Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Wiesz co w sumie to nic mi nie dała.Stwierdziła żeby przemywać zwykła przegotowana woda i smarowac taka zwykła oliwka z apteki(bez żadnych substancji zapachowych)i powiedziała że jeszcze nie jest źle to nie będzie dawać żadnych maści sterydowych.A to jest alergiczne więc będzie wychodzić co jakiś czas.
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      9maja mam wizytę u alergologa to zobaczymy co on mi na to powie.
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        kurcze wy macie naprawde probvlemy z tą skórką dzieciaczków. Moje ani jedna ani druga nie miały nic. Marzena jedynie kilka krostek na początki potówek a Martyna nic także niestety (albo na szczęście) nie moge nic doradzić.
        Ja okres dostałam w marcu. chyba 9. i teraz mam już drugi raz z racji tabletek.
        a mojej ząbki ciągle dają o sobie znać ale troszke jej już przeszło, uspokoiuła sie troszke. Ale jak mi sie podoba jak zaczepia uśmiechami i ogląda sobie rączki
        Karina


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          no wlasnie masc sterydowa lekarka powiedziala mi ze dostane jak te pryszczyki beda zolte to znaczy ze jest infekcja i wtedy trzeba zastosowac ja spamruje takim kremem aveeno jest na sucha skore ale wiesz co nie pomoga zbytnio a czy to przypadkiem nie jest skaza bialkowa??




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            moj starszy synek tez nie mial zadnych problemow skornych a maluszek od samego poczatku ma..jak sie urodzil to mial wysypke niemowleca i nawet te pryszczyki krwawily no ale juz nie ma tej wysypki tylko to cholerstwo kurde my jacys pechowi jestesmy bo co chwile moje dzieciaczki cos maja




            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              A moja koza już chwyta zabawki na macie trzyma i obija jedną zabawkę o drugą i rusza nimi hihi.
              Karina


              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                heja

                ja ostatnio zabiegana jestem ciągle coś
                teraz Julka nam zachorowała włąciwie wczoraj wczesniej ja dochodziłam dos iebie bo tak mnie gardło bolało żę nie miałam na nic ochoty

                No i latam po sklepach bo musiałam kupić Julce buty na komunię bo potem w maju to ceny bedą kosmiczne
                sobie nie mogę dobrać spódnicy żadnej o bluzce już nie wspomnę

                no i okazało się że moja Maja naumiała się jeździć na rowerze ale rower niestety się połamał i coś musimy jej kupić

                jeszcze Julki urodziny w nastepny poniedziałek i chcę jej kupić jakąs wieże czy odtwarzacz żeby miała w pokoju

                no i zabrałam się ostro za porzadki wiosenne

                a i szukam jkaiegoś fajnego łóżka dla nas bo nasze stare jeszcze kawalerskie Krzyśka woła już od jakiegoś czasu wyrzuć mnie

                no i tak ładnie na dworku że resztę czasu spedzam w piaskownicy z Mają a Olga w tym czasie śpi pod drzewami

                co do AZS u nas też mieliśmy z Majką wiele problemów
                maści kremu typu PIMAFUCIN czy jakoś tak nic nie dawały
                dopiero sterydowe
                a kąpiemy się w EMOLIUM i on u nas był najlepszy lepszy od balneum, oliatum


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  moj skarbek jak widzi jakies zabwaki to szaleje ze ledwo co utrzymuje jego na rekach choc jeszcze nie lapie probuje ale nie wychodzi mu to za dobrze ale widac zainteresowanie zabawkami i otaczajacym go siwatem teraz kazdy dzien przynosi nam co innego...ale musze powiedziec ze mojego dzieciatko na okraglo jest usmiechniete nie wazne czy karmie czy przebieram to no stop sie smieje komiczine wyglada jak zaspokoi swoj pierwszy glod i opzniej nie pije mleczka tylko sie smieje a ja sie deneruje bo on nie pije tylko z usmiechem na buzce cos mi opowiada och te usmieszki wszystko rekompensuja




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Karlin moja też od piatku odkryła żę ma raczki i łapie się za nadgarstek i macha 2 ręką albo liczy paluszki a ile ma radości przy tym
                    a jak dam jej grzechotkę to wali się w czoło i beczy więc jej daję tylko pluszowe

                    a i tak najbardziej lubi gapić się na karuzelkę ma ukochaną żabkę

                    Ninka może to być teźż skaza
                    zaraz poszukam zdjęcia jakie krostki miała Olga i lekarka stwierdziła że to skaza to sobie porównasz bo z opisu nie zawsze wszystko jest jasne


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      ok czekam na fotki




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        tu widać najlepiej
                        Attached Files


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          i taka skorupka jej się zaczynała robić i tych krostek coraz więcej

                          i jak odstwiłam mleko i wsio z mleka to po 3 dniach jak ręką odioł

                          no ale mam problem z kupkami bo muszę jej pomagać termometrem bo inaczej nie zrobi i ma kupki zielone jakieś ech idę 18 na szcepienie to poproszę o coś na wypróżnienie


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            U mnie na to azs stwierdziła lekarka że może wszystko uczulać.A że już był na Nutramigenie to kazała stosować jak najmniej chemi i zwrócić uwagę na nasze kosmetyki.
                            Ewa
                            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                            3150g.55cm.
                            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              a moj ma cos takiego i co myslicie o tym??
                              Attached Files




                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                w sumie na zdjeciu to lajtowo wyglada ma jeszcze takie cos na ramieniach...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X