Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • nator1
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Gratulacje dziewczyny i sto lat dla maluszków!!!

    A ja czekam....

    Leave a comment:

  •    
       

  • AsiaPelasia
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Judi gratki i dużo zdrówka dla Was!

    Ja też już z małą straszne szaleństwo..

    Babcia małej chce z nią wyjść na spacer, mała ma zaledwie 9 dni. Puściłybyście takie malenstwo tylko z babcia?

    Leave a comment:


  • narwana
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Judi Ksawery śliczny Już pisałam Ci na FB, ze strasznie malutki Najważniejsze, że zdrowy.

    Leave a comment:


  • judi24
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Witajcie
    Ja już z synusiem w domku Ksawi urodził się w 36tci4dniu, jest zdrowiutkim wcześniakiem ur.3.08 godz 13.40, waga 2400, 50cm 10pkt apgr jest uroczy
    Attached Files

    Leave a comment:


  • AMSW
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Promesse: GRATULACJE! Bardzo sie ciesze, ze tulicie Waszego malucha!

    Leave a comment:


  • adagma
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Promesse witaj po dłuższej przerwie. Gratuluję maluszka i bardzo ciesze się, że już wszystko dobrze i jesteście w domku. Zdrówka życzę całej rodzince! i czekam na zdjęcie maleństwa

    Narwana, ja mam termin na 25 sierpnia. Zobaczymy, czy wytrwam do tego dnia Z jednej strony wolałabym wcześniej zobaczyć moją kruszynkę, ale z drugiej wiem, że dla niej lepiej żeby urodziła się jak najbliżej terminu. Dlatego czekam cierpliwie, nie chcę nic przyspieszać, szczególnie, że jeszcze czeka mnie przeprowadzka.

    Ariane, u Ciebie chyba szybciej skończy się remont. Bo u mnie to jednak jeszcze straszna "rozpierducha" I niestety co chwilkę wychodzą dodatkowe prace. Ale może zdążymy przed porodem

    Leave a comment:


  • agacia00
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Hej dziewczyny!

    Ja jestem na FB dostepna caly czas wlasciwie

    Narwana to tez moj najdluzszy tydzien...mam termin na 13 i o malo sie nie wsciekne juz...spacery nie pomagaja, mycie podlogi tez nie....ehhh tak mi ciezko, agresor mi sie wlaczyl i ogolnie mam dola i dosc wszystkiego...ja tego 13 ide do szpitala ale z emna sie beda umawiac na wywolywanie bo bede rodzic sn... i boje sie bardzo nie chce wywolywania;/

    Promesse dobrze ze juz w domciu jestescie, pokaz nam zdjatko maluszka swojego

    Leave a comment:

  •    
       

  • Ariane
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Witajcie.
    Widzę, że już wszystkie na wylocie. Adagma, widzę, że jedziemy na tym samym wózku. U mnie ściany stoją, i są zagipsowane, odpylone i zagruntowane. Dzisiaj malujemy sufity, od jutra kolory na ścianach. We czwartek sprzątanie i liczę, że na wekend będą poskręcane meble u dziewczynek w pokoikach Także Basia ma czekać, choć i mnie już mocno ciężko. A wczoraj miałam małą akcję skurczową wieczorem, nawet mój mąż zrezygnowała z wypicia piwka po zejściu z góry bo się bał, że bedziemy jechać,ale rozeszło sie po kościach:P Promesse gratulacje i bardzo się cieszę, że już wszystko dobrze i dzidzulek jest silny i w domku. Dużo zdrówka.
    Chciałam jeszcze napisac, że dzisiaj pogoda jest na zamówienie. Niecałe 20 stopni i słońce za chmurami!!! Marzyłam o takim dniu wytchnieniea. A w nocy mąż nie mógł mnie zabrać z balkonu, tak się cieszyłam z burzy i z deszczu. Chyba mi się całkiem już pomydliło od tej ciąży i uoałów

    Leave a comment:


  • narwana
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Promese cieszę, że wszystko dobrze z Tobą i Maluszkiem
    U mnie też skurcze coraz częściej, czasami nawet dość bolesne. Jestem momentami strasznie niespokojna i próbuję znaleźć sobie jakieś zajęcie Ale nie zawsze mi się udaje i zdarza mi się już troszkę marudzić :P Mąż chyba chwilami ma ze mną ciężko, ale nie narzeka :P
    Adagma na kiedy Ty masz dokładnie termin? Bo znowu się zgubiłam... Ja czekam do 13-go i w razie czego jak nic się nie wydarzy, to 14-go idę na cc. Gin mi powiedziała, że przez to, że Mały jest ułożony pośladkowo, to więcej odczuwam bólu, bo czuję Jego główkę dość mocno i często. Ale spoko - jeszcze 7 dni Wczoraj ubrałam pościel w łóżeczku, bo już nie mogłam wytrzymać i teraz gonię kota, bo jak tylko założyłam pościel, to ona chce tam spać :P Na dzisiaj sukces osiągnięty, bo nie spała tam w nocy
    Miłego dnia.

