Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szkraby z maja i czerwca 2011 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011



    Ja muszę ogarnąć dom wreszcie i też zacząć jakieś jedzonko robić, ale jakoś nie mam ani czasu ani weny . Mój m ma od jutra wolne więc może coś wreszcie zacznę robić, bo małym się trochę zajmie.

    Ja to chyba tylko sernik upiekę, makowca i babkę zamówiłam i z ciast myślę, że chyba starczy. Za to nie mogę się zdecydować co z innymi daniami, co mam zrobić o to jest pytanie hehe.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

      Zdrowych spokojnych Świąt, smacznego jajka i mokrego dyngusa dla Was dziewczyny i Waszych rodzin...

      Skomentuj


        Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

        Wszystkiego co najlepsze Dziewczyny dla Was i Waszych rodzinek - Wesołego Alleluja

        Skomentuj


          Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

          Witam

          Oj, co tu taka cisza
          Natanielek jest chory. Od 3 dni ma wysoką temperaturę dochodzącą do 39,6. Przez pierwsze dwie doby to nawet podawanie paracetamolu i ibuprofenu w ogóle mu jej nie zbijało nawet na chwilę . Od półtorej doby jest na antybiotyku, ale jak na razie gorączka nadal jest, lekarka stwierdziła, że ma jakieś zapalenie ucha, ale ucho ogólnie to go nie boli, mam nadzieję, że trafiła z diagnozą...

          Skomentuj


            Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

            Cześć Dziewczyny.

            Maciejek pozdrawia Natanielka i życzy mu szybkiego powrotu do zdrówka.
            Renatko naprawde urocze masz dzieciaczki i jakie roześmiane
            Maciejek wkońcu ma 3 ząbki i idzie czwarty ... w łóżeczku to już tak cwaniakuje, że trzyma sie tylko za jedną rączkę i próbuje przejść z jednego końca w drugi ... poniżej kilka fotek ...
            Pozdrowionka
            Attached Files

            Skomentuj


              Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

              Witam

              Asiu, Maciuś to z tą grzyweczką dosłownie jak dziewczynka . Śliczny chłopiec.
              Dziś wreszcie Natuś nie ma gorączki i mam nadzieję, że to się już nie zmieni...
              Poproszę dziś mojego męża, żeby zgrał zdjęcia ze swojego telefonu na kompa to też coś tutaj wrzucę. Myślałam, że te zdjęcia są na aparacie, ale akurat wtedy to mąż telefonem robił .

              Pozdrowionka

              Skomentuj


                Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                Cześć dziewczyny
                My też życzymy Natanielkowi szybkiego powrotu do zdrowia. U mnie też tak kratkę jak Szymek zakatarzony to w przeciągu kilku dni Maja już też ma katarek. Już mam dosyć tej pogody, zapowiadają ciepło, ciepło, a jest deszczowo i zimno brrr. Maciuś jest śliczny i jaką ma bujną czuprynę. Dochodzę powoli do wniosku że Maja to chyba nie będzie raczkować jej ulubiony styl to na foczkę pełzanie, jak się ją postawi do zrobi parę kroków zaczyna w łożeczku siadać, a tak to z niej leniuszek i ogólnie jak mamę widzi to tylko u mamusi Jedną noc miała bez budzenie się wogóle na jedzenie, ale niestety tylko jedna.
                Dziś się dowiemy do jakiego przedszkola Szymek się dostała.
                Pozdrawiamy cieplutko.




                url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                  Witajcie dziewczynki

                  U nas Natuś już wydobrzał, ale za to Gabryś w nocy zaczął gorączkować i narzeka, że Go gardło boli, więc dziś nie poszedł do przedszkola. Ja też coś kichać zaczęłam, ech taka pogoda u nas beznadziejna, wieje i pada cały czas. Za to w PL macie piękną słoneczną pogodę i cieplutko ostatnio .

