Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Grudzień 2012!

    Melduję...
    Jestem po wizycie kontrolnej.Pokazałam lekarzowi moje wyniki USG gen.powiedział że są bardzo dobre a dzidzia rozwija się prawidłowo,posłuchał serduszka i w pierwszej chwili przestraszyłam sie bo od razu nie usłyszałam bicia,ale po chwili było słychać
    Ciśnienie w normie,na wadze też za dużo nie przybrałam co mnie cieszy bo myślałam że będzie gorzej z powodu mojego upodobania do słodyczy
    Mam też skierowanie na badania (morfologia,mocz... wiadomo ) za miesiąc następna wizyta
    Pozdrawiam :* a jak u Ciebie po wizycie?


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Grudzień 2012!

      Hej
      U mnie ok 12 mam usg i tez zobaczę Fasolki niemoge się doczekać i gin powiedział ze jak będzie wasz.ystko ok to odstawić mi dupfaston,a niestety ze w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę ciazowa to teraz mam mieć dietę niskocukrowa no cóż trudno.dzisiaj chociaz pada wracam na domek pójdę na grzybami.pozdrawiam
      [/url[/
      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



      Skomentuj


        Odp: Grudzień 2012!

        Cieszę się że u Ciebie też wszystko w porządku oby tak dalej !
        Zapomniałam dodać że mój lekarz zalecił mi tez konsultację u internisty i stomatologa,zaznaczył to też w książeczce ciąży.I dobrze! Będę miała przynajmniej konkretny przegląd
        A jak tam u Was?Lekarze też są tacy dokładni?


        Skomentuj


          Odp: Grudzień 2012!

          Niestety nie aż tacy a szkoda
          Coś mnie dzisiaj podbrzusze rozbolały muszę sobie wsiąść nospe,wogule jakaś taka zmęczona dzisiaj jestem marże zeby się juz położyć ale niestety mala niezabardzo chce iść spać,u mnie pochmurno i pada oby jutro słoneczko się pokazało
          [/url[/
          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



          Skomentuj


            Odp: Grudzień 2012!

            No szkoda...ja z mojego lekarza jestem bardzo zadowolona.Należy do tych z powołaniem.Zawsze jak wypisuje skierowanie na badania to daje karteczkę z tymi obowiązkowymi dla kobiety w ciąży a drugą daje z takimi badaniami , które dobrze było by zrobić.
            I co mi się jeszcze podoba to że nie mówi o maleństwie 'płód' tylko dzidziuś (wiem że taki jest termin medyczny ale strasznie tego nie lubię)


            Skomentuj


              Odp: Grudzień 2012!

              Dzień dobry!!!
              U mnie dzisiaj upał,słonko grzeje że hej oby i weekend był taki.A jak tam u was?


              Skomentuj


                Odp: Grudzień 2012!

                Cześć mamelcie

                Dobrze, że u Was dobrze a ten Twój gin Paulinko to jakis wyjatkowy! Młody? Bo ci zazwyczaj sa jeszcze ambitni, choć to oczywiście nie reguła.
                Ja miałam iść na usg w poniedziałek ale zaspałam Noc była koszmarna, strasznie goraco, mała sie ciagle budziła, bo chciało jej sie pic i miałam wrazenie, ze zasnelam dopiero nad ranem - mąż tez sie do pracy spóźnił, a my spałyśmy do 11 - ej No i jutro mam kolejny termin, teraz już musze pójść.

                Moja Lilka ciagle chora, od wtorku mamy antyb., bo z posiewu wyszło, że ma jakies bakterie w ukladzie moczowy i możliwe, że to pamiatka z basenu, na kóry czesto chodzilismy..szkoda, bo wszyscy lubimy wode..

                U nas tez upały..wychodzimy dopiero około 18 - ej, jak lubie ciepełko, tak z dzieckiem to juz mnie to troche meczy, bo sama to bym sobie skoczyła nad jeziorko, czy na basen wlasnie, ale dziecko sie tak szybko przegrzewa, ze nie mam sumienia jej nigdzie targac, nawet autem.
                Jutro skoczymy tylko pod Kraków do siostrzenicy,to sie mala pokąpcia w takim domowym baseniku, a mamusia w tym czasie pojedzie na usg.

                Fajnie masz Marika z tym domkiem swojej mamy..my niby mamy gdzie pojechac bo do siostry własnie, ale tam nie ma cienia a Lilki nie utrzymam w domu. I dopiero około 16 lipca jedziemy sobie w Pieniny na jakiś tydzien, moze dłuzej a w sierpniu na 2 tygodnie nad nasze morze - doczekac sie nie moge! Mam nadzieje, że wypali..
                A ta cukrzyca, to troche przewalone, całe szczescie leczona nie zagraża maluszkowi..tyle tylko, że trzeba bardzo uważać na to co się je..Dasz radę

                Zdam raporcik jutro jak tam po wizycie, mam nadzieje, że wszystko jest ok z moim dzidziusiem - tez nie lubie słowa płód, jakos tak nieludzko brzmi..

