            Marika a Twoj gin Ci pozwolil na ten antybiotyk??lepiej zadzwon i zapytaj no i sie kuruj!EMILKA masz racje ze ciaze sie liczy od ost okresu,ale czasem na poczatku lekarz liczy sobie od zaplodnienia,zeby wiedziec czy juz bedzie dzidzie widac czy jeszcze nie.Ja tak mialam teraz,a polozna pozniej po swojemu wylicza i w karte wpisujeLENE09dzieki,pozniej przy tym posiedze i sprobuje jeszcze raz.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Grudzień 2012!

                              Cześć mamusie

                              To i ja dołanczam ze styczniówek
                              Termin mam na poczatek stycznia, ale jeszcze nie znam daty..
                              Mam już córeczkę - dwuletnią Lilkę, która póki co jeszcze nie wie co ją czeka...Chcę jej kupic prezent i wreczyc po wyjściu ze szpitala od przyszłej siostry albo brata, żeby nie było jej smutno, że mama już nie tylko dla niej..Zazdrość pewno bedzie, ale mam nadzieje, że jakos damy radę..
                              No i co jeszcze...a pytałyście czy planowane, no tak u nas obie były zaplanowane i myslę, że teraz to juz zamykamy warsztat..

                              Nie wiem jak Wy, ale ja czuje sie wprost okropnie, boli mnie brzuch i ciagle mi niedobrze,na cycuchach ciężarki, ale to klasyka, no i straaasznie chce mi sie spać..Co zjem to mam mdłości, ale jak nie zjem to jest jeszcze gorzej. a smaczki mam, oj mamDzisiaj musiał byc chińczyk..i juz mi przeszło, bo tam raczej mięsa nie czyszczą, no ale musiałam go zjeść, bo juz slinotok miałam! Wczoraj mężus upiekł pizze, a jutro może lasagne zrobie, jak nie zasnę

                              Co do ciuszków itp. to mam wszystko po córeczce, ale na pewno cos trzeba bedzie dokupic i tez zrobimy to niebawem, bo juz wiem, że nie czeka sie na ostatnia chwilę - w poprzedniej ciązy pod koniec, miałam ucisk na nerw kulszowy i nie mogłam chodzic, bo dosłownie wylam z bólu, a ja raczej twarda jestemChoc porodu i połogu juz sie boje, ale lepiej o tym teraz nie mysleć.Dobra spadam, poprzytulac moja małą.

                              papa


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Grudzień 2012!

                                Slowik na mdlości mi pomógł prenatal complex z imbirem.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X