Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ratunku ?///

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ratunku ?///

    drogie mamay proszę o pomoc lub radę... co się dzieje z moim synkiem. a zacznę od początku.. ma 1,5 roku i był naprawdę grzecznym synkiem do zeszłego tygodnia od poniedziałku jest strasznie płaczliwy, nerwowy, i niecierpliwy, normalnie diabełek....dziś mamy piątek i wiecie co on przez całe swoje życie tyle nie płakał co w tym tygodniu?//// i nie mogę zrozumieć co się z nim dzieje... do buntu dwulatka mu jeszcze trochę brakuję .więc w czym tkwi problem bo ja już wysiadam mam tego dość...pomocy!!!! napiszcie co o tym sądzicie????pozdrawiam
  •    
       

    #2
    jesli mu nie minie do poniedziałku to radziłabym Ci iść do pediatry, może coś mu dolega, często bywa, że dzieci są takie zbuntowane i zaraz chorują na gardło, ale to nie jest reguła.
    Twój synek ma półtora roczku,mój ma 2,5 ale ten przysłowiowy bunt dwulatka zaczął mu się nieco wcześniej,też mi dał popalić
    Radziłabym ci wyciszyć synka, na tyle ile się da.
    A może mu rosną ząbki czwórki,mojemu matiemu właśnie w tym wieku wyrosły i też znosił to nienajlepiej.
    Trzymaj się

    Skomentuj


      #3
      I co tam u was mamuśka666? Zdrowy jest mały? Ja też słyszałam, że dzieci czasem robią się niemożliwe tuż przed chorobą. Po prostu źle się czują i nie mogą sobie z tym poradzić, dlatego potrafią się tak zachowywać

      Skomentuj


        #4
        A może wychodzą mu następne ząbki?? Tak czy inaczej, lepiej iść do lekarza bo tak naprawde sama nie odkryjesz co mu jest. Mój synek też ma 1,5 roku, czwórki wyszły mu już 3 miesiące temu i teraz czekamy na piątki

        Skomentuj


          #5
          hej.dzięki za rady mały jest zdrowy ...i chyba znalazłam przyczynę jego histeri miał za mało przestrzeni...jego pokoik był ciagle zamknięty a do tego mały , i z mężem zrobiliśmy mu pokój na dole i może teraz latać po dwóch pokojach i kuchni i jest szczęśliwy...i ja wreszcie mogę odsapnąć ,oczywiście czasem się buntuję jak chce wejść na schody a ja mu nie pozwalam ale to już pewnie tak będzie że chce chodzić własnymi ścieżkami .dzięki i pozdrawiam napiszcie co już potrafią wasze maluchy w 1,5 roczku .

          Skomentuj


            #6
            Witajcie dziewczyny! Moja Magdalenka ma 13 miesięcy i biega jak struś pędziwiatr, rozróżnia sprzęty domowe, umie wskazać co to szafa itd, ładnie zajmuje się lalami a teraz jesteśmy na etapie ciągłego kręcenia i śpiewania (przeze mnie ups): kółko graniaste... Każde wstanie z lóżka z podłogi od stołu od razu kończone jest tańcem. Tylko z mową wciąż kiepsko. Mama, tata, baba i mniam mniam. A jak u Was? Czy wasze szkraby już mówią? I kiedy zaczęły?
            Sylwia

            Skomentuj


              #7
              moja Julcia w pazdzierniku skonczy 2 latka i tez mowi bardzo malo
              wszystko rozumie potrafi pokazac ale nie mowi
              jej slowka to mama tata baba babcia ciocia kaka czesc papa itp
              na kazde dziecko przyjdzie odpowiednia pora nie ma co porownywac to jak z chodzeniem jedne zaczynaja w 9 miesiacu a inne 13- 15 roznie to bywa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                mój mały diabełek ma 1,5 roku i mówi już dużo ale niedawno zaczął chodzić....jest ciekawski i strasznie samodzielny...wszystko jest na nie lub ja sam... masakra .a jak u was?

                Skomentuj

                       
                Working...
                X