Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Hej
    edziks 2 ja nie mogę naprawdę narzekać na spanko kurcze jakoś na razie mam z tym farta kuruj się tam kochana i żeby córunia szybko wyzdrowiała. Ta pogoda powoduje że jest tyle choróbsk, jakby był mróz to te wszystkie wirusy by wymroziło a tak to plucha jest jak nie wiem.
    Pewnie poznasz na połówkowym USG płeć dzidzi. Życzę Ci tego. Ja idę dopiero 01 lutego do gina i zobaczymy może mi już coś powie.
    annaa82 witamy i zapraszamy do naszego grona jak się czujesz? to twoja pierwsza dzidzia? Ja już mam córeczkę 3 lata zresztą widac po suwaczku
    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Mamusie lipcowe 2012

      Witajcie

      Tak, to moja pierwsza dzidzia, jestem na zwolnieniu juz od 8tc wiec siedze na necie i czytam wszystko co sie da o ciązy Przez pierwsze 3 miesiace chodziłam ospała, spałam po 15h dziennie a i tak chodziłam jak zombie, ale cale szczescie to była jedyna dolegliwosc, nie mialam zadnych wymiotów ani nawet mdłosci, moglam jesc wszystko. Teraz w 2 trymestrze czuje sie wypoczeta i nie odczuwam zadnych dolegliwosci. Moge góry przenosic

      Mi za kazdym razem robi lekarz usg, a jakby nie chciał to bym sie sama upomniała ze chce. Ostatnio przez cale badanie dzidzi stało na glowie, az sie lekarz roześmiał jak to zobaczył Czuje juz ruchy dzidzia, pierwsze łaskotanie poczulam w wigilie kładąc sie spać, taki prezent mi zrobił na gwiazdke bo potem 2 tyg nic nie czułam, a od wczoraj kilka razy dziennie czuje.

      Miłej niedzieli i zdrówka dla wszystkich rozchorowanych.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Mamusie lipcowe 2012

        Cześć Kobietki,

        ewisienka shoping to najmilszy moment...ale chciałabym znać płeć żeby puścić wodze i ruszyć...
        Za to ostatnio kupiłam ciuszki ciążowe za bezcen Więc brzusio może rosnąć a ja będę miała w co Go schować.

        Cześć anaa, Ty czerwcowa, ja sierpniowa - widać, że mamusie lipcowe nas wszystkie przygarną, he he.
        Ale Ci zazdroszczę ruchów i braku objawów. Ja ostatnio spałam ok 20 h z przerwą 2 godzinną na kolację. Aż mam wyrzuty sumienia, bo mąż przejął sporą część opieki nad Kacprem.
        Popołudnia chłopaki spędzają razem, a ja kimam lub mnie mdli... Masakra!
        I dziś miałam paskudną noc. Obudził mnie straszetny ból brzucha, więc się przeraziłam, że coś z maleństwem. Poszłam do łazienki, ale musiałam wrócić obudzić męża, bo było mi słabo. Bałam się, ze padnę w łazience i tak do rana przeleżę.
        Więc siedziałam na kibelku i wymiotowałam do wanny.. koszmar.. i ten ból brzucha... powiem Wam, że wrogowi tego nie życzę co dziś przeszłam!

        Za to w dzień wyszłam z Kacprem lepić bałwana i świeże powietrze naprawdę dobrze mi zrobiło Tęskniłam już za białą zimą. A u Was też dziś padało???
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          #79
          Odp: Mamusie lipcowe 2012

          Nator, i jak sie dzis czujesz? Współczuje tych wymiotów. Czesto je masz? Niepokoją mnie te Twoje straszne bole brzucha... nospa nie pomaga?
          Nie miej wyrzutów sumienia, teraz niech tata spedza wiecej czasu z dzieckiem, a co! A Ty kochana odpoczywaj jak najwiecej.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Mamusie lipcowe 2012

            Halllo co tu taka cisza mamusie Lipcowe gdzie Wy się podziewacie????? Pisać pisać co u Was, jak sie czujecie?
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              #81
              Odp: Mamusie lipcowe 2012

              jestem jestem...
              co do wymiotów to u mnie co 2-3 dzień jest bardzo słaby. A tak to mnie mdli...
              I schudłam kilogram

              W czwartek idę do lekarza już się nie mogę doczekać co mi powie. A podbrzusze mnie tak pobolewa, bo podobno w moim przypadku, to już taki "urok". Rozciąga się macica, tworzy się łożysko, rozchodzą biodra... no cóż, trzeba wytrwać.
              A nospy nie chcę brać za często, żeby nie zagłuszyć czegoś co już nie będzie normalne.

              A co tam u Was. Jakie macie już brzuszki??? Wrzućcie zdjęcia, czy już coś widać?!
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                #82
                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                hej Mamusie ;*

                dawno nic tu nie pisałam ;D we środę miałam wizytę.. schudłam 2 kg.. ale maluszek rośnie, zdrowy to najważniejsze na usg pomachał do mamusi i pochwalił się długimi nóżkami ;D aż mi się łezka w oku zakręciła jak widziałam tą jego buzinkę z profilu ;D następna wizyta 8 lutego to może się dowiem co to za płeć.

