Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

    Witam Was drogie mamyPisze,bo mam problem i mam nadzieje,ze moze mi pomozecie albo choc opowiecie jakie sa Wasze uczucia,gdy oddajecie swoje dziecie do przedszkola.Chodzi o to,ze moja corcia chodzi do przedszkola od wrzesnia(z przerwami na choroby)a ja zamiast cieszyc sie,ze lubi swoje przedszkole,idzie tam zadowolona,to mam mieszaane uczucia...tzn ciesze sie,ze sie zaklimatyzowala ale jednoczesnie jest mi przykro,ze ten "nasz czas"spedzony 3lata w domku juz minal...choc jest tam tylko 6godzin to mi jej brakuje!Moje znajome kolezanki twierdza,ze jest to dziwne.hehe.W sumie mi samej tak sie wydaje,ale jak sobie z tym poradzic ,ze dzieci rosna,ze do normalnego rozwoju potrzebuja nie tylko mamusi...prosze poradzcie cos
  •    
       

    #2
    Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

    Ja myślę, że to po prostu normalna reakcja każdej mamy, której dziecko powoli się usamodzielnia i coraz mniej jej potrzebuje. Miałam trochę takich chwil w zyciu, bo sama wychowuję już 14- letnią córkę i zapewniam, że to minie. Doraźnie radziłabym ci znaleźć jakieś hobby, swoją pasję, coś, czym mogłabyś sie zająć. Zapisz się do kulbu, na aerobic, wyjdź do ludzi. I nie zamartwiaj sie tak
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    Skomentuj


      #3
      Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

      Mi właśnie dzisiaj zrobiło się przykro kiedy dowiedziałam się że maluch się dostał i od września pójdzie już do przedszkola, ale najbardziej przykro jest babci która przez prawie trzy lata się nim opiekowała, nie wyobraża sobie tego

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

        Aż miło jest czytać wypowiedzi, w których można zauważyć silną więź pomiędzy matką, a dzieckiem. Myślę, że każda kobieta kochająca swoje maluchy będzie prędzej czy później za nimi tęsknić. Jest to jak najbardziej naturalna reakcja, która świadczy o tym, jak bardzo nam na nich zależy.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

          Każdej mamie jest przykro, bo boi się, że coś złego może stać się, albo dziecko będzie nieszczęśliwe, smutne i osamotnione.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

            Może nie tyle przykro jak smutno i cięzko odnaleźć sie w nowej sytuacji. Mama przyzwyczajona że dziecko cały czas w domu a tu zmienia sie całe dotychczasowe życie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

              Podobno im dłużej trwa pobyt mamy z dzieckiem tym trudniej się rozstać, najczęściej jest to trud dla mamy Musisz sobie często powtarzać, że córka jest zadowolona i nie dzieje jej się tam krzywda a wręcz przeciwnie.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kiedy mamie przykro gdy dziecko idzie do przedszkola!Dziwne?

                Mi na poczatku było dziwnie ze córki nie ma, że nie chodzi za mną i nie zadaje roznych pytań, ale z drugiej strony miałam małego synka i on nie pozwalał mi myśleć czy córci nie dzieje sie krzywda i czy nie płacze za mną

                Skomentuj

                       
                Working...
                X