Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamusie lipcowe 2012

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Mamusie lipcowe 2012

    Napisane przez Zolzaa89 Pokaż wiadomość
    Witam Cię Edziks2
    Czemu wszystkie już macie dzidziusie ?

    Dziewczyny jestem w 12 tyg i mega mnie brzuszek boli... czy to rozciągająca się skóra, miednica itd ? Czy mam się niepokoić i iść z tym do lekarza.. ?

    Dalej nie mogę jeść tych obiadów oprócz zup a moje maleństwo nie lubi buraków

    Nator ja też przytyłam w pierwszym trymestrze i brzuch mi wypchało..
    Tulę Cię żeby te mdłości szybko poszły sobie :*
    ja tez jestem w 12 i mam brzuszek na 5 miesiec ale to moja druga ciaza wiec moze i dlatego

    witaj edziks to ktorym jestes miesiacu??
    MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Mamusie lipcowe 2012

      Hej hej,
      edziks widze, ze mamy podobny gust co do imion: mam juz Kacpra a marze o Majce
      maksiu, moze masz racje, ze przy drugiej ciazy to szybciej widac ze jest lokator w brzusiu
      zolzaa, jeszcze dasz rade i z drugim i trzecim i ... piatym jak tylko zapragniesz

      przepraszam za brak polskich znakow, ale Kapi mi cos pobroil, ech te dzieci
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        #48
        Odp: Mamusie lipcowe 2012

        Jestem w 15 tygodniu
        Mój brzuch wygląda na 25 W pierwszej ciąży do 2o tygodnia nic nie przytyłam i nic nie było widać, teraz już w 7ym tygodniu było mi ciasno w spodniach ale podobno to normalne w kolejnych ciążach, mięśnie brzucha juz tak nie trzymają i są bardziej wiotkie.
        Teraz mam już 2kg na plusie

        Skomentuj


          #49
          Odp: Mamusie lipcowe 2012

          i żadna mi nie napisała co z tymi bólami

          Mnie dla dziewczynki też się Majka podoba aczkolwiek chciałabym chłopaka teraz

          pocieszyłyście mnie z tymi brzuszkami bo ja się bałam że po mnie za bardzo widać a w sumie wyglądam tak jakbym się najadła

          Skomentuj


            #50
            Odp: Mamusie lipcowe 2012

            Zolzaa89 zależy jakie to bóle brzucha. W 1-ej ciąży od 20-go tyg rozciągały mi się mięśnie i miałam wrażenie, że jak nie będę podtrzymywała ręką brzucha, to mi się rozerwie. Teraz prawie od samego początku mnie tak boli, jakbym miała za mało skóry na brzuchu. to normalne, jeżeli boli Cię podbrzusze to zgłoś gin.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Mamusie lipcowe 2012

              właśnie mam taki ból jak napisałaś jakby mi skóry brakowało. Mam wrażenie że jak nacisnę to mi skóra pęknie...Podbrzusze mnie nie boli na szczęście.

              A mam jeszcze pytanie. Czy używacie tylko balsamów dla kobiet w ciąży czy zwykły balsam nawilżający też może być ?

              Skomentuj


                #52
                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                ja teraz używam zwykłych, ale firm, które robią kosmetyki dla dzieci. Mają skład, który na pewno nie zaszkodzi maluchowi
                Wcześniej wariowałam i kupowałam mustelę i elancyl za ponad 100zł smarowałam się od dnia, w którym zrobiłam sobie test niestety moja skóra nie wytrzymała i cały brzuszek mam pocięty rozstępami

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Mamusie lipcowe 2012

                  a zwykły balsam może jakoś maluszkowi zaszkodzić ?

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Mamusie lipcowe 2012

                    Hej kobietki
                    Witam w Nowym 2012 Roku nowe forumowe koleżanki. Ja dzisiaj byłam u lekarza na USG - widziałam moje dzieciątko, leżało sobie spokojnie aż pan dr zrobi wszystkie pomiary a potem jak zaczęło harcować, skakać kopać nóżkami machać rączkami do mamusi oj łezka się w oku kręci jak się widzi coś takiego.
                    Dostałam zwolnienie i tym samym od dzisiaj kobietki byczę się już huraaaa mam wolne - co prawda nie obyło się bez telefonów z pracy dzisiaj były 3 zobaczymy jak jutro ale co tam nie interesuje mnie to już .
                    Dziewczyny co do wagi to ja też już przytyłam około 2 kg. Też mam wrażenie że w drugiej ciąży jakoś szybciej ten brzuszek jest widoczny.Do 7 -ego miesiąca w pierwszej ciąży mieściłam się w swoje spodnie- a teraz jest już ciężko.