                Miała któraś z was konflikt serologiczny ? ;> u nas jest i oprócz badań na przeciwciała jestem ciekawa co dalej. Macie też przez każdą wizytą zlecone jakieś badania ? Nieznoszę pobierania krwi a tu co miesiąc trzeba... blee ;P

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Mamusie lipcowe 2012

                  Zolzaa89 ja mam wizyty u lekarz co 2 tygodnie i też co 2 tygodnie mam badaną krew, bo od początku mam anemię i mimo wpierniczania żelaza, nie mija. Do pobierania krwi już się przyzwyczaiłam, chociaż na początku za każdym razem wpadałam w panikę. U nas nie ma konfliktu, więc niestety nic Ci na ten temat nie powiem. Jaki to ma wpływ na przebieg ciąży? No i na dzidziusia?
                  Ja jutro na USG, zaczynamy 18 tydzień więc mam nadzieję, że poznamy płeć. Ogólnie bez różnicy czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka, ale zżera mnie już babska ciekawość no i chciałabym już mówić do brzuszka po imieniu.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012

                    No wreszcie cos ruszylo na forum
                    Ja mam badania krwi i moczu co 2 miesiace tylko, bo mam wszystko w normie, wiec mi nie zleca ich co chwile, teraz mialam badanie i wszystko w srodkowej skali. Bałam sie ze moge miec anemie, bo ja straszna chudzina jestem, ale cale szczescie narazie mi to nie grozi.
                    Ja mam grupe krwi plus wiec konfliktu byc nie powinno.
                    Poznałam juz płec - bedzie synek

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Mamusie lipcowe 2012

                      annaa82 ja mam anemię od początku ciąży, z córcią w ciąży też miałam, widać taki urok. Do wyroślaków też nie należę 48kg przed ciążą
                      Byłam dzisiaj u lekarza i znowu nie miałam usg, a tak się cieszyłam, że poznam płeć. Za 2 tygodnie mam już usg połówkowe, muszę się jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość. Tak się zastanawiam, jak sobie dam radę z dwójką dzieci, jak teraz z jedną mam roboty po łokcie i zero czasu dla siebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Mamusie lipcowe 2012

                        hejka,

                        aniu gratuluj synusia i trzymam kciuki edziks, żeby teraz tajemnica została odkryta.
                        Co do anemii, to ja zupełnie nie wiem co to jest, bo ja zwykle mam hemoglobinę ok 14 - więc jak facet, choć też drobnica jestem straszetna.
                        Po porodzie z Kacprem miałam chyba 11 (czyli jak niektóre kobiety normalnie bez utraty krwi...)

                        Jejuśku dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę że już tak daleko jesteście... A ja tu w 10 tydz wkraczam...
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Mamusie lipcowe 2012

                          Hej mamusie jak się dzisiaj czujecie? Ja w tym II trymestrze mam jakiś nagły przypływ sił. Może to związane w sumie byc z tym, że leniuchuje na maksa. Mąż zabiera mi córcie rano do przedszkola i dopiero po południu znowu przywozi, a ja śpię, śpię i jeszcze raz śpię do 11. Aż mi czasami jest już głupio no ale co takie chyba nasze prawo prawda musimy odpoczywać na maxa.

                          anaa82 super że znasz już płeć. Gratuluję synusia. Ja idę 01 lutego na USG zobaczymy czy już coś będzie widać.

                          edziks2 na pewno dasz sobie radę. Może początki będą ciężkie ale na pewno sobie poradzisz. A ile ma już Twoja córeczka?

                          nator1 widzę że masz te samo co ja. Ja sama bym już chciała, żeby to był chociaż 25 tydzień a ty dopiero 16 tydzień. Ale cierpliwości na nas przyjdzie czas
                          Pozdrowionka i miłego dnia.
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Mamusie lipcowe 2012

                            hi!

                            ewisienka, z tym spaniem to chyba wszystkie mamy tak samo... ja też potrafię przekimać pół dnia... i też mam wyrzuty sumienia
                            Ja mam nianię do Kacpra, bo stwierdziliśmy, że nie chcemy z niej rezygnować. Dla Kacpra to są trzecie dziadki, dla mnie super pomoc przy małym i w domu, a kobietce pasuje praca u nas, bo dorabia sobie do emeryturki i nas lubi z wzajemnością.
                            Ale głupkowato mi jak rano zabiera Kacpra do siebie, a ja myk, pod kocyk
                            ale ja na tę okoliczność mam specjalne wytłumaczenie:

                            JEJ WYSOKOŚĆ CIĄŻA i wszystko jasne, he he

                            A w ogóle to ja uwielbiam usg i na kolejne czekam jak na święto.
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Mamusie lipcowe 2012

                              Tez na poczatku duzo spałam, po 15h dziennie Więc śpijcie teraz poki mozecie, bo juz za pare miesiecy bedzie pobódka co 2h
                              Fakt, II trymestr dodaje energii, a chociaz spanko mi zostało, z 15h zjechałam na 10 Nie mam zadnych dolegliwosci, i jakby mnie dziecko nie kopnelo od czasu do czasu to bym mogla zapomniec ze wogole w ciazy jestem
                              Pociesze Was, ze w II trymestrze tygodnie szybciej lecą, mi do 13 tyg strasznie sie dłuzylo i codziennie odliczałam do zakonczenia tyg, teraz to nawet nie wiem kiedy mi tydz minie

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                                To ja chyba jakoś odstaję bo nie sypiam ani nie sypiałam więcej w ciagu dnia w ogóle nie śpię
                                mam 15 tydzień i nie mogę się doczekać aż poznam płeć i poczuje pierwsze ruchy ;D
                                Coraz bardziej zaczynam się bać jak to będzie jak się maluszek urodzi.. jak ja sobie poradzę.. ;(
                                rodziła któraś z was z nieczuleniem ? zastanawiam się nad tym..

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X