Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Marzec-kwiecień 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Marzec-kwiecień 2011

    lulla achhhh jakie słodziaki z tych naszych szkrabów Też jestem zapatrzona w niego jak w obrazek i zakochana na maxa Taka mała iskiereczka, a tyle dzięki niej jest radości
    lullaa ile u was ząbków? dalej się cycujecie? Jak Wikusia, zdrowa? pomyka do przedszkola?
    tak rzadko piszesz..

    a u nad dzisiaj.. 5 rocznica ślubu!!! kiedy to zleciało?!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Marzec-kwiecień 2011

      Wy wszystkie moje drogie rzadko ostatnio piszecie Ja piszę sama do siebie. Mnie też się właśnie przypomniało, że Lilcia robi papa, posyła całuski ale to na przemian z papa. Śmiejemy się z niej, bo jak schodzę na dół do teściów to Lila od razu papa robi dziadkowi i za drzwi się bierze Oprócz tego jak chce na coś zwrócić uwagę, np. coś w tv lub dzidzi zobaczy to też paluszkiem pokazuje A i ostatnio bije sobie brawo a i jak gra jej ulubiona muzyka lub się cieszy to też klaszcze.

      Dominiś bardzo muzykalny. Może będzie grywał na imprezach? Hihi

      Scaarlett wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:* Piąta to drewniana. My we wrześniu będziemy obchodzić 3.



      Skomentuj


        #48
        Odp: Marzec-kwiecień 2011

        Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość

        Scaarlett wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:* Piąta to drewniana. My we wrześniu będziemy obchodzić 3.

        no to w takim razie czekam na rogalkę od męża

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          #49
          Odp: Marzec-kwiecień 2011

          Dziewczyny młode mężatki jeszcze jesteœcie, my z moim to już prawie 9 lat po œlubie :O Scaarlett, najlepsze życzonka z okazji rocznicy

          A o zębolach Dominisia napomknełam w poprzednim poœcie mamy już 3 zšbki, co dziwne jest to jedyneczka dolna jako pierwsza i następnie poprzebijały się obie jedynki górne. Co do cyckowania, to i owszem u nas laktacja nadal w pełni, Dominik cišgnie cyca bez zmian 5 razy na dobe, sporadycznie zdarza się że w nocy obudzi się tylko raz, no i kilka dni temu byłam w szoku bo chyba pierwszy raz przespał całš noc bez pobudek. Chociaż ja się i tak obudziłam o m/w stałych porach, cóż...
          A co do mojej córci to nie chcę zapeszać, ale jak w zeszłym roku była w grupie dzieci które najwięcej chorowały i opuszczały przedszkole, tak teraz jest w œcisłej czołówce dzieci które zawsze sš obecne. Tylko raz na przełomnie wrzeœnia i paŸdziernika była przeziębiona, a tak zdrowa jak ryba. Aż trudno uwierzyć w takš zmianę, ale widocznie z tš potrzebš wychorowania się po pójœciu do przedszkola to prawda, bynajmniej u nas tak to wyglšda. A jak Piotruœ, daje radę?
          Ja rzadko na forum zaglšdam, to fakt, ale ja w ogóle nie jestem zwolenniczkš komputera, jak już mam trochę wolnego czasu to wolę zalec z ksišżkš na kanapie, nie ma dla mnie lepszej relaksacji. Jednego kompa mamy podłšczonego pod tv to zazwyczaj muzę z netu sobie załšczam, albo jakieœ seriale jak np sprzštam, czy prasuję. A przed monitorem zasiadam zazwyczaj tylko żeby poczty posprawdzać lub pobuszować po forach ksišżkowych (bo ja też na takich się udzielam), poczytać portale poœwięcone literaturze, nowoœci wydawnicze, rankingi czytelników itp, to taka moja nieskromna pasja, haha, bo mój mšż twierdzi że już niedługo będziemy mieszkac w jednym wielkim antykwariacie lub bibliotece narodowej. Ale oczywiœcie mocno przesadza ..
          Ostatnio pochłoneło mnie nowe maniactwo i zamiast kupować kilka ksišżek w miesišcu, kupuję rzadziej, ale wyszukuję lit antyki, jak najwczeœniejsze wydania, zwłaszcza klasyki, ale nie tylko, bo wynalazłam np pierwsze wydanie elementarza, jakieœ baœnie, bajki. Wczoraj mi przyszło PIERWSZE wydanie Germinalu Zoli z 1885r. Mam już jedno też bardzo stare z 1923, dostałam kiedyœ w prezencie - skórzane wydanie, złote napisy na okładce...wiecie jak się przerzuca te pożółkłe kartki to stwierdzenie ksišżka z duszš, czy ksišżka z historiš nabiera całkiem innego wymiaru...
          A wy jakie macie hobby, zainterseswania, słaboœci?


