Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobre e-księgarnie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Dobre e-księgarnie?

    Ja polecam księgarnię www.aros.pl duży wybór (również podręczników) i naprawdę niskie ceny. Kupuje tam już długo i nigdy nie miałam problemów z dostępnością czy szybkością realizacji zamówienia.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Dobre e-księgarnie?

      Podobnie jak koleżanka wyżej kupowałam podręczniki w e-księgarni, dokładnie podręczniki do klasy 2 i rzeczywiście analizowałam wszystkie najbliższe mi księgarnie te tradycyjne i w internecie jest najtaniej no co ważne nie trzeba biegać po sklepach a wydaje mi się, że to tez zaleta.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Dobre e-księgarnie?

        Akurat w matrasie czy empiku czasem bywa drogo i lepiej kupić w zwykłej księgarni poza sieciówką gdzie te ceny prezentują się przyzwoicie i mamy równie szeroki wybór.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Dobre e-księgarnie?

          Podręczniki można też odkupić na aukcjach internetowych, też są tanie.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Dobre e-księgarnie?

            Jeżeli są używane a w bardzo dobrym stanie to czemu nie i również mogę się zgodzić,iż jest to dobra opcja aby kupić daną książkę znacznie taniej.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Dobre e-księgarnie?

              Wpisz w wyszukiwarce na forum , bo był już wątek z księgarniami internetowymi - dobrymi, niedrogimi a solidnymi.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Dobre e-księgarnie?

                Warto zobaczyć w swojej miejscowości miejsca, gdzie można kupić używane w dobrym stanie. Jeśli chodzi o internetowe księgarnie to Gandalf.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Dobre e-księgarnie?

                  Również zamawiam ksiązki dla dzieci przez internet.

                  Niedrogie bajki dla dzieci są w księgarni Lovebooks : http://lovebooks.pl/ - róznice cenowe są znaczne. Niekiedy ksiażka przez internet jest tańsza o 10-15 zł. W sytuacji kiedy kupuje sie dużo ksiażek ( a sama staram się rozwijać swoje maluchy i nakłaniać je do czytania) to różnica jest znaczna nie sądzicie?

                  Polecam szczególnie serię Moja złota rybka zombie. Rewelacyjna !

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Dobre e-księgarnie?

                    Raczej kupuję stacjonarnie ale zdarzyło mi się w Siedmiorogu kupić.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X