Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

    Czesc, nie dlugo wracamy do starych obowiązkow, powrot do szkoly i nauki ;// ostatnio przz przypadek nawet nie wiem skad wzielam tego linka.. weszlam w strone gdzie przepowiadaja przyszlosc.. przepowiednia jest dla mnie nei pokojąca na stej stronie przewiduja podobnie date smierci.. wogole beke z tego mialam ale jak przeczytalam ze jest to niby jakies prawdziwe i poparte badaniami.. przestraszylam sie... to jest ten link:
    http://sites.google.com/site/news048/
    mozecie mi powiedziec co o tym sadzicie ? (((
  •    
       

    #2
    Odp: powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

    Nie będę nawet na ten link klikać ,ale według mnie spędź czas inaczej niż przed komputerem w te ostatni dni wakacji : bo już z tobą źle.

    Skomentuj


      #3
      Odp: powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

      Marika, zlituj się..

      Skomentuj


        #4
        Odp: powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

        Dla mnie to jakaś podpucha... na portalu www.zdrowybobas.pl użytkowniczka ta umieściła również podobne zapytanie, ale dodała, że jest w ciąży i przez to się obawia wyniku (to link do tego pytania http://zdrowybobas.pl/questions/pozo...nie_cfcbh.html)

        Z założenia nie klikam na żadne niepewne linki, więc postarajcie się nie klikać na to, bo możecie sobie załatwić kompa jakimś wirusem lub czymś podobnym, co może z automatu zagnieździć się po kliknięciu na link podany przez tą użytkowniczkę.

        Skomentuj


          #5
          Odp: powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

          nie podpucha ale głupota

          Skomentuj


            #6
            Odp: powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

            Ja staram się nie czytać i nie wchodzić na strony z różnymi przepowiedniami. Nie wierzę w nie , ale i tak się denerwują.

            Skomentuj


              #7
              Odp: powrot do szkoly.. nieoczekiwania przepowiednia...

              Ja również nie czytam zadnych przepowiedni, szkoda na to czasu marnować. Lepiej poczytać coś ciekawego

              Skomentuj

                     
              Working...
              X