          Skomentuj


            #50
            Odp: Marzec-kwiecień 2011

            Ja mam ogromną słabość do słodyczy, ale tego po mnie nie widać hehe

            Dawniej dużo wyszywałam krzyżykami i malowałam na szkle. A teraz gdy mam tylko chwilę lub nawet dla relaksu to sprzątam To mnie bardzo odpręża, zazwyczaj z słuchawkami na uszach.

            Lilce od wczoraj coś chyrgocze w nosku a bardziej chyba na zatokach.:/ Jako tako je i śpi. Najgorzej jest jak śpi na płasko wtedy najbardziej slychać. W nosie nic nie ma, więc musi to być daleko. Narazie ją inhalują solą fizjologiczną i fukam Mucofluidem żeby jej to rozrzedzić. Aby zaczęło jej to spływać. Gdy ma głowę wyżej to nic jej nie furgocze.
            Last edited by ulcia04; 13-02-2012, 11:55.



            Skomentuj


              #51
              Odp: Marzec-kwiecień 2011

              Witam jestem mamą kwietniowa 2011 mozna dolaczyc?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Marzec-kwiecień 2011

                Jasne, zapraszamy

                napisz coś o sobie i swojej dzidzi



                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Marzec-kwiecień 2011

                  jasne Grejfrutowa dołącz do nas i pisz śmiało, będzie tutaj gwarniej

                  Nas dopadła w piątek jelitówka, zdychaliśmy, a potem dochodzimy do siebie. Takie flaki z nas zostały, ani siły na nic, ani apetytu. Co niesamowite pochorowaliśmy się obydwoje z emkiem, a dzieci ominęło.
                  W niedzielę mieliśmy wychodne i poszliśmy z emkiem na "w ciemności" A. Holland. Mocny film, wart obejrzenia.
                  Chłopcy zostali z teściową, którą wykończyli hahahaha niestety Bartuś przechodzi cały czas etap "mamunia" i nikogo innego poza mną i w ostateczności emkiem nie toleruje. Całą naszą nieobecność płakał mimo, że babcia nosiła go na rękach i tuliła
                  Dlatego odechciewa mi się wyjść na samą myśl, że on tak tęskni.

                  Każda pisze, co lubi?
                  Ja również jak lulla kocham książki i jak się do jakiejś dorwę, to nie wstaję dopóki nie skończę, a że ostatnio pochłonięta jestem dziećmi, domem, pisałam tą mgr, to książki poszły w odstawkę. Uwielbiam wszelkiego typu biografie, obyczaje, książki oparte na faktach. Pochłaniam historie pokrzywdzonych przez los kobiet z rożnych zakątków świata. Przed dziećmi staraliśmy się z emkiem być na bieżąco z filmami kinowymi Teraz, że czasu brak oglądamy na potęgę dvd, raz ambitniejsze kino, raz mniej
                  Dawno temu pisałam też wiersze hehehehe tak do szuflady i któregoś dnia emek wysłał plik moich wypocin na konkurs, zdobyłam wyróżnienie, ale nie zdecydowałam się ciągnąć tego dalej.
                  Poza tym od dziecka uwielbiam pływać i mało nie nie doszło do tego żebym pływała zawodowo. Oprócz pływania lubimy sobie z emkiem raz na jakiś czas w sezonie wyskoczyć na korty. Em jest byłym zawodnikiem, posiada papiery instruktorskie, ale teraz tenis jest dla nas jedynie relaksem. Piotruś drugi rok próbuje swoich sił w starciu z rakietą, Bartuś też pewnie w tym sezonie będzie go już podglądał.
                  Last edited by Scaarlett; 14-02-2012, 12:19.

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Marzec-kwiecień 2011

                    Co do kina to przed narodzinami Lilki też często chodziliśmy, głównie na horrory lub komedie. Jeszcze 2 tygodnie przed porodem byliśmy na horrorze
                    Ostatnio byliśmy w kinie pod koniec maja... Ech.

                    Scaarlett współczuję choróbska. To was wymęczyło. Dobrze że dzieciaki ominęło. Tfu, tfu...