                Spadam sie kimnąc póki mała śpi, do napisania, papa!


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Grudzień 2012!

                  Tak jest wyjątkowym lekarzem no i już nie taki młodziutki,ma 53 lata chodzę do niego od 4 lat i naprawdę nie mogę narzekać.
                  Ja też lubię ciepełko ale teraz mnie to męczy niemożliwie :/ jak nie muszę to nie wychodzę z domu a jak już to wieczorem ok 19 żeby się przespacerować.
                  W przyszłym tygodniu czekają mnie wizyty u stomatologa i internisty,bedziem się badać
                  To odpoczywajcie moje drogie...miłego wieczoru :*


                  Skomentuj


                    Odp: Grudzień 2012!

                    Hej
                    My dzisiaj cały dzień nad jeziorkiem
                    Mi mala tez ciagle chorowała i ciagle infekcje ale jak wzięłam ja z katarem i chorym gardlem nad jezioro to katar jej zniknął i po drugim kompaniu gardło hehe jakiś cud i odpukac narazie nie choruje.
                    Ja tez nie lubię jak lekarze nazywają małżeństwo plodem.niestety mój gin. To chyba z powołania nie jest nie jest taki zły ale szału nie ma a w dodatku ma stary sprzęt od wczoraj czuje się strasznie zmęczona i spłaca
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Grudzień 2012!

                      U mnie też gorąco jak nie wiem.Przyznam że zaczynają mnie te upały męczyć.Nawet mój pies nie ma ochoty wychodzić na spacery tylko leży plackiem na kafelkach w łazience.
                      Ostatnio też męczy mnie katarek.Pewnie przez klimatyzację w aucie...
                      Pozdrawiam :*


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Grudzień 2012!

                        Czołem babeczki!

                        to ja z szybkim raporcikiem: moja fasolka ma sie super jak to pan doktor określił przezierność ok, kość nosowa jest, reszta tez na swoim miejscu Maluszek machał do mamusi rączkami i wierzgał nóziami, aż sie wzruszyłam...
                        Wyniki badań mam powtórzyc tradycyjnie za miesiąc..Płci jeszcze nie widać, a to może oznaczać, że bedziemy mieli drugą córcię, bo nic sie tam jeszcze nie majda między nóżkami Generalnie wyszłam od lekarza cała w słowikach i skowronkach

                        A teraz to już lece z nóg, bo w Krakowie mamy teatry uliczne do niedzieli i jak co roku trzeba było sie stawić na Ryneczku, jutro powtórka!! Ide spać, pozdrawiam cieplutko, papa


                        Skomentuj


                          Odp: Grudzień 2012!

                          Ojeju słowiczku jak każda mama przeżywasz każde USG.Ja też się wzruszyłam jak widziałam moje maleństwo.No i super że wszystko u twojej dzidzi dobrze.Teraz mamy wiele możliwości,nie to co nasze mamy kiedyś.
                          Ja już nie mogę się doczekać wizyty kiedy lekarz powie mi czy dzidzia jest chłopcem czy dziewczynką ale to dopiero w przyszłym miesiącu.
                          Cóż muszę czekać cierpliwie.
                          To życzę Wam kochane mamusie udanego weekendowego wypoczynku buziaczki.


                          Skomentuj


                            Odp: Grudzień 2012!

                            Dzień dobry
                            Sobota minęła szybko i przy upalnej pogodzie.Jednak jakos mnie ten odpoczynek sobotni tak nie cieszył bo znów czułam kłucie w brzuchu,a to w dole brzucha,to znów wyżej ehhhh... mówiłam o tym lekarzowi przy ostatniej wizycie to powiedział że dzidziuś rośnie i to jest normalne.Niby to wszystko wiem ale jak mi sie tak dzieje to zawsze nieco się martwię.
                            Po przespanej nocy jest już lepiej,odpoczęłam.
                            A jak tam u was z brzuszkami?Wszystko ok?Macie takie dolegliwości?
                            Pozdrawiam...


                            Skomentuj


                              Odp: Grudzień 2012!

                              Hej
                              U nas były straszne buze,i upały.w czwartek mam usg.juz niemoge się doczekać .ja mam identycznie z tym bulem i prawdę mówiąc bym oszałamiający z niepokoju ale biorę duphaston to mnie uspokaja.jestem teraz na dwa dni u teściów więc troszkę odpoczynek.pozdrawiam
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Grudzień 2012!

                                Widać taki los przyszłych mam oprócz radości trzeba się liczyć z dolegliwościami ciążowymi i niepokojem.
                                Mnie na szczęście dzisiaj już to kłucie przeszło.Poza tym jak lekarz uspokaja że to normalne,trzeba wierzyć że wie co mówi a te bóle nie są u mnie jakieś straszne tylko jestem przewrażliwiona.Jak pisałam na samym początku tego wątku moja pierwsza ciąża skończyła się tragicznie i to dlatego.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X