    Leave a comment:


  • Promesse
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Hej dziewczyny,

    myslalam, ze juz o mnie zapomnialyscie

    Gioele urodzil sie zgodnie z planem 7 lipca przez CC z waga 2120 gram. W pierwszym tygodniu zycia dostal silnej zoltaczki fizjologicznej i musial miec przetaczana krew - nikomu nie zycze takich przezyc Na szczescie moj Okruszek mial duzo sily i dzielnie zniosl wszystko.
    Zaczal ladnie jesc mleczko dla wczesniakow i nadrabial wage i wczoraj w koncu wypisali nas do domu z waga 2550 gram

    Ja po CC czulam sie w miare dobrze, blizna troszke ciagnela, ale teraz juz nic nie czuje. Balam sie, ze bedzie gorzej.

    Ja troszke sie zaaklimatyzujemy w domu bede czesciej do Was zagladac.
    Nie wiem czemu, ale nie moge logowac sie na portal z komorki. Wy tez macie taki problem?


    Natorku Twoja Ksiezniczka jeszcze w brzusiu??

    Przepraszam, ze nie odniose sie do wszystkich postow, ale juz slysze kwekanie glodomorka

    Leave a comment:

  •    
       

  • adagma
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Narwana, będzie dobrze!
    Mnie też jest ciężko robić cokolwiek, bo mam wrażenie, że malutka z dnia na dzień jest coraz niżej. Ale Tobie to pewnie już całkiem ciężko. A wiesz, że masz termin dokładnie na moje urodziny To jest bardzo fajny dzień!! W tym dniu urodziła bliźniaki moja kuzynka, ale to już lata temu, a rok temu znajoma urodziła synka też 14 sierpnia

    A ja walczę dalej z mieszkaniem. Na szczęście już powolutku widać koniec. Łazienka prawie gotowa, jeszcze tylko malowanie ścian, kuchnia też niemal gotowa. Pokoje pomalowane, podłogi zrobione. Jeszcze malowanie przedpokoju, szafa do przedpokoju i pozostanie sprzątanie. No i przeprowadzka. Cel na dzień dzisiejszy - wyrobić się z wszystkim do 15 sierpnia. Może się uda

    A w czwartek wizyta u lekarza i zobaczymy czy malutka poczeka w brzuchu przynajmniej do przeprowadzki Skurcze są coraz częściej, ale na razie właściwie bezbolesne, więc może jeszcze trochę poczeka...

    Leave a comment:


  • narwana
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Ja tu zaglądam ale nikt nic nie pi
    sze więc też milczę To chyba będzie najdłuższy tydzień w moim życiu Strasznie mi ciężko już cokolwiek robić, na dodatek wiadomo coraz więcej stresu bo nie wiadomo co mnie czeka. Jak u Was?

    Leave a comment:


  • adagma
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Ale tu pustki ostatnio. Czyżby wszyscy przenieśli się na FB?

    AMSW, ja niestety nie mam żadnego kontaktu z Promesse Bardzo długo nie odzywa się. Gdybyś miała jakieś wieści od niej, to daj znać. Oby wszystko było w porządku.

    Leave a comment:


  • AMSW
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Hej Dziewczyny!
    Czy ktoras z Was ma kontakt z Promesse? Ona pisala na poczatku lipca ze szpitala (miala miec cesarke) i do teraz sie nie pojawila tutaj.
    Mam nadzieje, ze tym razem nic zlego sie nie wydarzylo?!

    pozdrowienia i szybkich porodow Wam zycze!

    Leave a comment:


  • narwana
    replied
    Odp: Sierpień 2012 - mamusie i maleństwa

    Ja mam 2 ręczniki z kapturkiem i jeden rożek. Kocyków sztuk 3. Resztę dokupi się jak będzie potrzeba Ja z Teściami mam bardzo dobrze - sami się dopominają, że we wszystkim pomogą i potem nic nie wypominają. A kawały o teściowych to dla mnie nie istnieją Spróbuję załączyć zdjęcie z 15.07.
    Hmmm... Nie potrafię dodać zdjęcia...

    Leave a comment:

       
Working...
X