Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    maksiu, ja tez dostalam luteine na podtrzymanie z racji na bole brzucha.
    No i leze dzis caly dzien, ale nadal czuje bol no i nieustajace mdlosci
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Mamusie lipcowe 2012

      Dziewczyny jeżeli mogę się wtrącić to ja używałam fajnego kremu na rozstępy a mianowicie Mustela 9 miesięcy Podwójnie działający krem przeciw rozstępom. Super sprawa, można smarować brzuszek, piersi i biodra czy uda. Bardzo sobie go chwalę



      Skomentuj


        #63
        Odp: Mamusie lipcowe 2012

        nator - leż jak najwięcej. Ja miesiąc temu miałam krwawienia i bóle podbrzusza, szłam na usg z duszą na ramieniu. Dostałam Duphasten i nakaz leżenia, co jest mało realne przy 2letnim dziecku Plamienia trwały ponad tydzień, ale teraz już jest wszystko ok. Oszczędzaj się i wykorzystuj rodzinę do pomocy na pewno wszstko będzie ok. Pewnie Twój maluszek daje znać, żebyś trochę zwolniła tempo.

        Skomentuj


          #64
          Odp: Mamusie lipcowe 2012

          Hej
          Nator jak się dzisiaj czujesz, mam nadzieję że już lepiej, trzymamy kciuki. Ja też brałam duphaston edziks2 prawie do 7 miesiąca i miałam zakładany szew okrężny w 18 tygodniu. Mam nadzieję dziewczyny że wszystkie dolegliwości typu: bóle podbrzusza, wymioty czy inne przypadłości ciążowe nam miną i będziemy mogły cieszyć się kopniakami od naszych maleństw i rosnącymi brzusiami

          Dziewczyny ale u mnie dzisiaj wieje, masakra a muszę jechać z moją córunią do lekarza bo coś mi zaczęła pokasływać, boli ją gardełko a tu taka wichura że szok. No cóż musimy dać radę - dobrze że auto mąż zostawił bo autobusem bym rady dzisiaj nie dała.
          Oj idę zrobic sobie kawusie i trzeba powoli sie szykować. Do jutra.
          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







          Skomentuj


            #65
            Odp: Mamusie lipcowe 2012

            Edziks, dzięki za ciepłe słowa... ale piszcie, piszcie piszcie.., bo ja tu zwariuję
            Ja mam o tyle cudownie, że ok 9 przychodzi niania i zabiera mi Kacperskiego na 4-5 godzin. Chcę tak żeby przychodziła codziennie, bo żal by mi było szukać do drugiego bobasa kogoś innego. Pani Wanda jest cudowna, Kacper ją uwielbia, a i ja chętnie teraz wykorzystam każdą pomoc choć płacić trzeba...
            A powiedz mi z czego wynikało plamienie??? Lekarz coś Ci wyjaśnił???

            Ulcia dzięki za podpowiedz kremiku. Ja testowałam przeróżne: pharmaceris M, fissan, ziaja, vichy... więc pełen przekrój cenowy i osobiście uważam, że najlepiej sprawdzała się oliwka-istotne by była smarowana 2-3 razy dziennie. No i jeden z tańszch-fissan moim zdaniem ma super tłustą, bogatą konsystencję Ale to tak osobiście...
            Mogę za to pochwalić się pięknym brzusiem bez jednego rozstępu po pierwszej ciąży... ciekawe jak będzie po drugim bobo bobo
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              #66
              Odp: Mamusie lipcowe 2012

              i znalazłam coś takiego:
              http://allegro.pl/eucerin-naturalny-...013485945.html
              i chyba przetestuję w dalszych etapach rośnięcia
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                #67
                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                Nator miło mi, że mogę się podzielić doświadczeniem Ja też po ciąży nie mam rozstępów ale moja siorka co rodziła parę miesięcy po mnie smarowała się właśnie oliwką i masakra... Rozstępów tyle jakby się co najmniej biczowała.
                A praktycznie wagę sprzed i do porodu miałyśmy takie same i maleństwa po 3,6kg ale jej brzuch i uda to masakra. Wiadomo, każda skóra inaczej reaguje na rozciąganie.



