Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudzień 2012!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • konwalia08
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej.Wpadłam sie pochwalić,ze 25grudnia urodziłam córeczkePo porodzie wazyła 3540gPorod szybciutki.Jestesmy juz w domku.pozdrawiam Was.

    Leave a comment:

  •    
       

  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej
    Ja prawie caly czas leze,no i musze brac 4x dziennie takie okropne lekarstwa po ktorych czuje sie paskudnie.ale najwazniejsze ze w domku z rodzina.ale juz niemoge sie doczekac az malenstwo sie urodzi.

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej dziewczyny!
    Święta,święta i po świętach Marika,super że spędziłaś wigilię i święta z rodzinką.A jak twoje samopoczucie?Ja te dni będę wspominać całe życie.To pierwsze święta z małą Lilką było pełno radości i wzruszeń

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej
    Na swieta jestem w domku wigilie tez udalo mi sie wyjcs,ale z tona lekow.
    Najwazniejsze ze jestem razem z rodzina pozdrawiam

    Leave a comment:


  • konwalia08
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    To nieciekawie Marika,ale co robisz.Obyś wyszła na wigilie.Dzis Twoj maz przyjezda prawda??Stesknieni chcieli byscie pobyc razem pewnie a tu nie da rady.wspolczuje,ale maluszek teraz najwazniejszy.szybko minie i juz w domku bedziesz napewno.A robili Ci usg?wiesz ile wazy i wogole??

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    No to kicha
    Niby wszystko ok skurczy zadnych nie mam tylko leki mam brac ale do domu niechca wypuscic moze jak cod sie stanie to na wigilie wyjde.masakra

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej
    Jeszcze nie w domku
    Czekam na obchod i dalsze badania zobaczymy co mi powiedza i czy wyjde dzis do domku.

    Leave a comment:

  •    
       

  • konwalia08
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej.dziewczyny u nas jest tak.Jedzie sie do szpitala po 8 dniach i jak jest dobrze to wypuszaczaja i kaza przyjechac w 11dniu po terminie.I tez tak sie stalo,dzis bylam,zrobili ktg i wypuscili mnie.kazali przyjechac 25go.Dlatego tak chcialam przed swietami,bo po swietach to juz nie dało by rady.Tak długo trzymac nie beda.TRudno co ma byc to bedie.Teraz to bede nogi przyciskala,eby choc wigilie zjescMARIKA juz w domku?

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej
    Konwalia ulka ma racje lepiej po swietach ja sie modle zeby jutro wypisali mnie do domu
    Paulinko to super ze mala ladnie przybiera i dziekuje za zyczenia.
    Tez zycze wam wszystkim zdrowych i wesolych swiat a przedewszystkim spokojnych i pelnych milosci buziaki dziewczyny

    Leave a comment:


  • paulina09
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Dziewczyny moje drogie!
    Trzymam za was wszystkie kciuki i modlę się żeby wszystko dobrze poszło byłyśmy dzisiaj z Lilką na kontroli masy ciała.I cieszę sie bardzo bo mała nareszcie ruszyła i zaczęła ładnie przybierać na wadze.W tej chwili ma 2430


    I z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam z całego serca wszystkiego co najlepsze.Zdrowia,szczęścia ,pomyślności,spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń a szczególnie szczęśliwego rozwiązania i oczywiście wszystkiego naj a nowym roku 2013

    Pozdrawiam!

    Leave a comment:

  •    
       

  • ulcia04
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Konwalia moja siostra urodziła 10 dni po terminie. Miala cc. Żadnych bóli, ani skurczy. Mała miała za dużą główkę a moja siostra zbyt płaską miednicę żeby przeszła. Dlatego żadnych objawów nie miała.

    Ja na twoim miejscu teraz nogi bym zaciskała, bo wigilia tuż tuż Nie lepiej po świętach urodzić jeśli wszystko z dzidzią w porządku?

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    No mysle pozytywnie bedzie dobrze musi
    Konwalia naprawde ci wspolczuje.

    Leave a comment:


  • konwalia08
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    ULCIA 7dni.Już mam tego wszystkiego dość po mału,no bo ileż można w ciąży chodzić!No i sie stresuje myśląc czy zdąze urodzic i wyjść do domu do wigilli.oby mi jutro wywołali...MARIKA to prawda co ULCIa pisze.Wcale nie powiedziane,ze zaraz urodzisz,musisz sie oszczedzac dużo.Moja siostra pół ciąży przechodzila z rozwarciem 3cm.i urodzila w 39tyg.

    Leave a comment:


  • ulcia04
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Marika na pocieszenie powiem Ci, że mi zaczęła się szyjka skracać od 31 tc, a w 35 tc miałam 1 cm rozwarcia. Co prawda nie leżałam w szpitalu a w domu, miałam luteine dopochwowo do 37tc. I urodziłam 3 dni po terminie Grunt to nie myśleć o tym, odpoczywać, myśleć pozytywnie. Będzie dobrze.

    Konwalia a ile jesteś już po terminie?

    Leave a comment:


  • marika27
    replied
    Odp: Grudzień 2012!

    Hej
    Szyjka zaczela mi sie skracac i mam male rozwarcie,z dzidzia narazie wszystko ok.dali mi sterydy na pucka dla dziecka i tabletki przeciw skurcza,jutro porobia badania.mala lili zostala z moja mama.mam nadzieje ze na wekend wyjde i ze bedzie wszystko ok.

    Leave a comment:

       
Working...
X