Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawy dla trzy latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • Jolcia777
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Myślę, że warto też rozwijać jego inne umiejętności.

    Leave a comment:

  •    
       

  • mika_152
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    puzzle fantastyczne żeczywiscie,my mamy takie duze z czuczu ,idealne dla małych raczek.

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Polecamy puzzle - wybraliśmy te najciekawsze- sprawdźcie, czy zgadzacie się z naszym wyborem.

    Leave a comment:


  • annannas
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Może wyślij dziecko na jakieś zajęcia sportowe a najlepiej taneczne. Wykorzysta swoją energię poza domem, a kiedy będziesz widziała, że jest pobudzona to zaproponuj jej wspólne ćwiczenie przed następną lekcją z Tobą, tatusiem, rodzenstwem albo zaproponuj, żeby pokazala Wam czego się nauczyła.

    Leave a comment:


  • Widnokrag
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    A co powiecie na zabawę w kolory z zamkniętymi oczami? Pewna blogerka opisała taką zabawę na podstawie Czarnej Książki Kolorów. To może być pouczająca zabawa i rozbudzająca zmysły 3 latka.



    Pozdrawiamy

    Leave a comment:


  • Amko
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    U nas oprócz samych klocków egzamin zdają duże kolorowe puzzle i zabawa ciastoliną- to jest dopiero hit,a ile sprzątania naokoło

    Leave a comment:


  • olka-polka
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    W domu klocki i gotowanie (niezbędne prawdziwe gary i krojenie jabłka, cukini i innych miękkich warzyw i owoców prawdziwym - byle nie był ostry rzecz jasna! - nożem). A poza domem - dłuuuuugie spacery połączone koniecznie z piknikiem. Ale w sumie najlepiej w naszym przypadku sprawdza się wsłuchanie w potrzeby synka, on sam wymyśla takie niestworzone zabawy i historie, że wystarczy tylko się do niego dołączyć. Najmniej go interesują zabawki edukacyjne, woli zwykły kij, który raz jest kosiarką,a innym razem łopatą

    Leave a comment:

  •    
       

  • ewcia777
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Ja polecam planszowe gry edukacyjne dla dzieci Dzieci bardzo dobrze się przy tym bawią i bardzo dużo się uczą oraz bardzo szybko rozwijają. Ja dla swojego dziecka zamawiam takie gry na stronie pomyslowamama.pl. Polecam zajrzeć

    Leave a comment:


  • matisek
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Mogę podać Ci niezawodny sposób na rozwiązanie twojego „problemu”. To wszelkiego rodzaju pluszowe misie, pieski i kotki. Maskotki dla dzieci szczególnie sprawdzają się, właśnie w wypadku dziewczynek. Wszystkie młode niewiasty, z którymi miałam do czynienia, po otrzymaniu takiej maskotki stawały się bardziej czułe oraz opiekuńcze i wolały raczej zrobić „herbatkę” dla misia czy pójść z nim na spacer, niż biegać po całym domu jak szalone.

    Leave a comment:


  • mimikra
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    U mnie od kiedy klocki lego duplo są hitem, mały jeździ samochodem do całym domu, samolotem fru po wszystkich fotelach i krzesłach, wiec niepozorne zabawki a Oliwier zawsze znajdzie jakieś rozwiazanie na nudę, nawet gdy roznosi go energia

    Leave a comment:

  •    
       

  • AnnaM599
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Zabawy które pozwolają sie wyszaleć mojej 3,5 letniej córci to np:
    zabawy z piłką,śpiewanie piosenek i wykonywanie do nich prostych ruchów,jazda na rowerze(na słowo -czerwony zatrzymujemy sie,na zielonym jedziemy dalej),lapanie baniek puszczanych przez maszyne do baniek,gra w klasy na rozlozonych,duzych puzlach piankowych itp.

    Leave a comment:


  • bean
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Super pomysły na zabawy z dzieciek znajdziecie na stronie www.bajeczkinadobranoc.pl

    Leave a comment:


  • Agacia80
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    U nas sprawdzają się klocki. Mamy takie duże opakowanie - 600 części zawierające 4 wielkości klocków, dachy, podwozia do samochodów i pociągów i do tego nadwozia. Są też ludziki i zwierzątka. Czasem budowa miasta zajmuje sporo czasu, a dla mnie chwilka spokoju. Do tego oczywiście zabawa na placu zabaw lub w parku. Moja córka natomiast uwielbia puzzle. Ma dopiero 3,5 roku ale z zamiłowaniem układa takie dla pięciolatków.

    Leave a comment:


  • MonikaPB21
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Dla pełnego energii trzylatka (też mam takiego w domu) często statyczne zabawy jak gry edukacyjne, miśki i wsze;lkie inne zabawki domowe są zbyt nudne. Więc niestety czy nam sie chce, czy nie, dziecko potrzebuje sie wyszaleć, a to najlepiej zrobic na zewnątrz. Teraz jest na to idealna pogoda. Więc wszelka aktywnośc typu place zabaw, piłka, gonitwy, rower są bardzo wskazane. A najlepiej znaleźć innego aktywnego trzylatka, z którym nasza pociecha znajdzie dobry kontakt i pozwolić sie bawić swobodnie brzdącom. Pod dyskretną kontrolą. Do tego dać im np. piłkę, kredę do malowania po chodniku, pistolety na wodę (to na pewno będzie HIT) i niech szaleją gdzies w parku, na placu zabaw lub podwórku.

    Leave a comment:


  • Amko
    replied
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Takich zabawa i gier jest naprawdę bardzo dużo,ale moim zdaniem ważne jest to aby dziecko spędzało czas aktywnie,na dworze. Ucząc się i poznając nowe rzeczy. Dobrym pomysłem jest także pójście na basen.

    Pozdrawiam www.amko.com.pl

    Leave a comment:

       
Working...
X