Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawy dla trzy latka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zabawy dla trzy latka

    Witam!
    Jako , że moja Zuzia ma juz prawie 3 latka i jest wulkanem energii niedookielznania moze znacie jakies zabawy ktore pozwola jej sie wyszalec i rozwinac jednoczesnie? Nam juz brakuje pomysłów, Zuzi sil niestety nie... Moze starsze mamy z wiekszym doswiadczeniem podziela sie swoja cenna wiedza
    Zuzia




  •    
       

    #2
    Odp: Zabawy dla trzy latka

    Polecam zabawke która zajmie zarowno maluszka ( warynek aby byl juz siedzacy) jak i starsze dziecko- nawet 4 letnie
    Jest to cyferkowy telefinik Fisher-price
    Synek bawi sie nim od prawie 3 tygodni i musze powiedziec ze jest to strzeal w 10
    Telefon jest wielkosci stacjonarnego tel starszego typu, utrzymany w pastelowej kolorystyce. Ma kolka (mozna go ciagnac po podlodze)- maluch cwiczy koordynacje, sznureczek, sluchawke na kabelku i przekrecane plastikowe karteczki.
    Przekrecenie karteczki powoduje wygrywanie piosenki, maluch slucha realistycznych odglosow zwierzat, wybijajac cyfry uczy sie liczb
    Zabawka jest w j.polskim i angielskim Naprawde fajna i posluzy dlugo bo jest praktycznie NIEZNISZCZALNA

    Zabawka nie jest bardzo droga- kosztuje okolo 100zl
    jesli chesz wydac wiecej to moze stoliczek Fishera?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zabawy dla trzy latka

      Od kąd kupiliśmy dzieciom namiocik z tunelami są nim zachwyceni, ganiają się w nim, wnoszą do niego zabawki i kryją się w nim przed mamusią i tatusiem...super zabawa. Jak do nich dołączyłam to po 15 min padałam z sił.
      Bawimy sie również w lepienie z kolorowej plasteliny,starszy synek bardzo lubi wymyślac i lepic zwierzątka, samoloty.
      Malujemy farbkami, robimy pieczątki z dłoni dziecka.
      Gramy w domu w balony a na dworze w piłke.
      Bardzo fajne są też zabawki edukacyjne dzięki nim synek zna wszystkie kolorki i liczy sam do 10 ciu, rozpoznaje cyferki i niektóre literki
      Doriaś ur.17.03.2008




      Tristaś ur. 11.03.2010

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zabawy dla trzy latka

        gry edukacyjne są faktycznie niezłe, może nie dają sie wyszalec ale potrafią zająć malucha
        jest dużo takich, które nie tylko uczą kolorow czy literek ale cwicza spostrzegawczość na przykład zgadywanki w rodzaju "Bystrego Oczka"

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zabawy dla trzy latka

          Ja też jestem za grami edukacyjnymi, np. jest taki popularny piesek z FP.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zabawy dla trzy latka

            Takich zabawa i gier jest naprawdę bardzo dużo,ale moim zdaniem ważne jest to aby dziecko spędzało czas aktywnie,na dworze. Ucząc się i poznając nowe rzeczy. Dobrym pomysłem jest także pójście na basen.

            Pozdrawiam www.amko.com.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Zabawy dla trzy latka

              Dla pełnego energii trzylatka (też mam takiego w domu) często statyczne zabawy jak gry edukacyjne, miśki i wsze;lkie inne zabawki domowe są zbyt nudne. Więc niestety czy nam sie chce, czy nie, dziecko potrzebuje sie wyszaleć, a to najlepiej zrobic na zewnątrz. Teraz jest na to idealna pogoda. Więc wszelka aktywnośc typu place zabaw, piłka, gonitwy, rower są bardzo wskazane. A najlepiej znaleźć innego aktywnego trzylatka, z którym nasza pociecha znajdzie dobry kontakt i pozwolić sie bawić swobodnie brzdącom. Pod dyskretną kontrolą. Do tego dać im np. piłkę, kredę do malowania po chodniku, pistolety na wodę (to na pewno będzie HIT) i niech szaleją gdzies w parku, na placu zabaw lub podwórku.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Zabawy dla trzy latka

                U nas sprawdzają się klocki. Mamy takie duże opakowanie - 600 części zawierające 4 wielkości klocków, dachy, podwozia do samochodów i pociągów i do tego nadwozia. Są też ludziki i zwierzątka. Czasem budowa miasta zajmuje sporo czasu, a dla mnie chwilka spokoju. Do tego oczywiście zabawa na placu zabaw lub w parku. Moja córka natomiast uwielbia puzzle. Ma dopiero 3,5 roku ale z zamiłowaniem układa takie dla pięciolatków.
                Przebieg ciąży
                Kalendarz ciąży

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Zabawy dla trzy latka

                  Super pomysły na zabawy z dzieciek znajdziecie na stronie www.bajeczkinadobranoc.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Zabawy dla trzy latka

                    Zabawy które pozwolają sie wyszaleć mojej 3,5 letniej córci to np:
                    zabawy z piłką,śpiewanie piosenek i wykonywanie do nich prostych ruchów,jazda na rowerze(na słowo -czerwony zatrzymujemy sie,na zielonym jedziemy dalej),lapanie baniek puszczanych przez maszyne do baniek,gra w klasy na rozlozonych,duzych puzlach piankowych itp.




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Zabawy dla trzy latka

                      U mnie od kiedy klocki lego duplo są hitem, mały jeździ samochodem do całym domu, samolotem fru po wszystkich fotelach i krzesłach, wiec niepozorne zabawki a Oliwier zawsze znajdzie jakieś rozwiazanie na nudę, nawet gdy roznosi go energia

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Zabawy dla trzy latka

                        Mogę podać Ci niezawodny sposób na rozwiązanie twojego „problemu”. To wszelkiego rodzaju pluszowe misie, pieski i kotki. Maskotki dla dzieci szczególnie sprawdzają się, właśnie w wypadku dziewczynek. Wszystkie młode niewiasty, z którymi miałam do czynienia, po otrzymaniu takiej maskotki stawały się bardziej czułe oraz opiekuńcze i wolały raczej zrobić „herbatkę” dla misia czy pójść z nim na spacer, niż biegać po całym domu jak szalone.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Zabawy dla trzy latka

                          Ja polecam planszowe gry edukacyjne dla dzieci Dzieci bardzo dobrze się przy tym bawią i bardzo dużo się uczą oraz bardzo szybko rozwijają. Ja dla swojego dziecka zamawiam takie gry na stronie pomyslowamama.pl. Polecam zajrzeć

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Zabawy dla trzy latka

                            W domu klocki i gotowanie (niezbędne prawdziwe gary i krojenie jabłka, cukini i innych miękkich warzyw i owoców prawdziwym - byle nie był ostry rzecz jasna! - nożem). A poza domem - dłuuuuugie spacery połączone koniecznie z piknikiem. Ale w sumie najlepiej w naszym przypadku sprawdza się wsłuchanie w potrzeby synka, on sam wymyśla takie niestworzone zabawy i historie, że wystarczy tylko się do niego dołączyć. Najmniej go interesują zabawki edukacyjne, woli zwykły kij, który raz jest kosiarką,a innym razem łopatą

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Zabawy dla trzy latka

                              U nas oprócz samych klocków egzamin zdają duże kolorowe puzzle i zabawa ciastoliną- to jest dopiero hit,a ile sprzątania naokoło

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X