Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zarabianie w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zarabianie w domu

    Zapraszam do korzystania ze stron internetowych na klikanie w reklamy.
    Jeżeli siedzicie w domu ze swoimi dziećmi tak jak ja, każdy grosz jest potrzebny. oczywiście nie są to duze sumy ale jak się uzbiera to można cos zarobić.
    ja klikam na:
    http://zlotoweczka.com/pages/index.p...id=angelika011
    http://pulsreklamy.pl/pages/index.php?refid=angelika011
    http://ekasa.org/pages/index.php?refid=angelika011



    Powodzenia!!
  •    
       

    #2
    Odp: zarabianie w domu

    Ja szukałam dość długo pracy i znalazłam ją tutaj: http://pucu.pl/

    Skomentuj


      #3
      Odp: zarabianie w domu

      Uważacie, że takie klikanie w reklamy jest wstanie komuś dać zarobić? Nonsens. Już jak ktoś chce zarobić niech sobie poszuka programów typu Edytor stron internetowych WebWave jest to prosty edytor, który pomaga w tworzniu stron internetowych. Stworzone przez siebie projekty są wykorzystywane przez firmy, które je opłacją, z tego już nie pamiętam 30% idzie do Was, fajne w tym jest to, że można również zarabiać poprzez polecenie. Swego czasu bawiłam się w to troszkę. Jest tu wszystko bezpłatne, a jedyne co jest nam potrzebne to kreatywność. Szczególnie fajne, dla wszystkich artystów. Klikanie w reklamy radzę Wam sobie darować bo za prąd więcej zapłacicie aniżeli zarobicie na tych reklamach.

      Skomentuj


        #4
        Odp: zarabianie w domu

        Napisane przez NoemiSui Pokaż wiadomość
        Uważacie, że takie klikanie w reklamy jest wstanie komuś dać zarobić?
        też mi się tak zdaje że to raczej strata czasu

        Skomentuj


          #5
          Odp: zarabianie w domu

          Klikanie w reklamy i inne tego typu zajęcia to strata czasu. Stosunek zarobionych pieniędzy do czasu poświęconego na klikanie jest zupełnie niekorzystny. Lepiej już podszkolić się w jakiejś dziedzinie i spróbować swoich sił w pracy zdalnej przez internet.

          Skomentuj


            #6
            Odp: zarabianie w domu

            Nie znałam tych stron , ale nie sądzę że można porządnie zarobić. Chyba zarabia na tym tylko właściciel strony.

            Skomentuj


              #7
              Odp: zarabianie w domu

              Ja wole robić jakieś robótki ręczne i to sprzedawać wtedy mam pewne pieniądze. Kiedyś dostałam linki do stron gdzie niby możan zarabiać ale nie skorzystałam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: zarabianie w domu

                Ja w to nie wierzę, kilka razy już próbowałam i w sumie nigdy nic z tego nie miałam, tylko zmarnowany czas. Według mnie to naciąganie i już.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: zarabianie w domu

                  No właśnie jak sie nie zarobi normalnie pracując to sie nie ma. Prawa jest taka ze na tych stronkach nie podpisuje sie chyba żadnych umów i nikomu nie udowodnimy ze miał nam zapłacić za otwieranie jakiś linków albo coś w tym stylu

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: zarabianie w domu

                    No własnie, jeśli zarabiać w domu to tylko swoją własną praca, pieczeniem, szyciem, robótkami ręcznymi, decopauge też jest dochodowe.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: zarabianie w domu

                      Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                      No własnie, jeśli zarabiać w domu to tylko swoją własną praca, pieczeniem, szyciem, robótkami ręcznymi, decopauge też jest dochodowe.
                      Ja robię rękodzieło od niedawna i powiem ze to jest naprawde dochodowe. Trzeba tylko sie rozreklamowac wśród znajomych i zamówienia przychodzą a wraz z nimi pieniądze

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: zarabianie w domu

                        Oj jest, jest. Zwłaszcza, że teraz bardzo duży nacisk się kładzie na ręcznie robione. Ja robiłam też kartki okolicznościowe i takie książki z zyczeniami na prezent

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: zarabianie w domu

                          Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                          Oj jest, jest. Zwłaszcza, że teraz bardzo duży nacisk się kładzie na ręcznie robione. Ja robiłam też kartki okolicznościowe i takie książki z zyczeniami na prezent
                          A to już nie robisz?
                          ja zaczęłąm robić po tym jak córce zamówiłam spineczki które są drogie. Jak tak posiedziałam pogłówkowałam to stwierdziłam ze ja tez bede potrafiła zrobic i robie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: zarabianie w domu

                            Tylko dla bliskich, teraz nie mam czasu, wróciłam do pracy zawodowej, a to raczej jest już przyjemnością i hobby niż zarabianiem na życie.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: zarabianie w domu

                              Napisane przez wyakin Pokaż wiadomość
                              Oj jest, jest. Zwłaszcza, że teraz bardzo duży nacisk się kładzie na ręcznie robione. Ja robiłam też kartki okolicznościowe i takie książki z zyczeniami na prezent
                              Ja również robię kartki metodą quilling a ty w jaki sposób a ksiązki też ciekawa jestem jakie ? może pochwalisz się swoimi pomysłami ?Ja jestem bardzo ciekawa

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X