                    Uciekam spać trzymajcie się cieplkutko
                    WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                    NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Mamusie lipcowe 2012

                      Napisane przez Zolzaa89 Pokaż wiadomość
                      a zwykły balsam może jakoś maluszkowi zaszkodzić ?
                      0

                      Na pewno nie zaszkodzi dziecku balsam
                      WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                      NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Mamusie lipcowe 2012

                        Ja to się na tym nie znam, ale przytoczę cytat z artykułu z ebobasa:
                        "Serie kosmetyków dla ciężarnych są przebadane, dlatego bez obaw można je stosować. Zakazane są natomiast kosmetyki z dużym stężeniem kwasów owocowych, płyny i kremy zawierające olejek rozmarynowy, witaminę A, retinol i retinoidy, bo mogą szkodzić nienarodzonemu dziecku."
                        Jak pytałam o to swojego lekarz, mówił, że to prawda i że często kosmetyki przeciw rozstepom mają silne działanie drenujące, co wpływa niekorzystnie na dziecko. Często na kosmetykach jest napisane, żeby nie stosować w ciąży, albo dopiero od 4go miesiąca. Z czegoś to musi wynikać ja tam jestem przewrażliwiona i wolę dmuchać na zimne

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Mamusie lipcowe 2012

                          Cześć dziewczyny
                          Ale dzisiaj miałam okropny dzień, z samego rana zadzwoniła do mnie moja "wspaniała "kierowniczka i oczywiście nie omieszkała mi wygarnąć, że jak mogłam iść na zwolnienie i zostawić tyle niedokończonych rzeczy - sorry ale ja nie znam może Wy znacie kogoś takiego, żeby zawsze był na bieżąco i to w takim zawodzie jak Księgowość-MASAKRA jedna. Strasznie się zdenerwowałam a ona jeszcze na koniec rozmowy mi powiedziała Nie denerwuj się bo w ciąży jesteś takim ironicznym tonem. Normanie szkoda gadać, myślałam, że to kobieta na poziomie ale chyba się pomyliłam. No i tak generalnie upłynął mi dzisiaj dzień, na zamartwianiu się i poczuciu winy. Ale już koniec przestaję się przejmowac pracą teraz mam zamiar odpoczywać i spędzić więcej czasu z moją córunią. Kochane jutro napisze więcej i na pewno bardziej optymistycznie bedzie to brzmiało.
                          Co do balsamu to oczywiście miałam na myśli nawilżające balsamy, a nie te przeciw rozstępom. Ja też muszę jakiś niedługo zakupić i zacząć nawilżać brzusio żeby żaden rozstęp się na nim nie pojawił. No to trzymajcie się papa do napisania
                          WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
                          NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Mamusie lipcowe 2012

                            Ewisienka okropna ta kierowniczka.. moja przyjaciółka też pracuje w księgowości i też ma taką wredną babę, która potrafiła ją upomnieć, że jej buty stukają i ją to wkurza.. a każda dziewczyna tam na obcasach chodzi...
                            jesteś już na wolnym, teraz tak jak piszesz nie wolno Ci się przejmować :*

                            ja też miałam dziś mało przyjemny dzień... męczyłam się wczoraj prawie 4 godziny żeby napisać swoją część pracy na zaliczenie a dziś koleżanka po mnie pojechała z góry do dołu, ze jej się to nie podoba.. no po prostu sie tak wnerwiłam, ze mnie do teraz trzyma... nie wiem czy nie wezmę jednak dziekanki po tym semestrze bo mnie ludzie wykańczają.. a ja niestety się przejmuje

                            z Balsamu to ja używam taki nowy z Fa sensual & oil.. nie wyczytałam na nim niczego szkodliwego, pachnie ładnie, cena przystępna i 2 razy dziennie smarowanie wystarcza

                            mam nadzieję, że reszcie dzień minął przyjemniej :*

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Mamusie lipcowe 2012

                              hej, hej!

