Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mały wiercipięta :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mały wiercipięta :)

    Witam nie wiem czy trafiłam w odpowiedni dział ale piszę ponieważ mam mały problem z córcia. Mianowicie chodzi o sen. Moja córeczka ma 19 miesięcy i strasznie wierci się podczas snu mianowicie siada, przekręca się, śpi w poprzek i w nie naturalnych pozycjach już od kilku miesięcy.W ciągu kilku minut potrafi przekręcić się kilka razy. Nie wpływa na to ani temperatura gdyż jest w sam raz, ani bul brzuszka ani ząbkowanie. proszę o porady








  •    
       

    #2
    Odp: Mały wiercipięta

    Hmmm powiem Ci że moja córa ma tak samo mimo, że ma 3,5 roku to ciagle spi w poprzek lozka na poduszkach albo w nogach, w najrozniejszych i najdziwniejszych pozycjach. Nie wiem jak Twoja coreczka ale moja jest rowniez strasznie ruchliwa w dzien, ciezko ja usadzic na pupie na 5 minut, bedziemy ten problem konsultowac z psychologiem, zeby wiedziec jak z nia postepowac lekarz mowi ze ona juz taka po prostu jest i my musimy sie nauczyc ja "ogarniac". Jezeli jest tak jak u mnie to masz troszke nadpobudliwe dziecko , ale da sie z tym zyc moze nawet z tego wyrosnie
    Zuzia




    Skomentuj


      #3
      Odp: Mały wiercipięta

      Tak Julka jest bardzo ruchliwa nawet nie śpi w dzień bo nie da się jej uspać może tylko czasem.
      Last edited by edytor90; 30-12-2011, 16:34.








      Skomentuj


        #4
        Odp: Mały wiercipięta

        Nas lekarz skierowal do psychologa zebysmy sie nauczyli ja prowadzic i zeby pozniej w szkole nie bylo problemow jakis i niepotrzebnych nieporozumien, oczywiscie czasami sobie siadzie i cos obejrzy albo pouklada puzzle czy klocki ale to trwa chwile. Zuzia tez nie spala bo nie moglam jej uspic, jedynie na rekach zasypiala co stanowilo z czasem spory problem Jezeli dalej bedzie taka nadruchliwa moze tez skorzystaj z porady specjalisty jak pomoc dziecku sie rozladowac i nie stwazac problemow wychowawczych w szkole , a wiadomo tam nikt nie lubi jak dziecko lata po sali ( i z tym tez bedziemy miec chyba problem ) Nic sie nie przejmuj bedzie dobrze
        Zuzia




        Skomentuj


          #5
          Odp: Mały wiercipięta

          naturalna sprawa moje dziecko to samo robi, i sie jeszcze rozkopuje
          macierzyństwo

          Skomentuj


            #6
            Odp: Mały wiercipięta

            A mam takie pytanko czy wasze pocieszki wymuszają krzykiem jak czegoś chcą? Bo moja to szaleje strasznie kładzie się na ziemi tupie nogami itp








            Skomentuj


              #7
              Odp: Mały wiercipięta

              Probowala przez pewnien i czas i na dziadkach tak wymusza , ale my nie zwracalismy na nia wtedy uwagi i przestala bo zobaczyla ze to nie przynosi efektu. Czasem jak juz przesadzala powiedzialam jej ze jak chce to moze soba cala podloge wytrzec a i tak nie dostanie i koniec .
              Zuzia




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Mały wiercipięta

                No to muszę czekać cierpliwie i obserwować








                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Mały wiercipięta

                  Edytor90, no to nie jesteś sama, moja córeczka też potrafi spać w baardzo dziwnych pozycjach, a w dzień nie ma chwili, że spokojnie usiadła i czymś sie zajęła, wszystko bardzo szybko jej się nudzi. Usypianie to w ogóle koszmar, bo żeby zasnęła musimy ją nosić na rękach, co sprawia coraz większy problem, głownie wagowy A nocy potrafi się obudzić o kilka razy i prosić, żeby wziąć ją na ręce. Ogólnie bunt dwulatka mamy chyba w najwyższym stadium, szczególnie jeśli chodzi o ubieranie, bo włożenie na małą ubrania to naprawdę duży wyczan. Miała któraś z was takie problemy? Co radzicie robić?
                  Moja prawie dorosła córka


                  Moja wyrośnięta kruszynka

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Mały wiercipięta

                    Powiem Ci że również mam ten problem z ubieraniem Ja żeby ubrać Julcię muszę odwrócić jej uwagę ulubioną zabawką myszka miki albo obrucić ubieranie w zabawę. Ale nie zawsze to się udaje więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.








                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Mały wiercipięta

                      Ja slyszalam ze zadne dziecko nie lubi sie ubierac czasem ja Zuze ubieralam a ona sie za chwile rozbierala to chyba taki etap u maluszkow teraz jest juz w porzadku nawet sie zaczyna stroic mala ksiezniczka na kazdego malucha jest jakis sposob Chociaz przyznam ze nawet teraz czasem ciezko mi ja ubrac bo zaczyna sie wyglupiac i machac nozkami we wszystkie strony
                      Zuzia




                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Mały wiercipięta

                        U mnie najgorzej jest z wkładaniem piżamki wieczorem Ale ogólnie jakoś sobie radzimy, tylko że córeczka chce wszystko robić sama i niestety, gdy nie uda się jej włożyć sweterka, to krzyki słychać na cały dom
                        Moja prawie dorosła córka


                        Moja wyrośnięta kruszynka

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Mały wiercipięta

                          Oj tak dzieci to małe" wielkie" wiercipiętki ;p
                          zwłaszcza gdy mają iść spać ;p

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X