                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Mamusie lipcowe 2012

                  Kochane jesli ktoras chce zapraszam na nowe forum http://mamabyc.feen.pl/index.php
                  MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012

                    ulcia, moja starsza siostra uzywala super kremow i smarowala czesto a i tak ja pocielo na piersiach i udach, brzuch w sumie najslabiej... to nie tylko kremy i czestotliwosc, ale tak jak piszesz sama kondycja skory decyduje. Ale zawsze warto poczytac o czyms nowym

                    Maksiu, a co to za konkurencje tu do forum wrzucasz - piszcie tu mamuski!!!
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Mamusie lipcowe 2012

                      Hej kobietki
                      Jak się dzisiaj czujecie? Coś ostatnio nasze forum zamarło. co tam porabiacie, ja kolejny dzień przesiedzę w domku bo nawet na spacer nie wyjdę bo deszcz siąpi. Jutro daje już córkę do przedszkola bo widzę że jej brakuje koleżanek.
                      Dzisiaj wybił mi 14 tydzień ciąży - jeszcze tyle tygodni przede mna chyba bym już chciała być na ostatniej prostej, a Wy?
                      Zmykam na małą kawusie pozdrowionka dla wszystkich
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Mamusie lipcowe 2012

                        Hej hej,

                        no pustki straszne, ale ostatnio się śmieję, że nas sabotują tutaj i odsyłają na inne fora

                        Jejku, 14 tydzień... a ja dopiero 10... i szczerze mówiąc marzę o 12 tygodniu gdy robi się spokojniej o maleństwo. A wogóle to marzę o końcu mdłości, bo 2 trymestr (przynajmniej z Kapim) był u mnie energetyczny i pojawiał się wyczekieany brzusio... powolutku ale cieszył z każdym słodkim gramem i centymetrem

                        Ale narazie jestem w rzeczywisości mdłościowej i wymiotowej, a do tego mam takie senne dni... i ta pogoda nie ładuje baterii, bo rzeczywiście na spacerki nie chce się ruszać.

                        A co do marzeń brzuszkowych, to pragnę jeszcze znać płeć, żeby ruszyć na shoping, he he
                        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Mamusie lipcowe 2012

                          Cześc kobitki :*
                          Ewisienka ja tez się zasiedziałam w domu przez ta pogodę.. tyle co na uczelnie wychodzę a tak to praktycznie nic bo pogoda nie zacheca...
                          Mimo pierwszej ciąży i braku widocznego brzuszka też bym chciała zeby już było po nie mam objawów, smaków ani nic ale no :P
                          we środę idę na wizytę to może poznam już tą wymarzoną płeć bobaska ;D

                          Nator piszesz, ze drugi trymestr przynosi ze sobą energię ? w sumie w 1 mi jej nie brakowało ale to pocieszajace A Kiedy masz wizytę ?

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Mamusie lipcowe 2012

                            Hej
                            No ja dzisiaj się wyspałam wstałam 0 10.25 moje dziecko pojechało do przedszkola z tatusiem przed 7 a ja miałam cały dzień dla siebie. Powiem Wam że nie mogę się zorganizować wogóle. Jak miałam więcej obowiązków to jakoś potrafiłam sobie wszystko poukładać a tu jakoś rozlazła jestem.
                            Nator ja tez jakoś nie mogę się doczekać tych zakupów dla dzidzi, najchętniej to już bym zaczęła ja robić.
                            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Mamusie lipcowe 2012

                              Cześć dziewczyny, ja jestem czerwcową mamusią ale inne czerwcowe jakieś takie nie pogadane wiec sobie Was czytam Jestem w 17 tyg, plec dziecka poznam za tydzien na badaniu połówkowym w 4D, juz sie nie moge doczekac

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                                Hej Mamuśki. Moja córcia ma zapalenie oskrzeli i ja w końcu też coś od niej złapałam byłam u lekarza i powiedział, że dopóki nie mam gorączki, to nie brać żadnych leków i tak sobie chodzę i kicham i prycham. Myślałam, że w czwartek na wizycie poznam płeć szkraba, a tu USG nie było i nadal nie wiem co tam lata mi po brzuszku.
                                Jeśli chodzi o energię w II-im trymestrze to faktycznie jest jej zdecydowanie więcej, tylko czasami wydaje nam się, że możemy zrobić więcej niż faktycznie damy radę
                                anaa82 - ja to też taka mamusia trochę czerwcowo / lipcowa 16 tydzień
                                ewisienka - kochana jak ja Ci zazdroszczę takiego spanka. U nas pobudka codziennie o 6 rano "Mama kaszę rób" Jula jeszcze nie chodzi do przedszkola, dobrze, że łapie drzemki w dzień, to ja wted też sobie godzinkę pośpię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X