                              Zolzaa co do bóli to ja też takowe mam, tylko że mnie boli podbrzusze i biodra. Mój ginekolog powiedział, że powody mogą być dwa:
                              1. normalne przygotowywanie się brzucha na lokatora i inplantacja
                                patologiczny ból świadczący o problemie z ciążą


                              więc ja od wczoraj jestem leżąca na luteinie, nospie i magnezie i modlę się, żeby wszystko było ok

                              Ale takie naciąganie skóry jest normalne i chyba najgorsze co z tego może wyniknąć to rozstępy
                              Co do smarowana brzucha to ja w pierwszej ciąży głównie używałam oliwki dla dzieci i smarowałam się minimum 2 razy dzienie: biust, brzuch, biodra pupa, uda, plecy i nie mam ani jednego rozstępu Kupiłam też kremy na rozstępy ale smarowałam nimi zwykle na noc, a w dzień oliwka i jest super.
                              Edziks, z tą witaminą A to słyszałam że bezwzględnie nie powinno się używać w I trymestrze. Ale dzięki za ściąge reszty "substancji zakazanych"
                              Ewisienka, ja uciekam chyba na l4 od poniedziałku. Na dziś i jutro wzięłam opiekę, a od poniedziałku pa pa! i też pewnie usłyszę, że przecież mogłam jeszcze pracować i inne takie bla bla... a tym się nie ma co przejmować! Powiedz swojej szefowej, że teraz masz ważniejsze sprawy: jak smarowanie brzuszka oliwką

                              A tak w ogóle to moje nienarodzone dziecko dziś o 3 w nocy zrobiło mi pobudkę na tulenie toalety Mama powoli dość mdłościo nudności choć dopiero tydzień mnie trzymają... masakra
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Mamusie lipcowe 2012

                                Napisane przez nator1 Pokaż wiadomość
                                hej, hej!

                                Zolzaa co do bóli to ja też takowe mam, tylko że mnie boli podbrzusze i biodra. Mój ginekolog powiedział, że powody mogą być dwa:
                                1. normalne przygotowywanie się brzucha na lokatora i inplantacja
                                  patologiczny ból świadczący o problemie z ciążą


                                więc ja od wczoraj jestem leżąca na luteinie, nospie i magnezie i modlę się, żeby wszystko było ok

                                Ale takie naciąganie skóry jest normalne i chyba najgorsze co z tego może wyniknąć to rozstępy
                                Co do smarowana brzucha to ja w pierwszej ciąży głównie używałam oliwki dla dzieci i smarowałam się minimum 2 razy dzienie: biust, brzuch, biodra pupa, uda, plecy i nie mam ani jednego rozstępu Kupiłam też kremy na rozstępy ale smarowałam nimi zwykle na noc, a w dzień oliwka i jest super.
                                Edziks, z tą witaminą A to słyszałam że bezwzględnie nie powinno się używać w I trymestrze. Ale dzięki za ściąge reszty "substancji zakazanych"
                                Ewisienka, ja uciekam chyba na l4 od poniedziałku. Na dziś i jutro wzięłam opiekę, a od poniedziałku pa pa! i też pewnie usłyszę, że przecież mogłam jeszcze pracować i inne takie bla bla... a tym się nie ma co przejmować! Powiedz swojej szefowej, że teraz masz ważniejsze sprawy: jak smarowanie brzuszka oliwką

                                A tak w ogóle to moje nienarodzone dziecko dziś o 3 w nocy zrobiło mi pobudkę na tulenie toalety Mama powoli dość mdłościo nudności choć dopiero tydzień mnie trzymają... masakra
                                kochana a dlaczego masz luteine?? ja mialam z maksem 1 trymestr luteina asmag nospa i jeszcze cos ale ja mialam podejrzenie pon\ronienia i na podtrzymanie zamiast szpitala ale teraz juz nie musze
                                MAKSYMILIAN 16.10.2009 GODZ 15.45 3630 56







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X