Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkraby z maja i czerwca 2011 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • czarna2532
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    Hej dziewczyny
    O jej ale dlugo mnie tu nie bylo... sorry, mam nadzieje ze wybaczycie.
    Zagladam tu dzis patrze a tam zamkneli nasz watek... wrr
    U nas wszystko dobrze, Nikola zdrowa, lobuziara taka rosnie ze hoho. Sama juz wstaje, ma 4 zabki i o 8 juz spi i tak do rana...
    Postaram sie zagladac czesciej
    Luna my tez nie mozemy sie doczekac wiosny i tych naszych spacerkow
    Rozgladam sie juz za czapeczkami na wiosne ale oczywiscie w Polsce bo u nas nie ma nic ciekawego a zeby wiazana, bawelniana i na uszka znalesc to juz cud...
    Corleone sliczna corcia
    Kilka fotek dla przypomnienia
    Attached Files
    Last edited by czarna2532; 28-01-2012, 05:53.

    Leave a comment:

  •    
       

  • corleone5
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    Hejka
    No właśnie też tak zuwazyłam, że u nas cisza i pustki. MoŻE dziewczyny powyjeżdżały nie wiem już sama. Dobrze się nie dałaś przeziębieniu. No u mnie Maja odpukac nie ma katarku ale z 2 tygodnie temu miała. U nas zrobiło się naprawdę zimno , dziś też słonko tak pięknie świeci i kusi żeby wyjsc na dwór ale jest tak zimno i wietrznie że daruję sobie dzisiejsze wyjść.
    No to narazie może ktoś się odezwie?
    Pozdrawiamy

    Leave a comment:


  • luna_1979
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    Witam

    Oj corleone, już chyba my dwie tylko tutaj zaglądamy, trochę szkoda, bo fajnie było popisać sobie o różnych rzeczach...
    Przykro mi jak dziewczyny na innych forach każdego dnia piszą co u nich, a u nas takie pustki...

    U mnie na szczęście przeziębienie zdusiłam w zarodku, ale widzę że Natanielek dostał troszkę katarku. Mam nadzieję, że nie rozwinie mu się to bardziej.
    Pogodę mamy dziś piękną, tzn chłodno jest, ale słonecznie .

    Leave a comment:


  • luna_1979
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011



    Ale fajna ta Twoja malutka, no właśnie też już nie taka malutka hehe, ale oczka ma piękne, takie czarne węgielki .

    Leave a comment:


  • corleone5
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    No właśnie coś dziewczyny się opuściły, nic nie piszą.
    Współczuję ci z tą nocką, dziś może połóż się z małym spać, jak go na wieczór nakarmisz, ja nieraz tak robię jak Maja ma gorszą noc. Mnie przeziębienie nie bierze, ale miałam chyba grypę żołądkową, ale ogólnie od kilku dni boli mnie brzuch, więc nie wiem co się dzieję, i pewnie będe musiła wybrać się do lekarza. Fajnie że Natanielek robi takie postępy, pomyśleć, że już niedługi i nasze dzieciaki skończą roczek. My też nasze dzieci razem kąpaliśmy, ale jeszcze ja byłam w wannie, bo Szymek to boję się pomyślec co by z Mają zrobił w wannie , ale ogólnie też mu się bardzo podobało i Szymek to już bardzo chce się kapać z Mają.
    No u nasniestety zima zawitała i to niestety chyva teraz n dobre, więc ja też bym bardzo chciała wiosny i ciepełka.
    Luna kuruj się i nie dawaj się przeziębieniu.
    Pozdrawiamy
    Attached Files

    Leave a comment:


  • luna_1979
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    Fajnie że jesteś corleone

    Ja dzisiaj padnięta jestem, mały strasznie źle spał, cały czas się wybudzał, a około 3 w nocy to w ogóle zaczął się podnosić i siadać, normalnie sił dziś nie mam . Teraz oczywiście odsypia zarwaną nockę .
    Mnie na dodatek jakieś przeziębienie bierze, kicham, trochę katarzę się i gardło mnie pobolewa, normalnie jak nigdy na razie u mnie wszyscy zdrowi a mnie pierwszą coś dopada...
    Ja już wiosny nie mogę się doczekać i ciepełka, mam nadzieję że tutaj już zimy nie będzie.
    Z Natanielka robi się już taki fajny chłopiec, potrafi sam się zabawić w łóżeczku, coś do siebie mówi, przekłada zabawki, kładzie się, podnosi, przenosi hehe, normalnie jakby już nie wiadomo ile latek miał hehe. Lubię tak na niego patrzeć jak sobie takie zabawy wymyśla .
    Gabryś chodzi do przedszkola, nadal zadowolony, więc nie jest źle .

    Ostatnio zrobiliśmy naszym chłopakom wspólną kąpiel, ale im się podobało, Natanielek latał po całej wannie i odbierał Gabrysiowi zabrane mu wcześniej kaczuszki hehe, śmiechu było z nich dużo, tylko trzeba było uważać żeby mały się nie uderzył albo wody aby się nie opił.

    Jak zgram wreszcie te zdjęcia to coś tutaj wrzucę .

    Co u Was dziewczyny? Piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie hehe

    Leave a comment:


  • corleone5
    replied
    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

    Czesć Luna!
    Melduje się , no właśnie tak patrzę,że zamknęli, może teraz dziewczyny zaczną się odzywać.
    Pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • luna_1979
    started a topic Szkraby z maja i czerwca 2011 :)

    Szkraby z maja i czerwca 2011 :)

    Witam

    Zamknięto nam tamten wątek więc założyłam nowy hehe.
    Zapraszam teraz tutaj .
       
Working...
X