Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobre e-księgarnie?

Collapse
X

• Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• etasiakam
    replied
    Odp: Dobre e-księgarnie?

Raczej kupuję stacjonarnie ale zdarzyło mi się w Siedmiorogu kupić.

Leave a comment:

•    

• markietanka
    replied

Również zamawiam ksiązki dla dzieci przez internet.

Niedrogie bajki dla dzieci są w księgarni Lovebooks : http://lovebooks.pl/ - róznice cenowe są znaczne. Niekiedy ksiażka przez internet jest tańsza o 10-15 zł. W sytuacji kiedy kupuje sie dużo ksiażek ( a sama staram się rozwijać swoje maluchy i nakłaniać je do czytania) to różnica jest znaczna nie sądzicie?

Polecam szczególnie serię Moja złota rybka zombie. Rewelacyjna !

Leave a comment:

• wyakin
    replied

Warto zobaczyć w swojej miejscowości miejsca, gdzie można kupić używane w dobrym stanie. Jeśli chodzi o internetowe księgarnie to Gandalf.

Leave a comment:

• testolandia
    replied

Wpisz w wyszukiwarce na forum , bo był już wątek z księgarniami internetowymi - dobrymi, niedrogimi a solidnymi.

Leave a comment:

• Amko
    replied

Jeżeli są używane a w bardzo dobrym stanie to czemu nie i również mogę się zgodzić,iż jest to dobra opcja aby kupić daną książkę znacznie taniej.

Leave a comment:

• minioka54
    replied

Podręczniki można też odkupić na aukcjach internetowych, też są tanie.

Leave a comment:

• dreptaki
    replied

Akurat w matrasie czy empiku czasem bywa drogo i lepiej kupić w zwykłej księgarni poza sieciówką gdzie te ceny prezentują się przyzwoicie i mamy równie szeroki wybór.

Leave a comment:

•    

• aniamm
    replied

Podobnie jak koleżanka wyżej kupowałam podręczniki w e-księgarni, dokładnie podręczniki do klasy 2 i rzeczywiście analizowałam wszystkie najbliższe mi księgarnie te tradycyjne i w internecie jest najtaniej no co ważne nie trzeba biegać po sklepach a wydaje mi się, że to tez zaleta.

Leave a comment:

• erling
    replied

Ja polecam księgarnię www.aros.pl duży wybór (również podręczników) i naprawdę niskie ceny. Kupuje tam już długo i nigdy nie miałam problemów z dostępnością czy szybkością realizacji zamówienia.

Leave a comment:

• lideczka89
    replied

ja kupuję w sieciach matras - ceny przyzwoite i odbiór w wybranym sklepie

Leave a comment:

•    

• anitak_80
    replied

Nie wszystko, ale bardzo dużo można znaleźć w antykwariatach.

Leave a comment:

• maria13
    replied

Ja polecam: http://www.ravelo.pl/podreczniki-szkolne - kupuję tam wszystko, od książek po podręczniki. Potem dostaję kody rabatowe i znowu kupuję, ale wtedy taniej Zdecydowanie polecam!

Leave a comment:

• kaaasiaa25
    replied

Ja ostatnio kupowałam swojemu synowi podręczniki do gimnazjum w tej księgarni internetowej http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-za..._uid%5D=212117 ceny niższe niż w standardowej księgarni, dostawa bez problemów, nie musiałam przynajmniej biegać po mieście i szukać książek-wygodna forma a książki i tak trzeba kupić i tak. Pozdrawiam

Leave a comment:

• ania56
    replied

Hej a polećcie takie w których kupujecie książki do szkoły dla dzieciaczków, będę wdzięczna.

Leave a comment:

• MarcusWKS95
    replied

Hej, no jest tego całkiem sporo, z różnych już korzystałem zależnie od potrzeby, jednak przeważnie jest to: http://www.gandalf.com.pl bogaty asortyment książkowy i ceny w większości korzystniejsze niż u konkurencji.

Leave a comment:

Working...
X