Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Grudzień 2012!

    Marika27 jasne,ze nie mamy.Moze Twoje kolezanki ze stycznia beda mialy ochote sie dolaczyc.Im nas wiecej tym weselej!Trzeba bedzie tylko watek zmienic tzn tytulMARIKA jak sie czujesz??To bedzie Twoja pierwsza wizyta pewnie co?LENE09 jasne,ze wakacje to dobry moment na zakupy,tymbardziej ze rodzimy zima i ciezko bedzie nam "łazic"i szukac wszystkiego.Ja z nadia zostawilam wszystko na koniec ciazy prawie i bardzo tego zalowalam,bo bylo lato,upal i ledwo szlam.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Grudzień 2012!

      Ja czekam na męża który wróci do kraju na początku września - jeśli chodzi o takie cięższe sprawy typu łóżeczko, wózek itd...Niech chodzi i szuka, a co!

      Skomentuj


        #48
        Odp: Grudzień 2012!

        Ja wozeczek i łozeczko mam na allegro zamiar zamowic.Dziewczyny mam pytanie:czy widac u was juz ciut brzuszki??

        Skomentuj


          #49
          Odp: Grudzień 2012!

          Widać

          Skomentuj


            #50
            Odp: Grudzień 2012!

            Lene09 jak ustawilas taki ładny suwaczek??ja jak weszlam to tylko takie zwykle z mama cafe tam byly

            Skomentuj


              #51
              Odp: Grudzień 2012!

              No to i ja się przyłączę witam tutejsze mamusie
              Jestem tak jak Marika dokładnie w 5 tc, a we wtorek zacznę 6
              Wizytę mam 11, nie mogę się doczekać

              Skomentuj


                #52
                Odp: Grudzień 2012!

                Konwalia musisz wejść na stronę suwaczek.pl i tam go sobie zrobić
                A potem wkleić w podpisie jak ten poprzedni.

                Witamy Emilko.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Grudzień 2012!

                  Dzieki LENE09Witam Cie EmilkoJa tez nie moglam doczekac sie pierwszej wizyty,zreszta na kazda czekam.EMILKO to Twoja pierwsza dzidzia?Dziewczyny ktore mialy juz usg:czy macie tez inny termin liczac od miesiaczki a inny z usg??Wiem,ze zawsze jest jakas roznica,ale ja mam dosc duza bo poltora tygodnia.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Grudzień 2012!

                    Konwalia u mnie się zgadza co do dnia.

                    A co lekarz na tą różnicę?

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Grudzień 2012!

                      To moje drugie dziecko będzie mam prawie 4-letnią córeczkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Grudzień 2012!

                        Emilka to tak jak jaTez mam 4letnia corke prawie.LENE09.mOJ LEKARZ MOWI ZE TAK SIE ZDARZA,WG MNIE TERMIN TEN POZNIEJSZY Z USG BO JAK PODJELISMY DECYZJE OSTARANKACH TO PAMIETAM,ZE POMYSLALAM ze w tym miesiacu sie i tak nie uda bo juz po moich dniach plodnych.A w ciaze zaszlam,a wiec owulacja musiala mi sie przesunac.Tylko tyle,ze oni termin biora z ostatniej miesiaczki,a to troche klopotliwe,no bo jak nie urodze do 14stego wg miesiaczki to co beda mi wywolywac po paru dniach?jak wg usg mam na 10dni pozniej.
                        Last edited by konwalia08; 02-06-2012, 21:16. Powód: lkyhhnb

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Grudzień 2012!

                          Ten z USG jest raczej bardziej wiarygodny.
                          Z cyklem nie zawsze jest jak w zegarku.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Grudzień 2012!

                            no wlasnie.musze porozmawiac o tym z lekarzem dokladnie.EMILKA a Twoja corka cieszy sie na rodzenstwo??Boisz sie czy bedzie zazdrosna?MARIKa jak jest u Ciebie?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Grudzień 2012!

                              hej ogolnie czuje sie ok bipre dufaston 2x dziennie bylam na wizycie w 4 tyg.ale ostatnio coreczka dostala ropna angine i na zastrzykach jest a ja czuje ze juz tez ja mam od tyg nie moge przelylac bralam paracetamol i plukalam gardlo ale nic nie pomaga wiec chyba wybiore sie do lekarza.ja jak bylam z mala w coazy to do 7 mies.mialam wszystko zapiete na ostatni guzik nawet tprbe do szpitala spakowane ubranka po prane i poukladane w szuf.i dzieli bogu bo pozniej sie tak zle czulam ze bym nie dala rady zrpbic tego wszystkiego.
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Grudzień 2012!

                                Z kolei u mnie różnica w terminach jest 3 dni.Na ostatnim badaniu usg wyszło 2 stycznia ale lekarz dalej trzyma się pierwszego terminu 30 grudnia


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X