                  Natanielkowi wyszła dolna dwójka i chyba więcej ząbków mu idzie bo strasznie dziąsła Go swędzą. I taki gaduła się zrobił, ciągle coś gada hehe. I takie nerwy i niezadowolenie pokazuje, że aż mi się śmiać z niego chce . A za niecały miesiąc mój maluszek skończy roczek , ale ten czas leci...
                  Zamówiłam już tort u znajomej, mam nadzieję, że będzie pyszny . A teraz zastanawiam się kogo zaprosić, bo z rodziny mam tutaj tylko mojego brata z rodzinką a reszta to znajomi.

                  A co u Was dziewczyny i Waszych rodzinek słychać?

                  Pozdrowionka

                  Skomentuj


                    Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                    Hej

                    Czy Wy już tu w ogóle nie zaglądacie???

                    Skomentuj


                      Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                      Cześc Dziewczyny. Co tam u Was słychać? U nas właściwie po staremu ... ja szykuję się do powrotu do pracy Maciejek ma juz 5 ząbków i "myje" je sam szczoteczką, przy meblach chodzi juz sam, a tak to tylko za rączkę, ale za to tak zasuwa w weekend majowy byliśmy w Bałtowie - fajna zabawa dla calej rodzinki ... fotka poniżej

                      Pozdrowionka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                        Cos mam problem z załączaniem zdjęć

                        Skomentuj


                          Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                          Hej

                          Fajnie Asiu, że się odezwałaś, ja to już nawet od jakiegoś czasu przestałam tutaj zaglądać, a dziś patrzę a tu niespodzianka w postaci Twojego posta .

                          Natanielek parę dni temu skończył roczek, imprezka urodzinowa była udana, nawet spróbował swojego torcika .
                          Było kilkoro dzieci, tzn. jeszcze jeden roczny chłopiec, synek znajomych, dwuletni synek mojego brata, mój starszy no i oczywiście gwiazdka imprezki czyli Nataniele . Mówię Wam było szaleństwo na maksa hehe.

                          Natanielek, tak jak kiedyś pisałam, chodzi już od dawna, teraz to wszędzie wejdzie, na kanapę, krzesła, nawet na suszarkę z praniem chciałby się wdrapać hehe. Ma 11 ząbków. Ogólnie wszędzie Go pełno... A najbardziej lubi wariować z Gabrysiem, czasem to jestem już taka zmęczona, bo jak zaczną wygłupy to ja muszę cały czas pilnować żeby starszy nie zrobił niechcący krzywdy młodszemu...

                          Później zamieszczę jakieś zdjęcia.

                          Pozdrawiam .

                          Skomentuj


                            Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                            STO LAT, duuuuuuuuuuużo zabawek i niczym nie skrępowanej radości dla Natanielka od Maciusia i mamy

                            Maciejek urodzinki ma jeszce przed sobą, a zapomniałam dodać, że bylismy na wizycie okresowej u lekarza i mój Synek waży 11.300 kg i mierzy 80 cm

                            Pozdrowionka

                            Skomentuj


                              Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                              Hej

                              Dziękujemy za życzenia .
                              Maciuś to duży chłopiec. Załącz jakieś zdjęcia, bo z tego co pamiętam to taki śliczny czarnulek z niego był .
                              Ja jestem na etapie rozmyślania o odstawieniu małego od piersi, jak na razie to tylko nad tym się zastanawiam. Mam tyle obaw, z jednej strony chciałabym, tym bardziej teraz przed urlopem, a z drugiej szkoda mi Go bo straszny cycolek z Niego... Chyba zacznę od tego, że w ciągu dnia ograniczę mu cycusia, a później zobaczymy.

                              Za niecałe dwa tygodnie idziemy na szczepienia, tzn. miał być już szczepiony w zeszły czwartek ale zadzwoniłam i przełożyłam ponieważ coś mi niewyraźnie wyglądał, no i czwarta piątka mu wychodzi, więc nie chciałam dodatkowo osłabiać Go tym szczepieniem.

                              Pozdrawiamy

                              Skomentuj


                                Odp: Szkraby z maja i czerwca 2011

                                Cześć Dziewczyny.

                                Może uda sie wkleić jakąś fotkę
                                Attached Files

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X