                    Lilce coś niecoś zaczęło schodzić z tego nosa. Może obejdzie się bez lekarza.
                    I wyszła nam w piątek ta jedynka górna, wkońcu. Mamy więc cztery ząbelki



                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Marzec-kwiecień 2011

                      brawo Lilusia!!!!!

                      u nas wyszedł ósmy i od razu ulga. lepsze jedzenie, spokojne spanie

                      chciałam jeszcze dodać, że od dnia wczorajszego na ukończenie 11 miesiąca przez Bartoszka zafundowałam mu odstawienie od cyca Lekki smuteczek pozostał, ale trudno. Cycowi mówimy już papa

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Marzec-kwiecień 2011

                        My do kina staramy się chodzić doœć systematycznie, ale prawdę mówišc ostatnio znacznie częœciej sš to wyjœcia z Viktoriš na bajki Jesteœmy też stałymi bywalcami weekendowych poranków dla dzieci w sieciach Multikino. Jednak "W ciemnoœci" już obejrzeliœmy. Ja bardzo lubię właœnie ambitne kino i trudne ciężkie filmy, kocham np Bergmana, Triera (mój mistrz klimatu) i w takie dvd najchętniej się zaopatrzam. Lubię zarówno ksišżki jak i filmy, które nie pozostawiajš mnie obojętnš, po których obejrzeniu trudno mi zasnšć.
                        Scaarlett, ja też praktycznie od dziecka piszę wiersze do szuflady Kilka zostało też opublikowanych, jednak zazwyczaj sš na tyle osobiste, że je chowam przed œwiatem. Mam za to na koncie kilka opublikowanych tekstów z racji mojego wykształcenia

                        Gratulacje dla Lilci i Bartusia z okazji pojawienia się nowych zšbków I dużo zdrowia dla Lilki, oby katarek minšł bez koniecznoœci wizyty u lekarza.
                        Ja mam z Dominisiem problem z chrypkš, bo pojawia się u niego jeszcze od zeszłego roku. Pediatra obstaje że to nic groŸnego, tak może być podczas zšbkowania i dużego przyrostu wagi, mnie to jednak cały czas niepokoi. Wyleczyć tak żeby ta chrypa całkiem zniknęła jednak się nie dało. Odwiedziliœmy z młodym pulmonologa, laryngologa, w końcu dla pewnoœci zrobiliœmy rentgen klatki piersiowej ale wszystko jest ok. Domi czuje się dobrze, właœciwie nic mu nie dolega, poza tym właœnie że od czasu do czasu chrapoli. Podobno wszystko minie jak młody pójdzie na nogi i zrzuci trochę wagi.

                        Scaarlett, a ty będziesz teraz podawała Bartkowi mm, czy od razu krowie, czy jakie? Pytam bo ja będę miała ten sam problem, chciałam karmić do roku, ale u nas chyba to dużej potrwa, bo mój złoœnik na nic innego się chyba nie da przestawić...

                        Grejfrutowa pisz! pisz dużo taki jest warunek


                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Marzec-kwiecień 2011

                          lula bede podawać do 3 roku życia mm
                          Last edited by Scaarlett; 14-02-2012, 23:33.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Marzec-kwiecień 2011

                            Scaarlett oby poszło wam z odstawianiem tak bezstresowo jak nam

                            jednak wybierzemy się wieczorem z Lilą do lekarza, bo to chrypoczenie w spaniu jej przeszkadza.:/

                            Ja też będę podawać mm do 3 r.ż. a krowie mleko może dam Lilce spróbować jak skończy 2 latka. Zresztą ja sama mam alergię na białko z mleka krowiego. Parę lat przed ciążą byłam na odczulaniu i było git ale po porodzie znów mi się wróciło.Muszę znów skoczyć na odczulanie.



                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Marzec-kwiecień 2011

                              hej mam na imię Agata i jestem mamą Emilci urodzonej 15 kwietnia 2011 roku

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Marzec-kwiecień 2011

                                Napisane przez grejfrutowa Pokaż wiadomość
                                hej mam na imię Agata i jestem mamą Emilci urodzonej 15 kwietnia 2011 roku
                                Witamy Was dziewczyny!

                                ulcia odstawianie pójdzie bezstresowo,bo Bartuś już przyzwyczajony do Bebika. Ostatnio miałam już mało mleczka i musiałam mu pół porcji mm dorabiać na kolację. Pije i nie buntuje się

                                Co do mleka krowiego, to Piotrusiowi podawałam w małych ilościach po roku w postaci np. budyniu, innego deseru mlecznego. Jak skończył 2 latka 1-2 razy w tyg wypijał szklaneczkę na śniadanko lub kolację, albo robiłam mu np. kaszę mannę na na kolację. Wszystko po to żeby się organizm pomału oswajał. Mam to szczęście, że mój starszak jest baaaardzo mlecznym chłopcem. Je i pije wszystkiego na potęgę od kakao, mleka z miodem, kawy zbożowej, jogurty po zupy mleczne. Na szczęście zdrowy jak ryba i nic mu po mleczku nie jest. Oby z Bartim było podobnie

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X